Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğru diyosun kuzu bana da erken geliyor aslında. Dayanabilirsem dayanacam 😂 benim yumurtlama 31aralık, çatlama 1 ocaktı. İnşallah ikimizin de tutmuştur da sizi 1 gün arayla oluşturduk deriz 😅😂
daha çok erken minnoşlar bekleyelim derim ben, benim regl 3.gün gecikti gecikmenin 1.günü kan test negatif çıktı geç döllenme olabilir diye doktor regl söktürücü benzeri biseyde vermek istemiyor 1 hafta daha bekleyelim dedi.

ben cuma gününe kadar regl olmazsam yine beta hcg ye baktırıcam. hala cumartesi eşime doğum günü hediyesi olarak bebek haberi verme umuduyla heyecanlıyım Allahtan umut kesilmez :KK70:

IMG_2164.jpeg
Kızlar selam dün serçe parmağımın ucu kadar kahve akıntı geldi akşam gene bi o kadar geldi bende şimd kalktım baktım hala gelen giden bi kanama yok elimde son bir test vardı onu yaptım sanki bir çizgi görüyorum çok silik ama sizde görebiliyor musunuz? lilyrosey lilyrosey V Vavelya09 uniq12 uniq12 H hawaii Hayat su Hayat su

Canım ben ip gibi ince bir çizgi görüyorum umarımm gebeliktir regline kaç gün kaldı
Canım ben regle 1 gün kala yumurta çatlaması gördük ultrasonda o yüzden 11 gün normal günüm geçti yumurtlamanın üzerine de 12 gün geçti aslında 14 gün olsun öyle yapıcaktım testi ama dün kahverengi akıntı gelince 2 kez regl olcakmışım gibi geldi az önce ilk idrarımla yaptım bende

hayal meyal ip gibi bir çizgi var çok hafif canım ne zaman regl olacaksın yada gecikme mevcut mu?
Regle 1 gün kala yumurtam çatladığı için gecikti kuzum regl günü fotoğrafı koyulastırınca iyice belli oluyor bende bilemedim ya acaba yerlesme kanaması olabilir mi o kahverengi akıntı

Canım ben regle 1 gün kala yumurta çatlaması gördük ultrasonda o yüzden 11 gün normal günüm geçti yumurtlamanın üzerine de 12 gün geçti aslında 14 gün olsun öyle yapıcaktım testi ama dün kahverengi akıntı gelince 2 kez regl olcakmışım gibi geldi az önce ilk idrarımla yaptım bende
Valla kuzu ne desem yalan olur inşallah yerleşme lekesidir diyelim 🙏 sen içini rahat tut iyi düşün iyi olsun canım

Eki Görüntüle 3367069 Kızlar selam dün serçe parmağımın ucu kadar kahve akıntı geldi akşam gene bi o kadar geldi bende şimd kalktım baktım hala gelen giden bi kanama yok elimde son bir test vardı onu yaptım sanki bir çizgi görüyorum çok silik ama sizde görebiliyor musunuz? lilyrosey lilyrosey V Vavelya09 uniq12 uniq12 H hawaii Hayat su Hayat su
Canım sanki 2 gün sonra ilk idrarla bu çizgiyi daha net algılarız gibi kaç gün oldu yumurtlamanın üstünden

Bende gece ansızın uyanıyorum hep belki bir hafta oldu ya sonra birtürlü uyuyamıyorum hamilelikten mi yoksa stresten mi böyle oluyoruz acaba anlamıyorum
Bilemiyorum rüyamda sürekli mercimeğin güzel haberlerini aldığımı görüyorum, sağlıkla yükseliyor testler falan uyanıp bir iki saat uyuyamıyorum sonra tekrar bayılır gibi uyuyorum 😂😂 dün saat 8 de yatmışım onun da etkisi olabilir 😂😂

Regle 1 gün kala yumurtam çatladığı için gecikti kuzum regl günü fotoğrafı koyulastırınca iyice belli oluyor bende bilemedim ya acaba yerlesme kanaması olabilir mi o kahverengi akıntı
bence 2 gün sonra beta hcg bir baktırın derim yada kaset test tekrarlayın en azından daha da gözle görülür bir sey elde etmiş olursunuz

Test yaptım bende hiç birşey çıkmadı geri yattım çünkü çok hastayım ateşim var 🤧 yarım saat sonra kalktım önümdeki gebelik testi çift çizgiyi olmuş artık kuruma diye bakıyorum yarın tekrarliycam testim freel foto atayım size
IMG_20240110_071153.jpg
IMG_20240110_081432.jpg

Eki Görüntüle 3367069 Kızlar selam dün serçe parmağımın ucu kadar kahve akıntı geldi akşam gene bi o kadar geldi bende şimd kalktım baktım hala gelen giden bi kanama yok elimde son bir test vardı onu yaptım sanki bir çizgi görüyorum çok silik ama sizde görebiliyor musunuz? lilyrosey lilyrosey V Vavelya09 uniq12 uniq12 H hawaii Hayat su Hayat su
Ay sanki orda ipince bir çizgi var gibi. Kan mı versen acaba? Yada bir iki gün sonra tekrardan mı yapsan? İnşallah bebeğin seninledir canım 🙏🙏

