Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay öyle mod düşürmek yok ben de dpo 9 dayım bugün negatif üstüne negatifle devam ediyorum :) Adet olmadığımız sürece umut var. Çabucak çift çizgi çıkan arkadaşları da gördükçe hem onlar adına sevinip hem kendi adımıza panik oluyoruz en azından ben de böyle. Bendeki yanlış ne diyorum şimdiye çıkardı diyorum ama hepimizin bünyesi ve hikayesi farklı. Yabancı forumlarda da bakıyorum dpo 14 15 de bile negatif görüp sonra pozitife dönen var. Olmazsa da nasip kendimizi parçalasak da o minik susam taneleri kendi istedikleri zaman geliyorlar.

canım ne elenmesi dur allah aşkına 3 gün aralıklarla 2 kan verdim negatif 1 kaset testim negatif çıktı yetmedi doktora bile gittim regl gecikti 2 gün hala tık yok ben elendim demeden ne demek hemen eleniyorsun kabul etmiyorum kırmızılar gelmedikçe umut hep var, negatiften pozitife dönen çok var bu topiclerde

Ya ne elendin du bi. Daha çatlamanın 10. Günü kuzu biliyoduk erken olduğunu. Regl olana kadar umut hep var. Ayrıca belirti falan hikaye herkeste durum farklı oluyo canımcım
Inslalah dedıgın gıbı olur bebegım olumsuz konuşupta senı de demoralize etmek istemem dedıgın gibi eyer olacağı varsa belki son gün belirir ikinci çizgi hiç belli olmaz Haktan hayırlısı inşallah

Eki Görüntüle 3366393
Kızlar şuam heyecandan etiket yapamadım sonucum çıktı çok şükür
Ayyy maşallah sana ya içim kıpır kıpır ne güzel günler yaşıyoruz oh be! Sağlıkla gelsin miniklerimiz sımsıkı tutunsunlar bize, çok güzel olacak inşallah her şey kuzumm hemen hamiş emojine koşuyorum

Koş koooşşş sayfa hamiş emojisiyle dolsun inşallah oh be artık içim daha rahat 22 ocağa randevu aldım ultrason dada görürüm ozamana

Dogru söylüyorsun canım ıste benım ilk gebeliğimde cok keskın belirtilerim vardı o kadar net hıssettmıstım ki belirtileri bende bişeyler var demıstım cok emindim bu ay hıc belirti olmayınca direk olmaz dıye düşündüm sanırım ama Allah ol derse olur hersey nasip kısmet umarım en yakın zamanda güzel haberler alırız

Kızlar ya burda çizgi gören var mı laboquick de kuruma çizgisi çıkarmiyor diye biliyorum dünkü testte böyle yok gibiydi bir bakın ya

Eklentiler

• IMG_20240109_141612.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20240109_141914.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 38
Canım benim bugünkü testime bakar mısın dün ku üstte olan alttaki de bugün yaptığım gözlerim bozuldu artık
Kuzusu bi çizgimsi bişey var da fotoğraf çekim açısı yüzünden güneşin gölgesi de tam yerine gelmiş o yüzden pek anlaşılmıyor, flaşla ya da ışık teste dik gelecek şekilde tekrar çeker misin

Kızlar ya burda çizgi gören var mı laboquick de kuruma çizgisi çıkarmiyor diye biliyorum dünkü testte böyle yok gibiydi bir bakın ya
Hala kaset testte silik çizgi arıyor yavrum Allah aşkına çık bir erken gebelik al yap iki dk öğren kurtul. Bak o testler yüksek betalar için. Senin betana ben gerildim ha ben hepinizle böyle hop oturup hop kalkarsam

Dogru
Dogru söylüyorsun bebeğim işte ilk gebeligimdeki keskin belirtilerin hiç biri olmayınca bu ay dırek yoktur dıye düşündüm sanırım cunku ılk gebeliğimde sol bacağım sol bel kemıgım kalça kemıgım ve sol bacagım kopacak gıbıydı goguslerım dehset agrıyordu falan . Ama dedıgın gıbı belli olmaz Allah büyüktür eyer isterse ol der olur ıkıncı çizgi son gün yine beliriverir ınsallah yakındır bızımde güzel haberler verecegımız günler senın mesajı okudum 14 yumurtan olması aşırı aşırı güzel bısey hıc meraklanma er ya da geç olacak Allah’ın ıznıyle

Amiiin çanım benim inşallah, bebiş bekleyenlere sağlık, henüz hamiş olmayan arkadaşlarıma da tez zamanda çift çizgi görmeyi nasip etsin inşallah
Amin aminnn duanız için sağolun

Hala kaset testte silik çizgi arıyor yavrum Allah aşkına çık bir erken gebelik al yap iki dk öğren kurtul. Bak o testler yüksek betalar için. Senin betana ben gerildim ha ben hepinizle böyle hop oturup hop kalkarsam
Ay kuzum hava çok soğuk bebeğim var dışarı çıkamıyorum eski testlere bakıyorum ancak benim ilk bebeğim çok zor oldu tüp Bebek ile hatta geçen ay da kendiliğinden kimyasal gebelik yaşayınca bu ay heyecan yaptım normal yolla olmasını çok istiyorum tabi sağlıkla inşallah bebeğim küçük aslında ama korkuyorum aynı şeyleri yaşarım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…