Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bana yardımcı olur musunuz. Bugün kan verdim beta 2.0 çıktı gebelik değil biliyorum ama sensitif TSH 00.4 çıktı bu çok düşük bilgisi olan var mı. Bu arada benim yarim gün kanamam olmuştu.

Ya şimdi ağzımı açıp bir şey de demek istemiyorum gerçekten. Kardeşim pozitif enerji vermek neden bu kadar zor anlamıyorum gerçekten, yani hayırlısıyla güzel olacak her şey demek ne kadar zor olabilir?
Herkesin tepkisi kalbinin temizliği kadar..

Kızlar bana yardımcı olur musunuz. Bugün kan verdim beta 2.0 çıktı gebelik değil biliyorum ama sensitif TSH 00.4 çıktı bu çok düşük bilgisi olan var mı. Bu arada benim yarim gün kanamam olmuştu.
Canım kesin gebelik yok denemez geç döllenme olduysa belki daha çok başındadır. TSH değeri ile ilgili bilgil yok malesef bir kaç gün daha bekleyin regl olmazsanız muayene olmanızı tavsiye ederim

Kızlar bu arada ben avokadoyu çok duydum ya onu da ekledim beslenme programıma.😅 Valla ne bulursam yiyorum gerçekten tompikto olacağım bu gidişle

Canım kesin gebelik yok denemez geç döllenme olduysa belki daha çok başındadır. TSH değeri ile ilgili bilgil yok malesef bir kaç gün daha bekleyin regl olmazsanız muayene olmanızı tavsiye ederim
Doktor pazartesi gel dedi o günü beklycem ama merak ettim TSH düşüklüğü gebelik olabilir diyo ondan size de sormak istedim

Dinlemek isterim e vitamin markası mı keçi boynuzu kürü tam nedir
İlk ay proxxed yazdı doktor onu kullandık. Bir gelişme olmadı. Sonra araştırma yaptım kendi kendime. Ubegon diye bir takviye bulduk. Yanındaki Solgar e vitamini ama vegan olmayan. Bide İbrahim Saraçoğlu kürü keçi boynuzu aldım kiloyla aktardan aldım. Onu günde bir kere yaptım eşim sabah bir akşam bir bardak içti. İkinci kutu ubegon a geçince tekrar test verdik sayı 70 milyon da. 103 milyon a morfoloji 1 den 3 e çıktı. Devam ettim. Üç ay da çakşır suyu kullandık yani eşim kullandı ama lütfen bunu kullanırken dikkat edin eşiniz de karaciğer ile ilgili bir problem varsa kesinlikle içmesin.biz aşama aşama gittik. Ubegon her zaman vardı yanında kileri değiştirdim hep şimdi ptesi sonuçları çok merak ediyorum Allah in izniyle eminim yükselmiştir ama netlik olsun burdan baslik açarım

Doktor pazartesi gel dedi o günü beklycem ama merak ettim TSH düşüklüğü gebelik olabilir diyo ondan size de sormak istedim
Ben youtubeda 2 hcg değeri ile gebeliği ilerleyen birini görmüştüm olabilir yani. Yumurtlama tarihinizi biliyor musunuz bir erken gebelik testi ile deneyin birkaç gün sonra isterseniz

Kızlar bugün yine yaptım kaset testini bu şekilde çıktı. Üste kırmızılık var
IMG_20240105_161602.jpg

İlk ay proxxed yazdı doktor onu kullandık. Bir gelişme olmadı. Sonra araştırma yaptım kendi kendime. Ubegon diye bir takviye bulduk. Yanındaki Solgar e vitamini ama vegan olmayan. Bide İbrahim Saraçoğlu kürü keçi boynuzu aldım kiloyla aktardan aldım. Onu günde bir kere yaptım eşim sabah bir akşam bir bardak içti. İkinci kutu ubegon a geçince tekrar test verdik sayı 70 milyon da. 103 milyon a morfoloji 1 den 3 e çıktı. Devam ettim. Üç ay da çakşır suyu kullandık yani eşim kullandı ama lütfen bunu kullanırken dikkat edin eşiniz de karaciğer ile ilgili bir problem varsa kesinlikle içmesin.biz aşama aşama gittik. Ubegon her zaman vardı yanında kileri değiştirdim hep şimdi ptesi sonuçları çok merak ediyorum Allah in izniyle eminim yükselmiştir ama netlik olsun burdan baslik açarım
Biz de arete man kullanıyoruz yeni sipariş verdik diğer ay vitamin değiştirelim biz de. Sonucunuzu merak ettim açıkçası eşiniz sigara kullanıyor mu. Benimki kullanıyor malesef

