Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olmuş bu test bence. Hatta markası prodoctor nerde görsem tanırım 😅 tebrikler canım hemen bi beta ver için rahat etsin. Senin hesaplamana göre benim 3 günüm var darısı başıma 😍😍
Cumartesi kan vermeye giderim muhtemelen yazarım size. Hiç tanımadığım güzel kadınlar ne güzel moral verdiniz şu 2 dakikada. Umarım ben de bu sefer ilerletirim bu hamileliği bir kalp kırıklığına daha dayanamayacağım çünkü ☺️ isteyen herkesin kolaylıkla kalbine bu sevgi düşsün inşallah 🧡

Kizlar testi tekrar ettim simdi malesef bu ayda olmadi

Eklentiler

• IMG_20240110_145333.jpg
    IMG_20240110_145333.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 48
Benim bugün reglin 9. Günü her gün 16.30 da teste işeyip duruyorum😅 iki gündür silikti bakalım bugün biraz daha koyu olur mu aslında bıraksam mı bu test işini diyorum da oyalıyor işte beni bağımlılık yaptı galiba

Keşke betam biraz daha yüksek olsaydı da 2-3 kan verimlik olsaydı gidip özel hastanede verirdim. Sağlık ocağına dün saat 9 da verdiğim kanın sonucu hala çıkmadı şaka gibi. Daha da kanla takip edileceğim için o kadar parayı da saçamam. Yarın güya sağlık ocağında sabah 9 da yeniden kan vereceğim ama diğer kanım çıkmadı ki. Çıkmadıkça da beklemekten stres oldum gerçekten.
ah canım sonucu beklemekte çok stresli seni anlayabiliyorum sağlık ocakları çok geç çıkıyor akşam 5 e kadar bekle bakalım çıkar inş.ama çok düşük değil değerin hiç korkma bence gayet iiyi değerin

Benim bugün reglin 9. Günü her gün 16.30 da teste işeyip duruyorum😅 iki gündür silikti bakalım bugün biraz daha koyu olur mu aslında bıraksam mı bu test işini diyorum da oyalıyor işte beni bağımlılık yaptı galiba
Kuzu bir ovulasyon uzmanı olarak söylemeliyim ki o test yavaş yavaş kızarmıyor. Bir gün önce çok solukken ertesi gün pik olabilir

Beni de sağlık ocağının ebesi arayacak yoğunluğa göre ne zaman arar belli değil ben de o yüzden yarım saatte bir e nabız a giriyorum 😂😂 gece uykusu konusunda pek sorunum yok ama zaman zaman bacaklarımda kasılmaya benzer şeyler oluyor o oldu mu uyuyamıyorum ☹️ gündüz de çalıştığım için her türden duygu durumu yaşıyorum genel olarak sakinim ancak ufak şeylere çok sinirlenebiliyorum veya çok duygusal olabiliyorum ama araştırma yapmıyorum artık bebişle ilgili çünkü hepsini ezberledim🤣🤣🤣
Hadi bakalım sonucunu yaz buraya

ah canım sonucu beklemekte çok stresli seni anlayabiliyorum sağlık ocakları çok geç çıkıyor akşam 5 e kadar bekle bakalım çıkar inş.ama çok düşük değil değerin hiç korkma bence gayet iiyi değerin
Bugün sabah idrar testi yaptım koyulaşmıştı inşallah güzel güzel artar. Sevmiyorum işimin sağlık ocağına kalmasını gerçekten :emir_bebek:

Kuzu bir ovulasyon uzmanı olarak söylemeliyim ki o test yavaş yavaş kızarmıyor. Bir gün önce çok solukken ertesi gün pik olabilir
Geçen ay benim böyleydi kuzum ama anlamadığım neden dört gün arayla pik gösterdi. Laboq. Marka aslında iyi de işte geçen ay öyle olunca bu ay inovitaya geçtim bakalım bir de bu sefer dayanabilirsem regle bir hafta kalaya kadar test yapacağım aynı şekilde ilişkiyi de devam ettirmeyi düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_20231225_200033.jpg
    IMG_20231225_200033.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 46
X