Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
G gamzelii14 canım senin teste filtre yaptım daha iyi görünüyor
FD6A0DE9-1AD3-486D-80FE-87776FFEBE3F.jpeg

Dun yaptimda birsey cikmadi bugun yapmadim gec yumurtlama gec dollenme olabilir canim catlamanin 11. Gunu bugun
Aaaa o zaman ancak yarın yapman lazım hayatım. İnşallah sen de benim gibi geç yumurtlamışsındır ben de tam 10. günde aldım müjdesini sen de belki yarın alırsın :KK200:

Aaaa o zaman ancak yarın yapman lazım hayatım. İnşallah sen de benim gibi geç yumurtlamışsındır ben de tam 10. günde aldım müjdesini sen de belki yarın alırsın :KK200:
Yok kuzum sadece kaset test var elimde erken cikmaz o da. Cumartesi gunune kadar olmazsam ancak o zaman yapcam catmada 14. Gun Dongude 36. Gun oluyor.

Ben de kan verdim az önce, hem HCG güzel artmış mı diye, hem ne olur ne olmaz diye kan grubuma da bakmak istedi sevgili ebecim 🥰 idrar tahlili de verdim missler gibi çekildim iş yerime sonuçlar bu gün çıkar belki diye beklemeye başladım 😂😂😂 hayırlı olsun bakalım hepimiz için 😁😍
Bende 2 gün ara ile verdim bugün 3.kan verişim sondu zaten bugünde artış iyi ise içim rahat edecek benimde tahmini 300 civarı çıkması lazım beni sağlık ocağının ebesi arıyor sonuç çıkınca geçen verişimde akşam 5.30 ta aramıştı bakalım bugün kaçta arar ☺️ canım bu arada senin gece uykuların nasıl ve gündüz duyguların nasıl ben gündüz kendimi hep bir araştırma halinde buluyorum bebek heyecanından program yükledim mesela.gece yarısı da uykum kaçıyor

Yok kuzum sadece kaset test var elimde erken cikmaz o da. Cumartesi gunune kadar olmazsam ancak o zaman yapcam catmada 14. Gun Dongude 36. Gun oluyor.
Haa kaset test kaldıysa hafta sonunu beklemekte fayda var kuşum. E hadi hayırlı haberler diyelim o zaman :dua:

Gunaydinnn bata 4 gun kaldi bende yine test yaptim yaptigim test innovita kizlar ben cok anlamadim bu sekilde cikti varmidir yokmudur yoksa bu testler genel olrak boylemi

Eklentiler

• IMG_20240110_113116.jpg
    IMG_20240110_113116.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 55
canım 1 hafta kala yaptırmak mantıklıda denk getirmek lazım onu iyice. :) ben poliçeyi sonlardırmayı da sordum oldu da sonlandırırsanız kullanmadığınız günler iade olur dediler bakalım. sen hangi sigorta firmasından yaptıdın canım bide ne kadar dediler? ay yok ya anadolunun kendisi 3 gündür dönmüyor. sigortam.net fiyat verdi bakalım bugün yaptırırım heralde artık
Anadolu sigorta canım benim de. 2 hafta önce aradım ben de bikaç bilgi için ama hala dönmediler mesela. 10700 e yaptırdım ben. Evet mesela iptal etme süresi geçince sonlandırmak istersen de iade yapılıyor o da iyi bişey bence

Gunaydinnn bata 4 gun kaldi bende yine test yaptim yaptigim test innovita kizlar ben cok anlamadim bu sekilde cikti varmidir yokmudur yoksa bu testler genel olrak boylemi
Var gibi görünüyor canım ama innovitanın yalancı pozitif çıkardığını duymuştum elimde başka marka varsa tekrarla bence

X