Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar benim ilk defa 27gun gecikmem oldu geçen hafta doktora gittim temiz cikti progestan 4 ampul vuruldum geç döllenme olabilir mi bu şekilde gebelik öğrenen var mı kontrolume daha var beklemek çok zor birde bu iğne tutunma için diyorlar acaba doktor gebelikten mi suphelendi

canım önceki günlerde olduysa ilişki olur tek ilişki ile hamile kalınıyor sen hiç öyle düşnme kız 2 ay önce yumurtlamadan 4 gün önce birliktelik oldu acaba varmıdır diye ben düşünüp durdum hiç moralini bozma olucak inşalah güzrl haberler alıcaz hep birlikte

adet tarihimiz aynı hatta erken dogumla oğlumuzu kaybettiğimiz bile aynı

Beni de ekleyin kızlar sat 8 Aralık bat 5 Ocak

Erken gebelik testi siparişi verdim kızlar şu an reglime 7 gün var kaç gün önce yapmaya başlayım 5 günden önce sonuç vermiyor sanırım.

Beta 145.8 çıkmış oldu yani kaç günlük haftalık ne oluyor kimselere de demedim durumu ilk günden beri burdan paylaştım

Aman kimseye deme zaten ben yaptım o hatayı. İ
maalesef nazar denilen bir gerçek var.
Kesinlikle katılıyorum. İlk hamileligimde hemen herkese söyledim sağır sultan duydu. Sonrasında ne gariptir ki insanların farklı,garip,saçma sapan tepkileriyle karsilastim. Nazara da çok inanıyorum bu konuda. Bu dördüncü de nasip olursa artık kendimden bile saklasam yeridir diyorum

Merhaba beni de ekler misiniz bu ay değişiklikler hissediyorum Bir ihtimal belki diyorum
Son adet başlangıç tarihim 30 Kasım
Bir sonra ki adet başlangıç tarihim (inşallah olmam) 26 Aralık

Kız var tabi ayyy çok sevindim 2 günde bir tekrarla kan testini inşallah sağlıkla ilerler canım bizlerede dua et
Çok teşekkür ederim darısı isteyen tüm herkese olsun inşallah. Şimdi bu deger 3 gün geçmiş adet için az mı anladm kimi insan az demiş . Birde ne zaman baktirmam gerekli kana tekrardan ?

Canım beni de ekler misin ? En son mart topiğine yazdırmıştım adımı:) tekrar yazmak için regl bekliyordum ve geldi hiç şaşırtmadan
sat 21.12
Bat 17.01
Hepimize uğurlu gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…