Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ee kuzu bunun için yeme içme konusunda ,ilişki sıklığı konusunda tavsiye verdi mi yoksa direk sadece ilaç mı

Ben gebe kalırsam şey alacam kalp atışını duyma cihazı

umudunu kaybetmek için elinden geleni yapıyorsun hiç belli olmaz bekleyelim görelim. Sabah uyandığımda bulantım oldu kesin psikolojik
ayy ne bileyim ya gerçekten bişey hıssetmıyorum ya ondan böyle oluyor sanırım bu arada ben de galiba salgına yakalanmışım bogazım yanıyor kuru öksürük var sanırım banada bulaştı bu ortalıkta dolaşan hastalık. Benımde sabahları uyanınca bulantım oluyor diyet yapıyorum bi haftadır

Ay bugün fırıncı velim bi kutu puaça getirmiş dayanamadım yedim biraz bugün beni zorlu bi spor bekliyor

yok kuzum sadece Omepa Q10 omega3 verdi eşim için, spora devam dedi. ilişki sıklığına 2 günde 1 dedi sperm yenilenmesi için..
Anladım canım valla bu ay da olmazsa eşime diyeceğim bir gitsin ürolojiye. Erkekleri teste göndermeye ikna etmek bile zor. Ben gidiyorum dr rahim temiz yumurtalıklar iyi değerlerin iyi diyip gönderiyor

benimde göğüslerim çok hassas rahim duvarı kalınlaşmış doktorum az önce mesaj atmış pazartesi gününe kadar regl olmazsan tekrar test yapalım diye hayırlısı bakalım
Canim bir zarari olacagini dusunmuyorum bu narcicegi cayi varya hibiskus cayi da diyorlar markette bile oluyor bazen ne zaman icsem sabahina regl geliyor bende denemek istersen

duzenleme :ama gebelik suphen varmis icme sakin benim dedigim gebelik olmadigina yuzde yuz emin olursan icilir. Hemen regl gelmesini sagliyor

yok kuzum sadece Omepa Q10 omega3 verdi eşim için, spora devam dedi. ilişki sıklığına 2 günde 1 dedi sperm yenilenmesi için..
eşleri ikna etmek cok zor benimki daha baktırmadı bile sperm kalitesine doktor eğer 6 ay olmazsa eşinide görelim dedi bakalım artık. sen yine de her gece uyumadan şu yazdığım takviyeyi eşine içir.

Omepa Q10 Omega 3 Ubiquinol 90 Kapsül ilaç değildir takviye gıda 30 lusuda var​

Bebeğim sen nasılsın sende durumlar nedir? Son görüşmemizden bu yana değişiklik var mı?

evet kuzucum şüphe var geç döllenme yüzünden bakalım bekleyeceğim yazdım bir kenara test negatif çıkarsa alırım tabii ki teşekkür ederim

Canım benim bildiğim yumurtlama zamanı bırakılıyordu

Gunaydın canımcım ben hibiskus çayını zayıflama amaçlı içiyordum hiç böyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum bi denemek lazım aslında

Gunaydın canımcım ben hibiskus çayını zayıflama amaçlı içiyordum hiç böyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum bi denemek lazım aslında
Var canim hatta hasta olunca da iciyorum ben soguk alginligi icin icinde c vitamini ve ostrojen varmis regl yakinsa da hemen sokturuyor gecen arkadasim demisti gecikti sistim olamadim diye bekar oldugu icin gebelik suphesi yoktu icirdim aksamina aramis regl oldum diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…