Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle valla yinede biz elimizden geleni yapalım gerisi Allahın işi
Ben biraz da soğan kürünü bu yüzden yapıyorum rahim içinde sıkıntı varsa spermin canlılığını etkileyen onu çözer belki diye . Şifa Allahtan bunlar sadece onun için vesile olur inşallah

Testbadim napıyoruz yrn test yapıyor muyuz Z zesamu93
Canım ben elenmiş gibi hissediyorum yaparsam da boşuna yapacam bence yarın yapmayalım ondan sonraki günler için bakalım adete 3 gün kala daha net olur çünkü şimdi mesela hesaplasak yarından itibaren benim tam yumurtlamadan 10 gün catlamadan 11. Gün geçmiş oluyor benim bile erken geliyor bana hala senin yumurtlama daha geç olmustu sanki senin test için daha erken gibi geliyor sanki canim

Ben biraz da soğan kürünü bu yüzden yapıyorum rahim içinde sıkıntı varsa spermin canlılığını etkileyen onu çözer belki diye . Şifa Allahtan bunlar sadece onun için vesile olur inşallah
İnşallah canım. Soğan kürü bende çok işe yarıyor çok güzel temizliyor. Ben doğum yaptıktan sonra daha adetim gelmeden folekül kisti olmuştu doktor baya büyük dedi sonra adet oldum tekrar gittim kontrole hala duruyor kist olduğu gibi. Tabi ben endişelenmeye başladım niye gitmiyor diye sonra soğan kürü aklıma geldi bir sonraki adetim başlar başlamaz yaptım kürü ama adetim normalden çok az geldi ben dedim kesin kist yapıyor adetim sökülemiyor diye. Sonra tekrar kontrole gittim bide ne göreyim kistim tamamen kaybolmuş gitmiş hem tam anlamıyla adet olmadan çok mutlu olmuştum çünkü gebeliği engelliyordu. Ama bazılarınında dengesini boza biliyormuş canım sen ilk defa yapıyorsan dikkatli ol ama bana çok faydası olmuştu

Yok canım ilk değil bende yan etki de yapmadı zaten altı gün anca yapabilirim herhalde ya yumurtlama zamanı kullanılır mı emin değilim onu araştırayım zararı yoksa daha fazla kullanırım. Sen biliyor musun yumurtlama zamanı kullanılır mı

Hm.bende yarın son kez beta ya baktırıcam hem içim de rahat etsin diye hadi hayırlısı ikimiz içinde

Doğru diyosun kuzu bana da erken geliyor aslında. Dayanabilirsem dayanacam benim yumurtlama 31aralık, çatlama 1 ocaktı. İnşallah ikimizin de tutmuştur da sizi 1 gün arayla oluşturduk deriz

Önemli olan sigortayı yaptırdıktan bir tane regl görmen yani 25 Ocak gibi yaptırırsan (sigorta 3 4 güne ancak aktifleşiyor onu da hesaba kat yani 30 Ocak olabilir başlangıcı) ve 4 Şubatta regl olursan ve şubat ayı yumurtlamanda hamile kalırsan sigorta öder iki tane sigortacıyla konuştum böyle söyledi. Zaten Anadolu sigortadan gelen poliçede de bekleme süresi yoktur sadece yapılan tarihte gebelik olmaması önemlidir diyor. Ben yaptıralı bi 10 gün kadar oldu kürtaj olduğum için ilk adetime kadar korunmayı düşünüyordum ama sonra doktorlar gerek yok dedikçe biraz saldım açıkcası. Rutinde regl görürken yaptırıyor olsaydım reglime bir hafta kala yaptırırdım regl olmaz gebe kalırsam iptal ederdim. Ben acente aracılığıyla yaptırdım acentedeki kişiye işim düştükçe yazabilmek için

Doğru diyosun kuzu bana da erken geliyor aslında. Dayanabilirsem dayanacam benim yumurtlama 31aralık, çatlama 1 ocaktı. İnşallah ikimizin de tutmuştur da sizi 1 gün arayla oluşturduk deriz
Canım ben yumurtlamanın ilk gününü kaçırdım ikinci günü ve sonrakı gün oldu ilişki bıde bizim ilişkiler hep gece 12 den sonra oldu belki. Ben dıger yumurtlama gününü yada çatlamayı ikisinden birini kaçırmış olabılırım cok yüksek ihtimallede kaçırdım aslında tek günlük ilişki gibi bısey oldu bizimki suan düşününce kafamda bi ampul yandı benım pozıtıf olma ıhtımali biraz daha dustu şimdi cunku gece 2 2 buçuklarda oluyodu yani ilişki ayyy saat bile verıyoruz artık bebiş olması uğruna

Hanımlar ya ben bu bir dolu bir boş olayına taktım. Siz deneyip faydasını gördünüz mü ya da etrafınızda duydunuz mu
Merhaba bir dolu bir bos derken bir gun ara ile olan iliskiden bahsediyorsaniz evet ilk gebeligim o sekilde oldu. Ikinci gebeligimi de o sekilde niyetlenmistik regl den sonra ki haftayi 14.gunu baz alarak gun asiri sekilde planlamistim ama tahmini yumurtlama gununde degilde ertesi gun iliski oldu sonrasinda da yine bir gun arayla devam ettik.
Ucuncu gebeligim de ayni bu sekilde oldu ama 9. Hafta da (25 Ekim) kurtaj olmak zorunda kaldim nasip degilmis. Aralik basinda denedik olmadi nasipse bu ay tekrar denemek istiyoruz. Rabbim tum isteyenlere de bizlere de saglikli bebisler nasip eylesin. Hamile arkadaslarimiza da saglikla sihhatle evlatlarini kucaklarina almalarini nasip eylesin

Allah bidaha yaşatmasın ınsallah en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasıp eylesın

Öncelikle çok geçmiş olsun. Rabbim kimselere evlat acısı yaşatmasın Teşekkür ederim bilgilendirme için tam umudu kesmiştim yine umutlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…