Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acilde kan vermeyi çok düşündüm ama sırf merakım yüzünden de acildeki doktorları da yormak istemiyorum, bi de gerçekten acil durumu olanlara ayıp edermişim gibi geliyor benim mental olarak biraz daha sağlam olmam lazım, dediğin gibi doğuma kadar hatta doğumdan sonra da bi ton saçma şey duyucam emin oldum artık. Ya sakin olmayı öğrenicem ya da kalp kırıcam. Rabbim hepimize güç kuvvet sabır ihsan eylesin

Hiç morelini bozma hepsi gereksiz fesat insanlar 13 betayla öğrendim gebeliğimi ben kan tahlilimin yanında bile pozitif yazmıyordu ama şimdi 9 haftalığız

Hiç morelini bozma hepsi gereksiz fesat insanlar 13 betayla öğrendim gebeliğimi ben kan tahlilimin yanında bile pozitif yazmıyordu ama şimdi 9 haftalığız
Oyy Allah bağışlasın sağlıkla kucağına al inşallah Ben daha kan tahlili yaptırmadım ya onun için daha da tedirgin oldum açıkçası ama 4 test de yanlış sonuç vermez herhalde

Aman Allahım bu da ne böyle çok güzel oldu bu ya hayırlı olsun yeni senenin sürprizi hadi bakalım.

Yaa kendim hamileymişim gibi sevniiyorum böyle test görünce bana da umut oluyor heyecan sarıyor hayırlı olsunnnn bize de dua edin

Yaa sonuçlarımız aynı benim de yumurtlamadan 13 gün geçti ve ben de pazartesi kan vericem Hayırlı olsun güzelim, sağlıkla gelsin miniklerimiz inşallah
Ay kızlar hepinize çok çok teşekkür ederim dualarımdasınız inşallah ama az önce lavaboda peçeteye silince pembe bi leke geldi inşallah yerleşme kanamasıdır

Bende daha once yaptirdim sirt boyna yakin ve kuyruk sokumuna ama hic regl duzenime dikkat etmedim o zaman gune bakmiyordum acikcasi
Adet günleri yapılmadığı için bende iki gün öncesine randevu ayarlayabilmiştim, o yüzden takip etmem kolay oldu ama dediğim gibi hep birkaç gün gecikmeli gelirdi gebelik stresi yapmasam bile

Bizzat canlı örneğiyim ben ilk gebeliğimde bunu yaşadım oğlum şuan 3 yaşında sürpriz yumurtadan çıkan oyuncak gibi cktı geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…