Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Halden anlayan amca gibi amca 🫶🏻😁😁

Canım yok yapmadım hatta tam tersi kendimce yumurtlayacağım düşündüğüm günü kaçırdım eşimle tartışıp çocuk planlarını erteledim güya falan. Sonra tatile çıktık meğer beklediğim günden 4 gün sonra yumurtlamışım o günde ilişki oldu ve muhtemelen o gün hamile kaldım
Kısmetinmiş işte kuzum, insan hiç ummadığı anda oluyor sanırım☺️

Kızlarr çıkmış
IMG_0192.png

canım bana verdiği takviyenin adı duphaston. sadece regl olduktan sonra 15.gün 10 gün boyunca 1 adet olarak kullanıcakmışım 6 ay bakalım hayırlısı sen mutlaka doktoruna sor olur mu? her ilaç herkeste farklı etki gösterir.
Banada soyledi bu ilaci ama bana baska bi sikayetim cin soylemsti sonra arkdasa sordum konusurken tup bebekte vermis tutunsun diye bende doktor cok ilgisizdi guvenemedm acikcasi kullanmadim o yuzden suanda kullanmayacagim duzgun bir doktora gtmeden takviye kullanmayi dusunmuyorm teşekkür ederim ilgin icin 🌹🥰

Kızlar benim folic bitti siz ne kullanıyorsunuz? eternatal 1 kullanıyorum da azıcık da değiştireyim dedim. Şunu çok övdüler. Pcos lular kullanıyor sanırım genelde ama bende kullansam bir şey olmaz heralde. + bir de omega 3 e başlayayım diyorum
Kullan canım bendede pkos yok kullandım omega 3 te kullan zararı yok faydası var

kızlar bugün eşim geceye kalacakmış gece gelecek diye dün gece nobetcı eczaneye gönderdim ıstedıgım markadan bulamamış ama olsun biraz önce test yaptım terrrtemiz bir negatifle karşılaştım zaten hiç belirti yok dıyıp duruyordum. Ben elendim kızlar bu ay … insallah kalan arkadaşlar pozıtıf haberler verir benım olmadı maalesef. Y Yaseminnn35 Imeraferaa Imeraferaa @Vavelya09
Ya ne elendin du bi. Daha çatlamanın 10. Günü kuzu biliyoduk erken olduğunu. Regl olana kadar umut hep var. Ayrıca belirti falan hikaye herkeste durum farklı oluyo canımcım 💕

Kızlar benim folic bitti siz ne kullanıyorsunuz? eternatal 1 kullanıyorum da azıcık da değiştireyim dedim. Şunu çok övdüler. Pcos lular kullanıyor sanırım genelde ama bende kullansam bir şey olmaz heralde. + bir de omega 3 e başlayayım diyorum
Arete women çılgınlar gibi vitamin var içinde. Bi içeriğine bak derim

X