Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eski gebeliğimde bata 5gün kala 6gün erken gebelik testim negatif çıkmıştı. Sonra nasılsa adet olacam diye beklerken gebe olduğumu öğrenmiştim
İnşallah bende de böyle olur.
31 Aralıkta test yaptım, herhangi birşey çıkmadı.
BAT 2-3 ocak
dün hafif kahverengi lekelenme oldu, bugün birşey yok
Test yapmamak için direniyorum

en iyi erken gebelik testinin adı nedir kızlar? hayır yapmayacağım merakımdan soruyorum

en iyi erken gebelik testinin adı nedir canım? hayır yapmayacağım merakımdan soruyorum
Predıctor early canım prodoctor var onunla karıştırıyor herkes bu dedıgım pahalı bi test ve gerçekten cok kalıtelı fıyatından da kalıtesı bellı oluyor zaten ben ilk gebeliğimi onunla ogrenmıstım

Asddffldks benim elimde şuan 1 tane var öğle arasındayım bari sabah yapayım diyorum ama resmen kendimle cebelleşiyorum ay nolcak halimiz
hahahah 10 dk önce kendime söz vermiştim ama şimdi bitanecik test yapsam ne olur diyorum gerçekten yazık bize yaa

ay bu ishal kabız olayının bunla baglantısı var mıdır. ben de değişik seyler yasıyorum
Bence bağlantısı vardır ya. Hormon dengeleri değiştikçe ishal kabız olabiliyor insan ama net bir belirti diyemem çünkü ben reglime en fazla 1 hafta kala genelde ishal oluyorum zaten. Sadece bir gün ishal oluyorum bi gün kabız bir gün normal tuhaf tuhaf ilerliyor şu an

Asddffldks benim elimde şuan 1 tane var öğle arasındayım bari sabah yapayım diyorum ama resmen kendimle cebelleşiyorum ay nolcak halimiz
hahahah 10 dk önce kendime söz vermiştim ama şimdi bitanecik test yapsam ne olur diyorum gerçekten yazık bize yaa
KIZLAR YAPIN ARTIK GARİ ÇATLADIM BURDA. Yahu negatif olursa da güzel canınızı sıkmayın, kadınız adet oluyoruz, hallederiz bir şekilde hep birlikte stres yapacağınıza sürekli isterseniz her gün eğlencesine test yapın. Ben bu bekleme işinin negatif sonuç görmekten daha çok beni strese soktuğunu düşünüyorum açıkçası

bestmb Z zingarina10 test pahalı ama kızlar aynen valla 2 güne bir alsak batarız 2021 de ben 80 liraya mı ne almıştım şuanki fıyatı düşünmek istemıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…