Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar bat a 6/7 gün var , freely gebelik testi .. böyle görüp sonra artan vs oldu mu ?
canım ben adetıme 5 gun kala freely erken gebelik testı yaptım tertemiz bir negatıf çıktı yalnız benimki pembe kapaklıydı bu normal gebelik testimi? Silik cıkmıssa vardır cunku bende tertemızdi test sen 6 7 gun kala yapmışsın ben 5 gun kala yapmama rağmen cıkmadı bu normal gebelik testimi?

Kuzu C kontrol demek sen ona göre baz alacaksın. Bi önceki gün bir sonraki gün değil. C den daha açıksa çatlamış demektir

Yok canım yaptırmadım. Ben ameliyat olmuştum kontrole gidicem o ara onu da soracağım işte ama sen bu soruyu kimseyi etiketlemeden yazarsan bilen arkadaşlar cevap yazar mutlaka ben sormuştum bakayım bulabilirsem o mesajı atarım sana

Şundan aldım canım bilemedim her ay yaklaşık bir siyah gölge görür sonunda adet olurdum, sanki kırmızı gibi mi yaaa

Eklentiler

• IMG_0704.jpeg
    118,7 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_0715.jpeg
    679,5 KB · Görüntüleme: 51
Arkadaş reglin bittiği ikinci gün gitmiş üç gün arayla doktor kontrole çağırmış o şekilde takip etmişler canım

Ya ben dayanamadım. Dayanabilseydim ben de dayanacaktım ama ı ıh Öf stres acaba zarar verir mi diye daha çok stres olmak sdfsk
Ah niye çoğumuz aynı kafayız bende çok pişmanım bat ı beklemediğime kollarım delik teşik oldu damarı bulamayıp daha çok strese koydular beni.eşim diyor ki her zaman beklerdin aynı gün yapardın noldu da 4 gün önce yaptın diye aslnda büyük bir belirti sayamam ama annelik iç güdüsü müdür nedir ilk kez bu kadar erken test yaptm

Şundan aldım canım bilemedim her ay yaklaşık bir siyah gölge görür sonunda adet olurdum, sanki kırmızı gibi mi yaaa
benım de kutusu böyleydi ama içinden cıkan test pembe kapaklıydı ama galiba bu freely markada böle bişey varmı aynı kutuda iki farkı ürün satıyorlar biri mor kapaklı bırı pembe kapaklıymıs. Ama ıkısıde erken gebelik testi. Bu senın mor kapaklı olan daha guvenılırmıs öyle dıolar yumurtlamanın üstünden kaç gun gectı canım?

Ya diyorum ya sana sıfır belirti sıfır. Göğüslerim hala ağrımıyor sadece ucu hassas. O gün de regl ağrım başladı hahh dedim oluyorum bari şu testler zebil ziyan olmasın yaptım 5 dk geçti negatif koydum pedi ellerimi yıkadım bi 10-20 dk sonra pozitife döndü. E döndükten sonra nasıl dayanayım

Aa kızlar bir yerde sahtesinden filan bahsediyordu bizimki de ondan olmasın 29/30 Aralık gibi yumurtlama hissettim , test filan yapmadım bıraktım valla her ay her ay diye …senin bat ne zaman canım adet filan oldun mı kaç gün var bi daha yapsana ?

Ya hele ben gece 5'te yaptım sabaha kadar uyuyamadım sonra eşime söyledim o gün de cumartesiydi ilçenin devlet hastanesi test yapmıyoruz dedi sonra özel hastaneye gittik mecbur 850 bayıldım ama p.tesiyi evde oturup bekleyemezdim kafayı yerdim napim hele ilk öğrenince nasıl ağladım Allahım çok şükür darısı olmayanlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…