Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy bende gerçekten gribim kulak enfeksiyonum var kulağım 3 gündür durmaksızın akıyor ve ben hamileyimdir belki diye ilaç kullanamıyorum annelik ne zor mesela ya geldim bakalım simdi denicem bende sansımı aldırabilecek miyim kanı

Evett kızlar az önce regl oldum ama anlamadım bişey var 28 i pik 30 u çatlamaydi catlamadan 11 gün geçti daha yani tam 14 gün olmadan adet oldum niye acaba olabiliyor demekki böyle erken

Evett kızlar az önce regl oldum ama anlamadım bişey var 28 i pik 30 u çatlamaydi catlamadan 11 gün geçti daha yani tam 14 gün olmadan adet oldum niye acaba olabiliyor demekki böyle erken
kuzum o 14 gün kesin cümlesi bence herkes için geçerli değil. Bir kaç aydır test ediyorum bunu çatlamaya fln bakmıyor regl günü neyse o gün oluyorum ben. Benim çatlamam yılbaşı gecesi 31 iydi mesela bat ım yarın ya da diğer gün.Çatlamanın 11 12 .günde regl olacağıma çok eminim

Ovulasyon testlerine tam güvenemediğimden bir şey diyemiyorum kuzucum

Sorma neyse sağlıkla artsın da ben beklerim. Fakat bu da can gerçekten, beklemek çok zor
O kadar haklısın ki.. Sağlıkla tutunduğundan emin olmak yetecek. Keşke aynı gün sonuçlar çıksa. Beklemek stres yapıyor stres de bebek için iyi değil öf

canım 1 hafta kala yaptırmak mantıklıda denk getirmek lazım onu iyice. :) ben poliçeyi sonlardırmayı da sordum oldu da sonlandırırsanız kullanmadığınız günler iade olur dediler bakalım. sen hangi sigorta firmasından yaptıdın canım bide ne kadar dediler? ay yok ya anadolunun kendisi 3 gündür dönmüyor. sigortam.net fiyat verdi bakalım bugün yaptırırım heralde artık

ben çatlamadan sonra 2 gün daha devam edebilirsem ediyorum canım çünkü bildiğin çatlama ağrım devam ediyorum 1-2 gün. bence de değerlendirmek gerek o günleri. Aynen pike yakın ya da pikte git bakalım bi ne diyecek doktor. valla benim de bu ay kiste dönmüş olabilir. O kadar ağrım vardı ki regl zamanı. gerçi hep ağrılı olur

Anladım canım beta hcg yükselebilir ama senın eyer 2 çıkmıssa cunku gebelik olmayınca genelde 0 ya da birli bir küsürat çıkıyor senın 2 çıkmış bekleyin bakalım er yada geç belli olur her şey.umarım gebeliktir diyelim ki bu ay olmadı bizde Şubat topigini bekleriz napalım ben şimdiden açan biri varmıdır diye topik arayışına girdim

canım benim de öyle olur 10-14 gün arası regl oluyorum hep çatlamadan sonra. Doktorlar normal diyor illa 14 gün sonra olacak diye bir şey yokmuş

Canım öncelikle hakkınızda hayırlısı olsun rabbim gönlünüze göre versin merak ettiğim bir konu var da,17 tane var demiş ya doktor internette genelde her ay 3-30 arası yumurtanın olgunlaştığını bunlardan sadece bir tanesinin yeterli olgunluğa ulaşıp salındığı yazıyor. Senin de söylediğin bu tarz bir şey değil mi

Bu işlere hiç akıl sır ermiyor canım ya üzülme rabbim daha fazla bekletmesin sağlıklı hayırlı gebelikler evlatlar nasip etsin bizlere. Biz şu an farkedemesek de hayırlısı böyleymiş demek ki

tabii ki evet 17 yumurtanın 17si de sağlıklı olmayabilir, çatlamayabilir tutunacak kadar iyi olmayabilir dedi her kadında bu sayı azalır yükselir dedi bu sebeple bana her ihtimale karşı duphaston önerdi eğer regl olursam kullanmaya başlayacağım

umudunu kaybetmek için elinden geleni yapıyorsun hiç belli olmaz bekleyelim görelim. Sabah uyandığımda bulantım oldu kesin psikolojik

Kuzu inşallah güzel haberler verirsin test yapabilirsin aslında betadan önce

Senin son durum nasıl canım valla şu hastanedeki ultrason cihazlarından alıp evimize mi koysak sürekli bakarız yumurta var mı büyüyor mu çatladı mı diye. Yumurtam sağlıklı bir şekilde çatlıyor mu bilemiyorum ama kafayı çatlattığım kesin

Canım testbadim sabahın köründe okula gittiğimden zaten testi öğleden sonraya atıyorum. Bide bugün günlük ped koydum okulda falan adet olursam rezil olmayım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…