Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken olabilir bekle bnce ümitsizliğe de kapılma hemen

Amin Allah razı olsun

Ğn
Ben de yaptım şimdi kalbim gibi tertemiz
Nasıpten öteye geçilmiyor canım napalım önümüzdeki aya bakacağız artık üzme kendını Allah’ın taktiri olacak insallah ama belkide zamanı gelmedi en kısa zamanda pozıtıf görecegımız günlere insallah

Hanımlar ya ben bu bir dolu bir boş olayına taktım. Siz deneyip faydasını gördünüz mü ya da etrafınızda duydunuz mu

Amin inşallah çok teşekkür ederim, nerde bekleyen isteyen varsa sağlıkla
aman allahım geçen ay nasıl değerlendireyim diye soranları hamiş görüyorumm ay çok sevindim hayirlısı olsun canım demekki günleri yakalamışsın sıkı çalışmanın sonuçları güzel olmuş

Ay çok düzensiz değerlendirdim çok ara verdim denk gelmiş herhalde ben de anlamadım ama şükür oldu ya gerisi önemli değil. Sen nasılsın kuşum neler yapıyorsun

Sigortayı yaptırdıktan 7 gün içinde iptal edebiliyorsunuz. Eğer regl gününüz belliyse 7 gün öncesinde yaptırabilirsiniz hamilelik olursa da iade ediliyor. Anadolu sigortadan bahsediyorum. Ben de yaptırdım ama yeterki olsun diye korunmuyorum

Bir de yaptırırken b hcg baktırırsanız daha garanti oluyor galiba. Ben baktıramadım yeni kürtaj olduğum için yüksek çıkar da yanıltıcı olur diye.

Ay çok düzensiz değerlendirdim çok ara verdim denk gelmiş herhalde ben de anlamadım ama şükür oldu ya gerisi önemli değil. Sen nasılsın kuşum neler yapıyorsun
nasıl düzensizmi denedin 2 güne bir deniyordun yumurtlama günlerine denk geldimi valla bende yumurtlamaya denk gelcek 1 ilişki oldu ertesi gün ölü gibi hasta oldum deneyemedik sonrada ben saldım tek ilişki ile hamile ihtimalimi bakalım görcez

G
hayırlı olsun hep uzaktan okuyup takip ediyordum.
bende bu aya gelmek istedim.
inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırız hepimiz.
sat 2 aralık bat 26 aralık
Gönül dalbudak 9 Aralık 2023

amin canım inşallah var mı regl belirtisi falan? benim hala gelen giden yok

ayyyyyyyy harika çok sevindim kaç gün gecikmişti canım regl? ilk deneme mi umut olsun bizlere, tebrik ederim maşallah maşallah

Aaaa hayırlı olsun bitaneeem çok sevindiiim sağlıkla kucağına al inşallah
Kızlar teşekkür ederim herkese Allah razı olsun
Regli günüm yarın aslında yarın olmam lazım ama değer yüksek sanki bilemedim ama bunlara takılmicam 22 ocakta randevum var bebeğimi ultrasonda görmeyi sabırsızlıkla beklicem

Dün gece o kadar ağrım oldu ki hareket edemedim. Eşim ne yapacağını şaşırdı sıcak su torbası getireyim mi ayaklarını kaldıralım mı valla bunlara rağmen çıkmıyosa vardır bir hayır deyip şubat topiğini beklemeye duruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…