Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yarın regl günüm 4 5 gün gecikme olabiliyor ben bu ay yumurtlama takibi yapmadım gün aşırı ilişki olarak gittim cnku eşim uzman asker 5 ay sonra geldi ve hemen yapalım diye boğmadim bu ay oldu bebiş yada olmadı gibi belirtilerim oldu 3 4 gün öncesinde çok acili bıçak kesiği gibi sol kasigima Ağrı girdi ve 15 saniyelik battı yani kasik ve göğüs ağrım oldu bu ay ama olduysada kısmet olmadiysada rabbim hayırlı zamanda hayırli evlat nasip etsin hepimize insallah

lilyrosey lilyrosey sabah test yaptim kizlar negatif hayirlisi olsun

Eklentiler

• 20240106_073746.jpg
    20240106_073746.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 55
Problem tam olarak ne dedi size. Ben evliliğimin beşinci ayında dış gebelik yaşadım sonra kuretaj oldum. Ondan sonra olmadı polikistik over dendi ama döngüler normal maksimum beş gün gecikiyor. Eşimde hız ve morfoloji 1 idi takviye kullanıyor beş aydır. Tekrar gidip bakacağız.
Bende dış gebelik geçirdim canım kürtaj ve 2 doz iğne oldum kaç ay korundun acaba ? Hsg çektirdin mi?

Kızlar yarın regl günüm 4 5 gün gecikme olabiliyor ben bu ay yumurtlama takibi yapmadım gün aşırı ilişki olarak gittim cnku eşim uzman asker 5 ay sonra geldi ve hemen yapalım diye boğmadim bu ay oldu bebiş yada olmadı gibi belirtilerim oldu 3 4 gün öncesinde çok acili bıçak kesiği gibi sol kasigima Ağrı girdi ve 15 saniyelik battı yani kasik ve göğüs ağrım oldu bu ay ama olduysada kısmet olmadiysada rabbim hayırlı zamanda hayırli evlat nasip etsin hepimize insallah

Mümkün.bende hiç kasık ağrısı olmadı mesela herkeste farklı belrti gösterir bence

Bu ayi kapattik boyle canim adet gelmek uzere zaten bel bacak agrim basladi bir iki gune gelir
Benimde dün geceden beri kasıklarıma ağrılar girmeye başladı. Azıcık olan ümidim de gitti. Neyse önümüzdeki aya çalışmalara devam artık

Kızlar erkeklerin sperm kalitesi hızı için ürolojiye gidiyor değil mi öncesinde bir hazırlık gerekiyor mu yeme içme vs dikkat edilmesi gereken bir şey

Kızlar erkeklerin sperm kalitesi hızı için ürolojiye gidiyor değil mi öncesinde bir hazırlık gerekiyor mu yeme içme vs dikkat edilmesi gereken bir şey
Ürolojiye gidiyor canım. Yeme içme konusunda detaylı bilgim yok ama sanırım zaten önce muayene oluyor

X