Biz de arete man kullanıyoruz yeni sipariş verdik diğer ay vitamin değiştirelim biz de. Sonucunuzu merak ettim açıkçası eşiniz sigara kullanıyor mu. Benimki kullanıyor malesef
Evet kullanıyor bende öyle kullanıyor um. Bende çok merak ediyorum inşallah artmıştır. Çok emek verdik ve burda bu konudan muzdarip o kadar çok insan var ki . Ben hemşireyim. Bunu avantaj lari oldu . Ama çok kişi bunu arastiramuyor. Üç tane arkadaşım var morfoloji 0 ve onalra da plan yaptık. Biri İstanbul da yaşıyor her ay test yapabiliyor. Onun en son 0 dan 2 ye çıktı. Bu hafta yine yapacak üçüncü ay onların bu yüzden bende biraz rahatım arttığına dair umudum var

Evet kullanıyor bende öyle kullanıyor um. Bende çok merak ediyorum inşallah artmıştır. Çok emek verdik ve burda bu konudan muzdarip o kadar çok insan var ki . Ben hemşireyim. Bunu avantaj lari oldu . Ama çok kişi bunu arastiramuyor. Üç tane arkadaşım var morfoloji 0 ve onalra da plan yaptık. Biri İstanbul da yaşıyor her ay test yapabiliyor. Onun en son 0 dan 2 ye çıktı. Bu hafta yine yapacak üçüncü ay onların bu yüzden bende biraz rahatım arttığına dair umudum var
Sonuçlar çok daha iyi olacak bence. Eşimd varikosal vardı ameliyat oldu periyodik olarak her şeyi arttı hız hareket bi morfolojide tıkandık. Umarım bize de faydalı olur teşekkür ederim 🙏😍

Ben youtubeda 2 hcg değeri ile gebeliği ilerleyen birini görmüştüm olabilir yani. Yumurtlama tarihinizi biliyor musunuz bir erken gebelik testi ile deneyin birkaç gün sonra isterseniz
Çatlatma iğnesi kullandım yani bugün 19. Gün oluyor en iyisi yarın gebelik testi denemek umarım her şey yolunda gider.

Kız ben gebelik uzmanı oldum keçiboynuzu nedir ki 😅😂 hergün yediriyorum içinde neler var o karışımın 😂 bu ay enteresan hissediyorum diğer aylardan farklı. Karnım gerilmiş gibi sert. 3 gündür kasıklarım ağrıyo şuan bile. Göğüslerde hiç bir şey yok daha bata 8gün var 😒
Vaay neler var neler bize de soyle 😁 senin bata varmis daha hadi hayirlisi ☺️

Ah bi bilsem.. Bütün moralimi mutluluğumu hiç ettiler. Ben sanıyorum sıcak bir tebessümle tebrik ederler falan.. Pazartesiye kadar nasıl beklicem bilmiyorum bunlar yüzünden. Umutlarım yıkıldı ya resmen
Hic duyma bile doguma kadar daha neler soyleyen olur. Senin iyiligi dusunen şu asamada hamile olmama ihtimalin dahi olsa bu cumleleri kurmaz cunku. Acilde kan vermeyi denesen icin rahat etsin kuzum iyi hissetmiyorum diye giris yapip gebelik suphemde var dersen yaparlar. Hayir yuz tane test yaptin zaten hepsi mi yanlis cikacak belli ki hamilesin ama senin icin rahat eder hic olmazsa.

Ay

Ayy cok saol canım😗😗 bu arada ovulasyon takıbı yaptınmı 5 ay boyunca kuzum ?
evet kuzum yapmaz mıyım prof oldum artık ovulasyon testleri ve ısı takibinde ama olmayınca olmuyor demekki vardır bir zamanı. İstemeyen 1 ilişkide hamile kalır isteyen de özellikle günlerini denk getirse hiç kalkmadan patates gibi sabaha kadar yatsa da olmaz misal ben :p bu ay olmazsa bidahaki aya yine jelle devam

X