Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay cok dogru stresten adet gecıkıyor ya benım bi ara adetım 10 gun gecıktı bekledıkce gecıktıde gecıktı beklemesem salsam erken gelecekti adetim resmen ya
Evet canim negatif gorursem uzulurum derken bu seferde stres adeti geciktiriyor hic olmazsa ovulasyonu yapayim yarin aksam. Bu aksam mi yapsam acaba

hemen ilk 2-3 denemede hamile kalanlar ne şanslı ya onu düşünüyorum 1 saattir büyük nimet

Gunaydin kuzum yaa gercekten mi hacamati nerden yaptilar ki belden mi valla oyle birsey olursa inanilmaz rahat ederim ben hayattan kopuyorum
Komple sırt bide kuyruk sokumuna yapıyolar kuzum ben genel sık hastalanıyorum malum sigarada var diye gitmiştim ama gece araştırdım kuyruk spkumuna yapılan hacamat kadınlarda adet düzensizliğine faydası varmış . Tahmini adet günümdü bugun sabah uyandıktan iki saat sonra adetim geldi. Muhakkak rutinde iki, üç sarkardı. Bazen 5-6 güne kadar gittiği de oluyodu. Uzun zamandan sonra ilk defa yam gününde geldi öyle mutluyum ki inan psikolojik olarak bile rahatlatıyo.

Cok saol cnm benım eskıden adet dönemlerim aşırı sancılı geçerdi cok kötü olurdum sonra miyom ameliyatı oldum amelıyattan sonra gectı kurtuldum cok şükür O sancılardan
Gelmiş geçmiş olsun kuzum yazmayı unutmuşum myom kist vs varsa tabi doktor kontrolünde ilerlenmeli, ben çocuk düşürüyo gibi ağrı çekerdim. Ve buna rağmen ne kist ne myom ne başka bişey cıkmadı hiç. Benim gibi olanlar varsa hacamatı düşünsünler

merhabalar. Hacamat ben de yaptırdım bir kez ama sırt bölgeme yapıldı. Sizin bahsettiğiniz hangi bölgeye yapılıyor biraz bilgi verir misiniz?
Sırta ve kuyruk sokumuna yaptı. Ben adet için değil de rutinde sık hastalanıyorum. Bağışıklık kuvvetlendirmek için gitmiştim. Çıkan kana göre çay kahve sigara tüketimin çok fazla. Sistemi tepeden tırnağa bozuyor dedi. Dediği doğru 4 yıldır evdeyim çaya kahveye cok fazla sardım emzirme sürecim bitince sigaraya da aynı şekilde. Gece hacamatın faydalarını araştırırken detaylı okarak gördüm kadında kuyruk sokumuna yapılan hacamat adet düzensizliği ve genel olarak kadın hastalıklarına fayda sağladığını okumuştum. Bugün de adet tarihimdi gününde geldi çok şaşırdım ve mutlu oldum rutindir yani iki, üçgün sarkar bazen bu 5-6 güne cıkabiliyodu.

Evet canim negatif gorursem uzulurum derken bu seferde stres adeti geciktiriyor hic olmazsa ovulasyonu yapayim yarin aksam. Bu aksam mi yapsam acaba
Adetıne az kaldı demı kuzum senın.bu ovulasyon testi pozıtıf çıkıp hamilelik ögrenenleri bende duydum canım valla ben olsam duramam elimde ne varsa yapardım bu ovulasyon testiyle öğrenen var ama ögrenmeyende varmıs canım ha gebelik testine daha bulaşmayayım hakkımı hemen bitirmeyeyim dıyorsan bi ovulasyon testı yap canım bu akşam yap kafan rahatlar belki azıcık pıskolojık olarak en sonkı yaptığın ovulasyon testiyle karsılastırabılırsın

Saol kuzum Allah razı olsun

Bende daha once yaptirdim sirt boyna yakin ve kuyruk sokumuna ama hic regl duzenime dikkat etmedim o zaman gune bakmiyordum acikcasi

ay bilmiyorum ki canım ya bi gördüm bi göremedim falan iki gündür gözüm bozuldu akşam ya da yarın sabah yapacağım bakalım. genelde en geç 32. gün şak diye olurum 33 ü bulmaz hiç yarın 31. gün bakalım

ay etiketlerimmm canım akşam ya da sabah yapacağım bakalım inş vardır bir şeyler de gözlerimi bozduğuma değer
Kuzum ya senın testler gerçekten şüphe uyandırıcı korku filmi gibi gölgeli mölgeli ne cıkacagı bellı deıl ınsallah pozıtıf cıkaarrr bende rahatlayacam dedım ya gecen cok büyük rahatlayacam valla benım bı arkadaş var 1 haftadır adeti gecıkıyor test yapmıyor yüreğimi şişirdi sürekli adetim biraz daha gecıksın dıyor çocuk doğacak hala test yapmadı bu arada elinde kalan test erken gebelik testimiydı canım?senın bat 5 ocaktı dimi yarın yani

asdfg puhahahah ay hiç güleceğim yoktu benimkide aşırı yoğun çalışıyor gece 11 de falan geliyor ona rağmen peşindeydim sapık gibi adamın bu ay da olmazsa çekeceği var benden

ay onda da ne sabır varmış cinsiyeti öğrenir artık kontrolde evet kuzum erken gebelik kaldı bat 5 ocak bakalım

Canim oylesine yapacagim biraz sonuca gore hamilelik yorumlayacak degilim de iste bitsin diye artimed zaten elimde tek onu yapcam bu aksam yaparim ben olmadi onu sabah ilk idrarla yapmaya gerek yok dimi ovulasyonu amacindan farkli kullancam cunku

Canim oylesine yapacagim biraz sonuca gore hamilelik yorumlayacak degilim de iste bitsin diye artimed zaten elimde tek onu yapcam bu aksam yaparim ben olmadi onu sabah ilk idrarla yapmaya gerek yok dimi ovulasyonu amacindan farkli kullancam cunku
Yap o zaman kuzucum bugün bencede yarına gerek yok bugün yap bitsin bu artimed falan önumuzdekı ay ben bir gebenın günlüğünden hem ovulasyon testı hemde jel sipariş edeceğim

ay onda da ne sabır varmış cinsiyeti öğrenir artık kontrolde evet kuzum erken gebelik kaldı bat 5 ocak bakalım
Ay sorma cok sabırlı benım göbeğim çatladı E hadı bakalım sabaha ne kaldı canım yarın ola hayrola

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…