Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay 2 haftada fiyat ne kadar fark etmiş. indirimli hali ile sigortam.net A network 14.200 fiyat verdi bana. az önce sordum 1 hafta kala yaptırsam daha mı mantıklı diye. zam geliyor sürekli daha zararda olursunuz dedi kadın. Sözleşme sonlandırmada kullanım sağlamadıysan ödediğin tutar 365 e bölüp kullanmadığın günleri iade ediyorlarmış canım öğle arası onay vericem bakalım artık :)

ahahaha sorma valla kuşum benim regl dün bitti işte. bu ay şu sağlık sigortası muhabbetine korunayım diyordum ama vazgeçtim sallamasyon takılırım yine de ne olur ne olmaz ama bu ay olmazsa da sorun yok + biraz da kilo vermiş olurum napayım 4 aydır bebek varsa ya bir şey olursa diye sporu bıraktım 5 kilo aldım ya

Ozaman dediğim gibi 2-3 saat sııvı almadan yapabilirsin varsa çıkar bide testin markası neydi
İnnovita ovulasyonla gelenlerden di ama galiba yok yalanci cikartiyormus bir haftadir adet sancisi cekince yaomak istedim belim sirtim cok asiri agriyor belirti aradim yine kendi kendime iste

Ben de öyle canım ya spor yapmayı bıraktım ama aslında yapmak lazım hafif de olsa

canım senin progesteron seviyen mi düşük çıktı? o yüzden mi verdi doktor

İnnovita ovulasyonla gelenlerden di ama galiba yok yalanci cikartiyormus bir haftadir adet sancisi cekince yaomak istedim belim sirtim cok asiri agriyor belirti aradim yine kendi kendime iste
Belirtilere çok odaklanma canım hamileliğini öğrenen herkes adet olacakmış gibi ağrım oldu diyor. Elindeki diğer testin markası ne canım

Aslında bunun 5 bin lirası falan doğum teminat ücreti. Bulunduğunuz ilde devlet hastanesine erişim çok kolay değilse gebelik olmasa bile işinize yarar bence çünkü gerçekten bu süreçte normal kadın doğum muayenesine bile gitsek yarı ücreti muayeneye gidiyor. Bize çok mantıklı geldiği için yaptırmak istedik. Fakültede hoca ücreti ödeyip hocaya da gittim ama yine de muayene 5 dakika sürdü geçen gün özele gittim 40 dakika sürdü

Belirtilere çok odaklanma canım hamileliğini öğrenen herkes adet olacakmış gibi ağrım oldu diyor. Elindeki diğer testin markası ne canım
Gaynoseed jel kullandim onun icinde geldi bir gebenin gunlugunun innovitalar da olunca baska test almamistim iste ah suan pismanlik yasadik

Bir gebenin gunlugunun var birde eger oda iyi degil derseniz esime aldiricam baska bir marka hemen
Canım ben Avox marka ile öğrendim. Kuruma çizgisi hiç çıkarmıyor çizgi varsa var yoksa yok. Sadece bulursan 5 dk çıkmadı diye atma 10-20 dk sonra test sonucuna bi daha bak.

Canım ben Avox marka ile öğrendim. Kuruma çizgisi hiç çıkarmıyor çizgi varsa var yoksa yok. Sadece bulursan 5 dk çıkmadı diye atma 10-20 dk sonra test sonucuna bi daha bak.
Bulundugumuz yerde bir tane eczane var malesef esime sorduruyum varsa getirsin insallah aksama dogru tekrar yaparim tesekur ederim

Bulundugumuz yerde bir tane eczane var malesef esime sorduruyum varsa getirsin insallah aksama dogru tekrar yaparim tesekur ederim
Tek eczane varsa seçeneklerinizi çoğaltalım madem. Miratech de iyidir, prodoctor kısmen iyi diyorlar. Mesele predictor var 170 tl veriyorsun hassas ama kuruma çizgisi var tavsiye etmem. bu 3 teste bir bakın derim.

Tek eczane varsa seçeneklerinizi çoğaltalım madem. Miratech de iyidir, prodoctor kısmen iyi diyorlar. Mesele predictor var 170 tl veriyorsun hassas ama kuruma çizgisi var tavsiye etmem. bu 3 teste bir bakın derim.
Cok tesekur ederim umarim dediginiz markalardan vardir umitlenmiyorum bu cikan cizgi icin ama iste ne kadar oyle desemde yalan her ay bir umit sadece suna takildim hep olan gogus agrim yok ama adet sancim cok bilemedim ya

Cok tesekur ederim umarim dediginiz markalardan vardir umitlenmiyorum bu cikan cizgi icin ama iste ne kadar oyle desemde yalan her ay bir umit sadece suna takildim hep olan gogus agrim yok ama adet sancim cok bilemedim ya
Canım benim de göğüs ağrım yok ve hala regl ağrısı çekiyorum. Kıstasın belirti olmasın, kıstasın hep hormon ve test olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…