Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlarr belimde bir ağrı var sabahta kasıklarımda ufak ufak sancı oldu az önce lavaboua girdiğimde serçe parmağımın ucu kadar kahverengili pembemsi değişik bir akıntı gördüm yumurtam çatladıktan sonra 11 gün oldu henüz regl olucam heralde ya bilemedim

Kalbimden gecenleri yazmissin canim eve ukte olmasi zor birsey ama zor olmasa adı imtihan olmaz zaten. Iste bugun boyleyim ama yarin daha guzel bir psikolojide olacagim insallah her yeni ay baslangici regl bitisi yeni umut demek. Doktora da gidecegim hic test yaptirmadim belki bir problem vardir diye hep kafamin bir kosesinde cunku o da ciksin aklimdan. Belki eskiler cocugu olanlar defalarca dusukler yapmislar cocuk aralarinda bile ama cocuk dustu diyip isine gucune devam edip zamani gelince bitane daha dogurmuslar biz biraz hassasiz galiba ama toparlariz Allahin izniyle.

Kesinlikle kuzum agladim zirladim sabah ama bitti geriye dönük yasayamam zaten simdi regl olayimda doktora gideyim biran once diye bekliyorum. Cok sukur her zaman destek bir esim var. 4 yila yaklasti evliligim ve uzun zamanda bizden kaynakli olmayan sebeplerden dolayi zor evlendik oturmasi gereken seyler vardi demekki hayirlisi diye dua ettim hep hayirlisi buymus.

Kızlar bu arada doktorla da ebeyle de konuştum, HCG normalmiş. Vücutumda azıcık iltihap varmış. Hamiş olduğum için ilaç yazamıyor. Bol su iç dedi doktorum. Ebeye de durumu anlattım, dün idrar testi vermemişsin yarın kan testiyle beraber idrar da ver bi bakalım dedi. Bebişim de daha minicikmiş, 3-4 haftalıkmış haftaya bu gün kadın doğuma randevum var keseyi de görsek keyfimize diyecek yok

+ Ha bi de yarın vereceğim kanda HCG değerimin 400 lerde olması gerekiyormuş inşallah dua edin

Maşallah sana minnoşum çok sevindim, iltihabını kısa sürede atacaksın endişe etme inşallah keseyi gördün mü iş bitmiştir sağlıkla al bebişini Benim anlamadığım şimdi bu hafta hesabını son adet tarihine göre yapıyorlar buna tamamız e o zaman ben de 3-4 haftalık oluyorum ama betam 25.4 anormal mi oluyor. Yoksa döllenmem yakın zaman olduğu için mi düşük? O zaman döllenme tarihine göre bir bebiş haftası belirlenmesi gerekmiyor mu? Bu işler çok karışık

Ay onu ben de çözemedim, hamilelik yaşı olarak 4 haftalığız ama fetal yaşı kadın doğum doktoru söylicek ikisi farklı ilerler

acile gittim verdim kanı tiriyajda bi amca vardı ben beta yazayım sen kan ver dedi
Halden anlayan amca gibi amca
BB_Queen lilyrosey kızlar hayırlı olsun yumurtlama takibi yapmış mıydınız
Canım yok yapmadım hatta tam tersi kendimce yumurtlayacağım düşündüğüm günü kaçırdım eşimle tartışıp çocuk planlarını erteledim güya falan. Sonra tatile çıktık meğer beklediğim günden 4 gün sonra yumurtlamışım o günde ilişki oldu ve muhtemelen o gün hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…