Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence bende bu ayda birsey yok canlarim ovulasyon testim bile boyleyse gebelik testi yapmama hic gerek yok regl 3 4 gune gelmesi lazim olsa daha koyu cikardi. Yinede cumartesi sabah yapcam erken gebeliği.
Peki benim bunu hamilelik testi sanıp mutlu olmam dur bakalım ya umutsuzluğa kapılman için daha çok erken

Emin olun o test eve girdiği an kendimizi tutmak zorlaşıyor zor atıyorum lavaboya kendimi

Canım ben Şuan 7+1 hamileyim. Ne yumurtlama zamanı ne gebeliğimi öğrendiğimde vücut ısımda hiç bir değişiklik olmamıştı

İnşallah gerçekten görüp sevineceğimiz günler de gelecektir canım. Rabbim zorlaştırmasın. Hayırla sağlıkla göndersin evlatlarımızı bizlere
Amin hamile kalirsam ne hissedecegimi de bilemiyorum ilk bebek olacak eger nasip olursa. Ilk de olsa 5. de olsa Rabbim isteyen herkese versin insallah bu duygulari canim.

Emin olun o test eve girdiği an kendimizi tutmak zorlaşıyor zor atıyorum lavaboya kendimi
Evet işte bende kendimi çok iyi biliyorum. Hatta gündüz birçok defa alıyım hemen eve gidip yapıyım diye düşündüm. Ah bu annelik isteği

Canım ben Şuan 7+1 hamileyim. Ne yumurtlama zamanı ne gebeliğimi öğrendiğimde vücut ısımda hiç bir değişiklik olmamıştı
Gerçekten mi ? Bunu ilk kez duyuyorum ben uuzun zamandır ateş takibi yapıyorum illa çatlamadan sonra yükselip adetle nirlikte düşer . Olmayanı ilk kez duyuyorum. Yani sabit mi kaldı vücut ısın takip ediyor muydun o ara

Kiz heyecanlandirdim sizi durup dururken insallah bunun hcg testi versiyonunu da gorelim hep beraber
Cumartesi sabahtan biz seninle birlikte erken gebelik yapalım birtane bacım ne dersin her şeye birlikte karar verdik bunu da birlikte öğreniveririz

Evet. Silmemiş olsaydım yüklerdim buraya. Hatta çatlamadı herhalde diye düşündüm. Akıntım vs oldu ama herkeste öyle okuyunca ateş yükselmesi va dedim herhalde bu ay çatlama olmadı. Regl tarihimden 1-2 gün önce test yaptığımda pozitif gördüm.

Cumartesi sabahtan biz seninle birlikte erken gebelik yapalım birtane bacım ne dersin her şeye birlikte karar verdik bunu da birlikte öğreniveririz
Ay harika olur bebisim yalniz ben esimi sabah 7 de ise gonderiyorum 6 bucukta ilk çisimle yapmam lazim erken kalk

Son 4 günüm. Ama sanırım hasta oldum. Arada ateşim çıkıyor halsizlik desen hele fena. Dün akşam 10 da bi yattım sabah 9a kadar. Bugün de uyumamak için direniyorum
Ee seninle de batlarimiz ayniydi dogru ya. Durtmesi normal vakti gelmis o zaman

Çok şaşırdım vallahi ilk kez duydum. Ovülasyon testim de hiç pozitif çıkmadı benim ama . Ben de yumurtlama yok diye düşündüm. Şimdiden göğüslerim ağrıyıp belimde de adet olacak ağrım var ama daha döngünün 15. günündeyim yani umutlancak kadar da yok :))) inşallah beni de (bizi de) öyle bir mucize bulur sağol canım yine de iyi oldu söylediğin çok moralim bozulmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…