Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
asdfg puhahahah ay hiç güleceğim yoktu :KK70: benimkide aşırı yoğun çalışıyor gece 11 de falan geliyor ona rağmen peşindeydim sapık gibi adamın bu ay da olmazsa çekeceği var benden :KK70:
Ay sorma sapık gıbı dolanıyoruz peşlerinde geçende yine bir ovulasyon günümde kocam koltukta uyuya kalmıştı bi dürtükledim adamın agzı yüzü kaydı efendım Mahmut abi der gibi baktı bana 😀iş yerinde cok yoğun bu aralar bide ben çöküyorum tepesine 😀ya bıde cok rahatlar bız bebek olsun dıye uğraşmasak senelerce öyle kalacaklar yani gecende dedim ben uğraşmasam hiç haberin yok bişeyden amannn sendeee falan dedi geçiştirdi 🥲🥲

Ay sorma sapık gıbı dolanıyoruz peşlerinde geçende yine bir ovulasyon günümde kocam koltukta uyuya kalmıştı bi dürtükledim adamın agzı yüzü kaydı efendım Mahmut abi der gibi baktı bana 😀iş yerinde cok yoğun bu aralar bide ben çöküyorum tepesine 😀ya bıde cok rahatlar bız bebek olsun dıye uğraşmasak senelerce öyle kalacaklar yani gecende dedim ben uğraşmasam hiç haberin yok bişeyden amannn sendeee falan dedi geçiştirdi 🥲🥲
benimki öyle ısmarlama olunca moda giremiyormuş şaka gibi ya nasıl trip atasım geliyor var ya o an kendimi zor dizginliyorum trip attığımla kalıyorum çünkü ovülasyon geçiyor :KK70:

O jeli bende merak ediyorum da kimyasal diye guvenemedim. Aksam yapinca atarim buraya artik silikmi olur koyu mu olur bilmem
Canım özel tasarlanmış bi jel ona bakarsan bi cok medıkal ürün var ve gözümüzle görmedıgımız sürece hiç bi zaman emin olamayız önümüze hazır gelıyor cunku.ben dün kk da gebelik testi 9 gun önceden pozıtıf çıkmış bi kızla mesajlaştım cok cok silik çıkmış cok erken olmuş bende şaşırdım nasıl 9 gun önceden yansımış teste dıye ama basmaya çıkmış testte görselini atmıstı hatta. Bır gebenın günlüğünden ovulasyon testı almış bide gynoosed jel almıs 3 gun degerlendırmıs ve hamıle kalmış cok memnun kalmış o yüzden bidahaki ay ben artimed almıycam

benimki öyle ısmarlama olunca moda giremiyormuş şaka gibi ya nasıl trip atasım geliyor var ya o an kendimi zor dizginliyorum trip attığımla kalıyorum çünkü ovülasyon geçiyor :KK70:
Heosii aynııııı benımkıde öyle dıyor arada😅

Yani ovulasyon olsa
Canım özel tasarlanmış bi jel ona bakarsan bi cok medıkal ürün var ve gözümüzle görmedıgımız sürece hiç bi zaman emin olamayız önümüze hazır gelıyor cunku.ben dün kk da gebelik testi 9 gun önceden pozıtıf çıkmış bi kızla mesajlaştım cok cok silik çıkmış cok erken olmuş bende şaşırdım nasıl 9 gun önceden yansımış teste dıye ama basmaya çıkmış testte görselini atmıstı hatta. Bır gebenın günlüğünden ovulasyon testı almış bide gynoosed jel almıs 3 gun degerlendırmıs ve hamıle kalmış cok memnun kalmış o yüzden bidahaki ay ben artimed almıycam
Ovulasyonla gunu belli olur en azindan butun bir ay da gorev gibi olmaz jel ile de desteklenebilir bu ay bakalim ne olacak canim once bu ayi atlatalimda hayirlisiyla.

Canım ben de dün gynoseed jel ve innovita 30lu ovulasyon testi sipariş verdim. Bu ay da böyle deneyelim dedik. Bu mesajın bana umut verdi umarım işe yarar

Belirti yok ya canim olmadi gibi hissediyorum memede ne siskinlik ne hassasiyet agri sizi hersey sifirlandi. Hatta temizlige kalkistim evde. Bugun aksam ovulasyon testi deniyecegim cumartesi de bata 1-3 gun kala erken gebelik yapcam
Hayırlisi be kuzum bnmde olmadı sanırım hissetmiyorum birşey rabbim hayırlı zamanda versin bebisimizi

Canım ben de dün gynoseed jel ve innovita 30lu ovulasyon testi sipariş verdim. Bu ay da böyle deneyelim dedik. Bu mesajın bana umut verdi umarım işe yarar
canım ben de inovita aldım bakalım pazar reglim bitiyor başlayacağım çalışmalara kaldığımız yerden😅 jeli ben de mi alsam bilemedim ne işe yarıyor yorumlar falan nasıl

Kızlar selam adete 2 gün kala şiddetli kasık ağrısıyla doktora gittim yumurtaların çatlamış o yüzden şiddetli ağrın var dedi pcosum bu arada yeni teşhis konuldu.Yumurta çatlamış diyince doktor o günü değerlendirdim o günden 4 gün önce olmuştu çünkü ilişki güvenemedim ona şuanda normal regl günüm 6 gün geçti geç yumurtlama olduğu için test yapmak için bekliyorum ama cok kötü grip oldum aslında sadece üşüme ve halsizlik var kafam kalkmıyor birde ekstra yemek yiyince mide bulantım oluyor başımda döndü 2 3 kere bugün acaba grip yan etkisi mi yoksa gebelik mi merak ediyorum sizce ne zaman test yapmalıyım :)

X