Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20240109_142637.jpg
    126,5 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20240109_142530.jpg
    130,3 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20240109_141914.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20240109_141612.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20240109_143156.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 39
Bu attıklarına göre var kuşum valla umutlandırmayayım da ama bence sen güzelce kanını ver acilde bebişini idare edecek birini bulabilirsen

Arkadaşlar kıdemli hamişlere seslenmek isterim. Bu ince ince süzülen kasık ağrıları ne zaman geçiyor tam olarak böyle sonsuza kadar adet mi oluyoruz

Arkadaşlar kıdemli hamişlere seslenmek isterim. Bu ince ince süzülen kasık ağrıları ne zaman geçiyor tam olarak böyle sonsuza kadar adet mi oluyoruz
sen daha durr ne agrılar gelicek hele o bebişin bobreklerine ayaklarıyla ittirmeye baslasın. ahaha şaka bir yana cok guzel be bu agrılar bile cok guzel inan

Arkadaşlar merhaba ben 23 24 günde bir adet oluyorum yumurtlama tam olarak ne zamana denk geliyor ovülasyon kiti ile beceremedim pek uygulamalar bu günleri yüksek gebelik olarak gösteriyor en son 4 ocakta regl oldum

Arkadaşlar merhaba ben 23 24 günde bir adet oluyorum yumurtlama tam olarak ne zamana denk geliyor ovülasyon kiti ile beceremedim pek uygulamalar bu günleri yüksek gebelik olarak gösteriyor en son 4 ocakta regl oldum
Vajinal akıntını kontrol et ovulasyon testi takibi yapamıyorsan canım

regl bitiminden sonraki 14.gün diye biliyorum ben tahmini.. siz internetteki uygulamaları da kullanabilirsiniz.

Canım herkesinki farklılık gösterebilir adet döngün kısa o yüzden regl sonrası bile yumurtlama görebilirsin bir dolu bir boş git valla,yumurtlama akıntısı gördüğün günler ve akıntının bittiği iki günü de değerlendirip bir dolu bir boş devam et bence

Maşallah ya ne güzel tebrik ediyorum sizleri hanımlar,rabbim tamamına erdirsin sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah evlatlarınızı bu ay bitmeden bu tablo daha çok hamiş emojisiyle hayırlısıyla dolsun inşallah

Canım yumurtlama adet gelmeden 14 gün önce oluyormuş , tabi bazı durumlarda iki kere yumurtlamada olabiliyor. Bunu en iyi testle tespit edebilirsin ama 23 - 24 günde oluyorsan yani 9.ve 10. günlerde oluyor gibi sen bi dolu boş şeklinde ilerle bence.

Rabbim inşallah bu ay yüzünü güldürür, sağlıcakla nasip eder..

kızlar 29 aralıkta ultrasondan çatlama gördük, değerlendirdik. Bugün kan verdim malesef betahcg < 0.1 yani yok sizce daha erken olabilir mi yani değer artabilir mi bu saatten sonra? bugün 11. günüm yumurtlama sonrası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…