Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 aralıkta zorunlu kürtaj oldum. Daha adet görmedim o nedenle de ne zaman yumurtlayacagim bilmiyorum. Normalde 30 gündü. Isler iyice karıştı anlayacagin
Çok üzüldüm canım geçmiş olsun,doktorunuz bir şey dedi mi bir süre bekleyin gibi. Yani sen kendini hazır hissediyorsan fiziksel olarak da müsaitsen bence değerlendirebildiğiniz kadar değerlendirin tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlara sahip oluruz inşallah

BurcuYengec canım nasılsın agrıların hala devam edıyormu merak ettım seni? Kanama falan yoktur inşallah
Canım ağrım hala var ama kanama falan yok dün az bi pembe peçeteye silince geldi başka da yok gelmedi belim çok ağrıyor bakalım pzrtsiye kadar beklicem hayırlısı olsun teşekkür ederim sorduğun için canım sen nasılsın

Kontrole gittiğimde beklemene gerek yok demişti. O nedenle gün aşırı değerlendirmeye çalıştım ama bakalım nasip

Kızlar bu ay birşey farkettim dış etlerim hassaslasti birde mesela kaşımi alıyorum 2 gün sonra tekrardan büyüyorlar hiç byle birşey olmuyordu bilmiyorum eğer hamile çıkarsak mesajımı okurum sonra byleymis diye ama hamiş gibi pek hissetmiyorum olmadı sanırım

Insallah korktuğun gıbı olmaz canım Allah’ın ıznıyle bi ferahlıga çıkarsın bende nasıl olayım valla adetime bir hafta kaldı ne kasık agrısı ne göğüs agrısı hiç bişey yok sadece demin mutfaktan korıdora gıderken anlık ve kısa süren bi başdönmesı yaşadım annemleri aradım basım dönüyor dedım anlıktı ama kısaydı gectı sonra suan iyiyim ama

Rabbim gönlümuze göre versin güzel kardesim hayırlı ve tez zamanda gelsinler insallah

Ay bunlardan biri de ben olurum belki hic evde biri varken olmadi simdiye kadar

Kızlar bende hıc bır belirti yok ne kasık agrısı ne göğüs agrısı sadece demın mutfaktan korıdora giderken anlık bır bas donmem oldu annemleri aradım basım dönüyor dedim sonda yüzümden kafama dogru ilerleyen bir sıcaklık hıssettım ilk gebeligimde hiç bu tarz bısey olmamıştı hıc hamılelıke alakası olacağınıda düşünmüyorum aslında ama bu tarz bısey adete bir hafta kala olabılırmı acaba ya belirti falan olabılırmı bı anda oldu ne kısa sürdü anlamadım

Canım herşey olabilir herkezin vucudu farklı tepkiler veriyor hamileliğe oladabilir olmayadabilir özellikle aksamlarimi oluyor yoksa 1 keremi oldu ateş basması bana akşamları geliyor 5 gundur

Rabbim gönlümuze göre versin güzel kardesim hayırlı ve tez zamanda gelsinler insallah
Saol canım Allah razı olsun cok sagol sende usttekı yazını okudum hıc belirtim yok demıssın bendede belirti yok bende olmayacakmış gibi hıssedıyorum ama Rabbim ol derse oluverir hüküm onundur

Canım herşey olabilir herkezin vucudu farklı tepkiler veriyor hamileliğe oladabilir olmayadabilir özellikle aksamlarimi oluyor yoksa 1 keremi oldu ateş basması bana akşamları geliyor 5 gundur
demın ılk defa oldu canım adetime 8 gun var

Canım herşey olabilir herkezin vucudu farklı
demın ılk defa oldu canım adetime 8 gun var
Bekleyeceğiz çiçegim bakalım nasip bebeğimiz geleceği zamanı biliyordur

Benim dişlerim hassaslasti canım hepsi çürük gibi ağrıyordu bana neler oluyor böyle derken o hafta hamile olduğumu öğrendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…