Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol amin canımm dün akşam pembeden daha koyu kırmızı leke geldi adet oluyorum dedim baya karnım ağrıdı çünkü sonra geri kesildi. Umudum yok yine de sabah ilk idrarla Laboquik gebelik testi yaptım tek çizgi kuruma çizgisi, gölge bile yok Erken gebelik testim yok ondan olsa onu yapsam daha iyiydi ama eczaneye gidemedim daha. Üzülmedim ama çünkü böyle çıkacağını biliyordum. Kırmızılık geri kesildi ama başlar 1-2 güne diye düşünüyorum pazarı bekleyeceğim ama umudum yok hayırlısı bakalım

Son düzenleme:
Cok saol cnm benım eskıden adet dönemlerim aşırı sancılı geçerdi cok kötü olurdum sonra miyom ameliyatı oldum amelıyattan sonra gectı kurtuldum cok şükür O sancılardan

Merhaba kızlar, sık sık foruma giremiyorum. Hazır girmişken durumumu yazayım dedim.
Dün yazdığım mesajda SAT: 3 ocak dedim ama ne gelen var ne giden
peçete kirletecek kadar az az kahverengi akıntı oldu dün
bugün bişey yok
ara ara adet ağrısı geliyor kesiliyor.

Özet geçmem gerekirse, 2 kasımda 9 haftalık kürtaj oldum.
Sonrasında 6 aralıkta başladı iki gün kahverengi lekelenme 8 aralıkta normal regl oldum.

20 aralıkta kürtajı yapan doktordan başka bir doktora gittim muayene olmak için
herhangi bir sıkıntı görünmüyor dedi, istediğin zaman korunmayı bırakabilirsin dedi
biz de hemen bıraktık
19-20 aralık gibi yumurtlama günlerimdi
21 sabah ve 22 akşamını değerlendirdik
sonrasında da 2 3 günde bir rutin devam ettik korunmasız
31 aralıkta test yaptım ama gölge bile çıkmadı

tutma ihtimali var mıdır sizce

baktım şimdi net olarak benim BAT 9 ocak yani baya erken gitmişim kan vermeye yanlış anımsamışım. şu anda da göğüs hassasiyet ağrı ve baş ağrısı var hayırlısı
Aa öyle mi bende de 3 gündür hergün başım ağrıyor ya dün de belime iki taraflı ara ara ağrı giriyordu bazen bacağım sızlıyor ama üzülmek istemiyorum idrar testi bile adet günü gelmeden yapmak istemiyorum

Bat günüm hafta sonuna denk geliyor Şimdi işteyim, yarın sabah kan versem her türlü pazartesi çıkacak.. Amaan pazartesi gideyim en iyisi hem bat geçmiş olur kafam temiz olur annelik gerçekten delilik ya

bu belirtiler de gebelik belirtileri arasına giriyor özellikle erken dönem ama biz yinede umutlanmayalım sonra daha cok üzülüyoruz hayırlısıyla deyip bekleyeceğiz regl zamanımızı az kaldı sabredelimmm canım

Bat günüm hafta sonuna denk geliyor Şimdi işteyim, yarın sabah kan versem her türlü pazartesi çıkacak.. Amaan pazartesi gideyim en iyisi hem bat geçmiş olur kafam temiz olur annelik gerçekten delilik ya
canım pazartesi değil daha erken çıkmaz mı dün benim yaklaşık 50 dakika içerisinde çıktı sonucumm

canım pazartesi değil daha erken çıkmaz mı dün benim yaklaşık 50 dakika içerisinde çıktı sonucumm
Yok, sağlık ocağında 1 gün sonra öğlene doğru çıkıyor sonuçlar. Hastanede aynı gün çıkıyor ancak hem sonuçların çıkma saati de benim çalışma saatime denk geliyor malesef hem de e nabıza hemen yüklemiyorlar 2 gün sonra falan yüklüyorlar

Pekmez yiyorum canım sabahları kan değerlerim için. Her gün muz yiyorum işte bakalım

canım ya her ay test yapıp üzülmek beni de çok yordu o yüzden bu sefer yapmıyorum. gece yine hafif pembeli gibi geldi ama inşallah devamı gelmez.. Allahım müjdelesin ikimizi de canım..

canımm benim de aynı başım çatlıyor resmen inşallah bu sfer olmuştur...

ay bu ishal kabız olayının bunla baglantısı var mıdır. ben de değişik seyler yasıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…