Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir baskasinin mutluluguna neden çomak sokar ki insanlar.

Kız ben gebelik uzmanı oldum keçiboynuzu nedir ki hergün yediriyorum içinde neler var o karışımın bu ay enteresan hissediyorum diğer aylardan farklı. Karnım gerilmiş gibi sert. 3 gündür kasıklarım ağrıyo şuan bile. Göğüslerde hiç bir şey yok daha bata 8gün var

İnsanların ağzı torba değil ki buzesin ama işte bu hamilelik herkesle paylaşılmıyor maalesef o yüzden söyleyeceği kişiyi çok iyi tanıman gerekiyor. Kimisi kıskanıyor çekemiyor vs. Bu da güzel bir tecrübe olmuştur bence hiç moralini bozmaya değmez arkadaşım.

Bir baskasinin mutluluguna neden çomak sokar ki insanlar.
Ah bi bilsem.. Bütün moralimi mutluluğumu hiç ettiler. Ben sanıyorum sıcak bir tebessümle tebrik ederler falan.. Pazartesiye kadar nasıl beklicem bilmiyorum bunlar yüzünden. Umutlarım yıkıldı ya resmen

Memleket dışı şehirde yaşadığım için iş harici arkadaşım yok malesef. Ne bileyim bebek istediğimi biliyorlar, sevincimi paylaşabilirim zannettim ama alınabilecek en iğrenç tepkileri aldım. Harika bi tecrübe oldu tabi, rezil insanlarmış..

Ah bi bilsem.. Bütün moralimi mutluluğumu hiç ettiler. Ben sanıyorum sıcak bir tebessümle tebrik ederler falan.. Pazartesiye kadar nasıl beklicem bilmiyorum bunlar yüzünden. Umutlarım yıkıldı ya resmen
İlk çocuğumda önüme gelene söyledim. Bu 4.hamileligim eşime bile söylesem mi diye düşündüm bir an başka kimse bilmiyor. Önceki hamileliklerimde aldığım saçma sapan,garip tepkilerden dolayı bunda böyle bir zahmette bulunmadım. Kendi çocuklarım ve eşimle bu mutlulugu doyasıya yaşıyoruz.

Kızlar bildiğiniz güvenilir keçi boynuzu pekmezi markası var mı?
ben tarım krediden buldum markasını unuttum bir şişesi bitti bile çok iyi çıktı zencefilli propolisli keçiboynuzu özü şeklinde kıvamı epey ağır çok beğendik tekrar alcam 3 4 kavanoz

Gerçekten bi insan hamilelik haberine hangi mantıkla hangi kafayla hangi vicdanla böyle çirkin aptalca tepkiler verebilir ya? Keşke ben de söylemeseydim o kadar pişmanım ki. Hayır bi de "bu pozitif olsaydı ben 3 aylık hamileydim şu an" diyen kız daha kimyasal gebelik ne, dış gebelik ne, yumurtlama ne, yumurtlama kanaması ne bilmiyor. Diyor ki testim böyle çıktığı ay 3 kere kanamam oldu. Dedim sen kimyasal geçirmişsin, diyo ki O NE. Ağlicam ya sinirden

Benim ilk betam 50 çıktı bi arkadaşım kimyasal olabilir sevinme, dış gebelik olabilir, ilk bebekler hep düşer vs daha tam hamilesin diyemeyiz moralimi alt üst ettiler. Hatta kocam nasıl yani hamile değil mi eşim şimdi demişti. Bazı İnsanlar kötü ve kıskanç hiç canını sıkma

Oha, yuh artık ne bunlar ya??? Tüü onların vicdanına karaktersiz yaratıklar. Bir de arkadaş olacaklar yazıklar olsun. Ne ara insanlar arkadaşının hamileliğini kıskanır hale geldik ya
İster istemez moralim çok bozuldu, zaten daha kan tahlili yaptırmadım için diken üstündeydi şimdi hepten huzursuz oldum

Eşime diyorum ki gebe kalırsam 20haftalık olana kadar kimseye söylemeyelim. O da diyor ki acele etme aşkım 2 yaşına gelince söyleriz kız ben çok ağladım dış gebe miyim diye ne alakaysa kafama soktular. Doktorum üzüldü de test yaptı gece aradı beni değilsin sonucun çıktı diye. Bacım anlatma kimseye boşver eşinle birbirinize yetersiniz

Canim neden yipratiyorsun kendini bu kadar. Çocuk yani sana bu cevabı veren sen de onun çocukluğuna ver gül geç. Yoksa hayat çekilmez inan bana.

Morfolojide düzelme oldu mu? Eşim 1 yıldır kullanıyo takviye hala morfoloji 1. Bir de hangi marka kullanıyorsunuz
Ubegon kullandı ikinci ay üçe çıkmıştı yanında e vitamini ve keçi boynuzu kürü kullandık dört aydır bakmadık. Burda testler pahalı fakülte için il dışına çıkmamız gerekiyor ptesi gidip bakacağız inşallah yükselmiş ise herkese süreci baştan sona yazayım istiyorum

Yaaa çok tatlısınııız Eşim de inanılmaz soğuk kanlı ve duygularıyla değil mantığıyla hareket eden bi adam. O da daha tam sevinemiyor kan tahlilini bekliyor. Valla hevesim kursağımda kaldı. İyi ki burası ve iyi ki sizler varsınız

Canim neden yipratiyorsun kendini bu kadar. Çocuk yani sana bu cevabı veren sen de onun çocukluğuna ver gül geç. Yoksa hayat çekilmez inan bana.
Doğru diyorsun arkadaşım. Sadece ne bileyim çok duygusal yaklaşıyorum sanırım olaylara ister istemez

Ya şimdi ağzımı açıp bir şey de demek istemiyorum gerçekten. Kardeşim pozitif enerji vermek neden bu kadar zor anlamıyorum gerçekten, yani hayırlısıyla güzel olacak her şey demek ne kadar zor olabilir?

Kimsenin canını sıkmanıza izin vermeyin arkadaşlar kimin ne olduğunu öğrendiğiniz için sevinin bence. Kimisi yirmi yaşında evlenir hemen çocuk ister kimisi 30 a gelir henüz kendini hazır hissetmez. Kimsenin haddine de değil ne çocuk için geç kaldınız demek ne de erken demek. Sanki onlar bakacak tasası onlara mı kalıyor. Sinirlendim bak durduk yere

Kıyamam Allah sabrını versin inşallah bende yaştan dolayı artık korkmaya başladım tüp Bebek de degihin gibi çok pahalı zor geçiniyor uz. Onu biriktirmek hayli zaman. Bende fakülte ye gideyim baksınlar en azından detaylı genetik veya bende hasimato var katil hücre muhabbet i var mi yok mu çünkü yumurta ve sperm tamam var ama döllenme aşamasında sıkıntı oluyor

Dinlemek isterim e vitamin markası mı keçi boynuzu kürü tam nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…