Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ah canım benim ne güzel yazmışsın. Sana nasip olan o güzel mutluluk biz bekleyenlere de olsun inşallah. Seni topic bize uğurlu gelicek ben de eminim buna. Bu ay olmazsa bidahaki ay ne yapalım
Aminnn aminnn inşallah benim duam sizlerle siz de mercimeğin bana sıkıca tutunması ve büyümesi için dua edin olur mu

Canım sanki 2 gün sonra ilk idrarla bu çizgiyi daha net algılarız gibi kaç gün oldu yumurtlamanın üstünden
12 gün oldu yumurtamın çatladığı günün üzerine aslında daha erken diye yapmıcaktım ama dün serçe parmağımın ucu kadar kahverengi leke geldi 2 kez bende regl olcam heralde diye bu sabah yaptım ilk idrarla böyle cıktı acaba kan versem cıkar mı ki canımm

Hayatım net çıkar, hadi seni kana alalım. Bir acile git ver en iyisi çünkü sağlık ocağınınki 2 güne çıkıyor

Hayatım net çıkar, hadi seni kana alalım. Bir acile git ver en iyisi çünkü sağlık ocağınınki 2 güne çıkıyor
Ayy inşallah vardır ya acilde de buraya sadece gebeler geliyor yada düşük yapanlar bunlar için polikliniğe gidin bıdı bıdı söyleniyorlar yaaa

Ayy inşallah vardır ya acilde de buraya sadece gebeler geliyor yada düşük yapanlar bunlar için polikliniğe gidin bıdı bıdı söyleniyorlar yaaa
Valla gittim dedim ki hastayım ilaç kullanacağım ama gebelik şüphem var idrar testim silik emin olamıyorum sağlık ocağı soncuu çok geç çıkıyor ve o zamana kadar gebelik varsa zarar verecek bir şey yapmak istemiyorrum dedim. Gayet minnoş ve minikçe yalvarır bir ses tonuyla. Beta ve enfeksiyon var mı yok mu bir bakalım dedi fgjsgjfskj

grup hayırlı olsun öncelikle adetime son 1 gün var ve testlerimi yaptım tam belli değil ama adetim gecikirse tekrar test yapacağım umarım güzel bir sonuç alırım ocak ayında benide ekleyebilirmisniz

grup hayırlı olsun öncelikle adetime son 1 gün var ve testlerimi yaptım tam belli değil ama adetim gecikirse tekrar test yapacağım umarım güzel bir sonuç alırım ocak ayında benide ekleyebilirmisniz
Teşekkür ederiiiiz size de hayırlı gelsin umarım BAT 11. ocak giriyorum son adet tarihiniz nedir?

aç karnına erken saatte giderseniz ertesi gün çıkıyormuş ben gitmedim hiç ama arkadaşlar öyle diyor bu topicteki :)
Günaydın canım dün gece hafıf göğüs hassasiyetı hissetmeye başladım ama cok cok azdı dün sormuştun ya regl belirtisi varmı diye evet var dıyebılıyorum suan ama cok az

Günaydın canım dün gece hafıf göğüs hassasiyetı hissetmeye başladım ama cok cok azdı dün sormuştun ya regl belirtisi varmı diye evet var dıyebılıyorum suan ama cok az
benimde göğüslerim çok hassas rahim duvarı kalınlaşmış doktorum az önce mesaj atmış pazartesi gününe kadar regl olmazsan tekrar test yapalım diye hayırlısı bakalım

Y Yaseminnn35 gunaydın testbadim bende dün gece cok az meme ağrısı oldu regle 3 4 gun kala genellikle olur bende ama en ufak bı kasık batması adet olacakmıs gıbı regl agrısı yok benden bu ay bişey çıkmayacak emin gibiyim hemen hemen naptın tutabildinmi kendını testbadicimm tut ve sakın bırakma daha adete 4 gün var hala erken sayılır

benimde göğüslerim çok hassas rahim duvarı kalınlaşmış doktorum az önce mesaj atmış pazartesi gününe kadar regl olmazsan tekrar test yapalım diye hayırlısı bakalım
Canım sen ovulasyon takibi yapmısmıydın? Kaç günde bir adet oluyorsun ve döngün kaç gun sürüyor asagı yukarı gecmı yumurtluyorsun erkenmı onu tespıt etmek için sordumda. Ama gec yumurtladıysan bu ay regl gecıkmıs olabılır iki ihtimal var gec yumurtlama yada gec döllenme benım de bikere gününden hiç şaşmayan adetım 10 güne yakın gecmıstı ama enınde sonunda adet olmustum biliyorum o stresi acaba ne oldu dıyor ınsan. Ben en son doktora gıttıgımde doktor yumurtlaman iyi dedi bende bi sıkıntı görmedi biz hep kendı acımızdan düşünüyoruz da belkide erkek açısından aydan aya sperm kalıtesı degısıyordur ben şeye bağladım tabi bunlr hep ihtimal benım eşimde normalde sperm sorunu yok ama son zamanlarda cok uykusuz kalıyor yoruluyor işyerınde abur çubura cok abanıyor sürekli stres altında o yüzden dün keçi boynuzu özü aldırdım bide akşamları bal muz ceviz kakao karışımı yapıp verıyorum yeni yumurta dönemine kadar devam etcez böyle sende eşine takviye bişeyler verebilirsin cunku. Doktor senınde yumurtlamanın iyi olduğunu söylemıs belkide bizde takılmıyordur olay

Hm.bende yarın son kez beta ya baktırıcam hem içim de rahat etsin diye hadi hayırlısı ikimiz içinde
Ben de kan verdim az önce, hem HCG güzel artmış mı diye, hem ne olur ne olmaz diye kan grubuma da bakmak istedi sevgili ebecim idrar tahlili de verdim missler gibi çekildim iş yerime sonuçlar bu gün çıkar belki diye beklemeye başladım hayırlı olsun bakalım hepimiz için

Ay hadi bakalım sorunsuz sıkıntısız değerler inşallah Sağlık ocağı sonuçları 2 güne çıkarttığı için muhtemelen ben mercimeğin sonucunu yeni kanı vermeye giderken görürüm

Ay hadi bakalım sorunsuz sıkıntısız değerler inşallah Sağlık ocağı sonuçları 2 güne çıkarttığı için muhtemelen ben mercimeğin sonucunu yeni kanı vermeye giderken görürüm
Amin kuşum inşallah sabırsızlıkla bekliyorum bakalım inşallah 400 falan çıkması lazım, saatler geçmez, bugün çıkar mı yarın çıkar mı belli değil Ayrıca yuh sizin orda 2 gün sonra mı çıkıyo oha çocuğun doğumunu bekleselermiş

Eşim spor yapıyor, alkol ve sigara kullanmıyor planlı gebelik düşündüğümüz için doktor hem sperm hem yumurta canlılığı için omepa omega3 önerdi bize her gece kullanıyoruz. özellikle eşin kullansın demişti. benim regl döngüm düzensiz ne yazık ki bazen 30 günde bazen 36 günde regl oluyorum ama mutlaka olurum bu sebeple yumurtlama günümü tahmin ederek ilişkiye girdik hatta gün aşırı her gün bile diyebilirim riske atmamak adına pazartesi doktora gittiğimde 17 yumurtalığın var dedi her sey yolunda dedi ama rahim duvarı kalınlaştığı için gebelik şüphesi var dedi 2.0 çıkınca beta tekrar şüphelendi biz beklemedeyiz

Sorma neyse sağlıkla artsın da ben beklerim. Fakat bu da can gerçekten, beklemek çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…