Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ee seninle de batlarimiz ayniydi dogru ya. Durtmesi normal vakti gelmis o zaman 🙂
Valla şuan ateşim 37,4 çıktı parol içtim hemen. Kimyasal geçirdiğimde de ateşim yüksekti hep. Valla test yapmak istemememin en büyük sebebi de bu. Yine pozitif çıkar ve kimyasalla sonuçlanır diye

Evet genelde yumurta çatladıktan 14 gün sonra regl geliyor ya ama tabi herkeste farklı olur. Benim 4-5 gün kaldı. Geçmek bilmeyen günler. Bugün bir ara eczanenin önünden geçerken alayım bir test yarın sabah yapayım dedim ama kesin kararım adet gününü beklemek
Bende negatif görmekten sıkıldım o yüzden dayanmaya calısıyorum 14 güne kadar ama eşim cok sabırsız sabah aksam bana test yap diyor benim aklıma giriyor zor duruyorum 🥹 ama bu sefer evde sadece kaset test var erken almadım alsam hemen yapardım kasette zaten cıkmaz diye bekliyorum çözümü öyle buldum 😂

Bence bende bu ayda birsey yok canlarim ovulasyon testim bile boyleyse gebelik testi yapmama hic gerek yok regl 3 4 gune gelmesi lazim olsa daha koyu cikardi. Yinede cumartesi sabah yapcam erken gebeliği.
Canım yap sen hiç belli olmaz kaç kadın okudum ben burada ovülasyon negatif çıkıp gebelik pozitif çıkan ☺️ herkes de olmuyor o koyuluk

Bende negatif görmekten sıkıldım o yüzden dayanmaya calısıyorum 14 güne kadar ama eşim cok sabırsız sabah aksam bana test yap diyor benim aklıma giriyor zor duruyorum 🥹 ama bu sefer evde sadece kaset test var erken almadım alsam hemen yapardım kasette zaten cıkmaz diye bekliyorum çözümü öyle buldum 😂
Benim eşimde bugün soruyor mide bulantın var mı diye 😂 evde test olsa reglüm biter bitmez başlardım herhalde test yapmaya 😂

Bizimki de aksine çok rahat çok profesyonel,bu ay olmadı mı normal,olur ne acelesi var diyip duruyor😅
Bizim ilki kazara olunca ne ara oldugunu anlamadık buda hemen yapınca olucak sandı ondan sürekli test yap olmadı mı diyip duruyor ya beni geriyor daha da 😂

Valla şuan ateşim 37,4 çıktı parol içtim hemen. Kimyasal geçirdiğimde de ateşim yüksekti hep. Valla test yapmak istemememin en büyük sebebi de bu. Yine pozitif çıkar ve kimyasalla sonuçlanır diye
Yok kuzum her seferinde kimyasal niye olsun bende gecirdim kimyasal. Birdahakine normal olur insallah. Parol icmekle iyi yapmissin belki yine hamileliktendir dedigin gibi.

Benim eşimde bugün soruyor mide bulantın var mı diye 😂 evde test olsa reglüm biter bitmez başlardım herhalde test yapmaya 😂
Bende sürekli hepsiburadadan 10lu 20li erken gebelik alıyordum sürekli yapıp duruyordum ama negatifi görmekten sıkıldım ondan almıyorum artık valla 😂

Yok kuzum her seferinde kimyasal niye olsun bende gecirdim kimyasal. Birdahakine normal olur insallah. Parol icmekle iyi yapmissin belki yine hamileliktendir dedigin gibi.
Onu da içmezdim de eşim zorladı açıkçası. İşte kötü bir deneyim olunca insan düşünemeden edemiyor malesef

Ayy bu kadar mı aynı olur benimde az önce 37.4 geldi ateşim parol içtim belki gebelik olur diye ilaçta kullanamıyorum sürekli yatmaktan kafam ağır ağır oldu az önce üşüyordum şimdi yanıyorum ter bastı

Ayy bu kadar mı aynı olur benimde az önce 37.4 geldi ateşim parol içtim belki gebelik olur diye ilaçta kullanamıyorum sürekli yatmaktan kafam ağır ağır oldu az önce üşüyordum şimdi yanıyorum ter bastı
Aaa vallahi bu ben. Yatmaktan başım ağrıdı resmen. Bana da ter basıyır bazen sonra bi üşüme geliyor. Allahım hayıra çıkar lütfen

Sen iyilesmeye bak kuzum gelecek bebek kimyasal falan dinlemez. Ben bugun tepelerde perde falan astim aksama kadar temizlik yaptim.
Ya dimi köyde kadınlar tarla sürüyor saman taşıyor. Yine de o bebek doğuyor. Biz olmadığı için olma ihtimali bile varsa nefes almıyoruz neredeyse bişey olmasın diye

Kızlar ya kadın doğuma gidince vajinal muayenede çatlamaya hazır yumurta,yumurtanın büyüklüğü görülür mü. Benim normalde reglin 11.-15. günler arası yumurtlama ve çatlama oluyor o günler arasında gitsem bana yumurta ile ilgili bilgiler verebilir mi yoksa test mi ister biliyor musunuz ilk kez yumurtlama için gideceğim de

Ya dimi köyde kadınlar tarla sürüyor saman taşıyor. Yine de o bebek doğuyor. Biz olmadığı için olma ihtimali bile varsa nefes almıyoruz neredeyse bişey olmasın diye
Aynen yine ozellikle yanlis bisey yapmamaya calisiyorum ama gecen hafta bata son 1 hafta kala ne temizlik ne yerimden kalktim dedim hayatimi bati bekleyerek gecirmicem eli bos kafaya takiyorum. Annem dogum yapana kadar hic oturmamis ilk zamanlarda dahil Rabbimin ömür nasip ettigi bebek her turlu geliyor

X