Test yaptım bende hiç birşey çıkmadı geri yattım çünkü çok hastayım ateşim var 🤧 yarım saat sonra kalktım önümdeki gebelik testi çift çizgiyi olmuş artık kuruma diye bakıyorum yarın tekrarliycam testim freel foto atayım size Eki Görüntüle 3367074 Eki Görüntüle 3367075
canım bence 2 gün sonra tekrarla testi mutlaka bana kuruma çizgisi gibi gelmedi tabii rabbim bilir de hayırlısı inşallah

kızlar günaydın. Bence bu ay da benden bİ gebelik çıkmaz gibime geliyor :) Regl ağrısı gibi ağrım var ve üşüme gelio. Ateşim yüksek gidio aslında regl zamanı düşerdi benim...Normalde yarın bat günüm ama şu jel ileri tarihe atar mı bilmiyorum.. Çatlamanın 10.günü ve negooo.....Sağ yumurtalığım da yumurtlamadan beri hiç geçmeyen bi dolgunluk var. Çatlamadığına emin olmasam kist oldu çatlamadı fln dicem de ovulasyonla takip ettim.Tekrar da yumurtlama yok ovulasyonla baktım yine..Saçma sapan şeyler yaşıyorum. Bu ay çok ilaç kullandım o meşhur covid mi domuz gribi mi neyse o hastalık beni de vurdu hala da kötüyüm. Hasta hasta gün değerlendirdim sizin anlayacağınız.. Bu kadar ilaca hapa zaten gebelik fln oluşmaz bence..Göğüslerim de daha bugün acımaya başladı.Ben herşeyi düzenli giden kadındım ne zaman korunmayı bıraktık rahimde saçma ağrılar bilmemneler hayrolsun.

Son düzenleme:
kızlar günaydın. Bence bu ay da benden bi cacık olmaz gibime geliyor :) Regl ağrısı gibi ağrım var ve üşüme gelio. Ateşim yüksek gidio aslında regl zamanı düşerdi benim...Normalde yarın bat günüm ama şu jel ileri tarihe atar mı bilmiyorum.. Çatlamanın 10.günü ve negooo.....Sağ yumurtalığım da yumurtlamadan beri hiç geçmeyen bi dolgunluk var. Çatlamadığına emin olmasam kist oldu çatlamadı fln dicem de ovulasyonla takip ettim.Tekrar da yumurtlama yok ovulasyonla baktım yine..Saçma sapan şeyler yaşıyorum. Bu ay çok ilaç kullandım o meşhur covid mi domuz gribi mi neyse o hastalık beni de vurdu hala da kötüyüm. Hasta hasta gün değerlendirdim sizin anlayacağınız.. Bu kadar ilaca hapa zaten gebelik fln oluşmaz bence..Göğüslerim de daha bugün acımaya başladı.Ben herşeyi düzenli giden kadındım ne zaman korunmayı bıraktık rahimde saçma ağrılar bilmemneler hayrolsun.
Ben şunu net bir şekilde anladım ki, hiçbir belirtin olmasa da gebe olduğunu öğrenebilir ya da tonlarca belirtiyle regl olabilirsin. Gerçekten gebe olduğumu öğrendiğim günün sabahı testi yaptım 5 dk içinde negatifi gördüm ve hemen ped koydum öyle bir regl sancım vardı meğer o daha devam edecek bir ağrıymış ve mercimeğimin habercisiymiş. Örneğin bir önceki ay güya gebelik şüphem vardı çok uyuyorum gözlerim kapanıyor vs diye yok sadece adet öncesi sendromuymuş. Yani demem o ki ben net bir şekilde şunu anladım test yapmak, sonuç almak, negatifse gecikmeyi beklemek ve tekrar test yapmak ve sonra usulca regli beklemek dışında olumlu veya olumsuz olduğunu düşündüğümüz her şey anlamsız. Üzmeden kendimizi sıkmadan bu işin nasibini beklemek gerekiyormuş. Biz de zaten senin hep yanındayız dualarım da kalbim de sizlerle, inanıyorum bu topic herkese uğur getirecek bu ay değilse bile bu ayın uğuruyla en geç önümüzdeki ay haberini alacağız :KK200:

Ben şunu net bir şekilde anladım ki, hiçbir belirtin olmasa da gebe olduğunu öğrenebilir ya da tonlarca belirtiyle regl olabilirsin. Gerçekten gebe olduğumu öğrendiğim günün sabahı testi yaptım 5 dk içinde negatifi gördüm ve hemen ped koydum öyle bir regl sancım vardı meğer o daha devam edecek bir ağrıymış ve mercimeğimin habercisiymiş. Örneğin bir önceki ay güya gebelik şüphem vardı çok uyuyorum gözlerim kapanıyor vs diye yok sadece adet öncesi sendromuymuş. Yani demem o ki ben net bir şekilde şunu anladım test yapmak, sonuç almak, negatifse gecikmeyi beklemek ve tekrar test yapmak ve sonra usulca regli beklemek dışında olumlu veya olumsuz olduğunu düşündüğümüz her şey anlamsız. Üzmeden kendimizi sıkmadan bu işin nasibini beklemek gerekiyormuş. Biz de zaten senin hep yanındayız dualarım da kalbim de sizlerle, inanıyorum bu topic herkese uğur getirecek bu ay değilse bile bu ayın uğuruyla en geç önümüzdeki ay haberini alacağız :KK200:
ah canım benim ne güzel yazmışsın. Sana nasip olan o güzel mutluluk biz bekleyenlere de olsun inşallah. Seni topic bize uğurlu gelicek ben de eminim buna. Bu ay olmazsa bidahaki ay ne yapalım

X