Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KIZLAR YAPIN ARTIK GARİ ÇATLADIM BURDA. Yahu negatif olursa da güzel canınızı sıkmayın, kadınız adet oluyoruz, hallederiz bir şekilde hep birlikte stres yapacağınıza sürekli isterseniz her gün eğlencesine test yapın. Ben bu bekleme işinin negatif sonuç görmekten daha çok beni strese soktuğunu düşünüyorum açıkçası :bicak:
bestmb bestmb çok fena gaza geldim 😂😂

bestmb bestmb çok fena gaza geldim 😂😂
ben yapacağım şimdi reglime 5 gün var tam baktım bu sefer doğru 5 güncük kalmış ama biraz pahalı geldi daha orta yollu birşey bakacağım dün kan testine 620 TL verdim de o yüzden bugün tutumlu olayım
İnşallah benim de testlerim yarın geliyor 5 tane sipariş verdim bata da 4 gün kalmış olacak her gün bir tane erken gebelik testi yapar atarım artık sfgksjfd:KK70:

Bat'a kaç gün kaldı. İnşallah çift çizgiyi görürsün bu ay :)
2-3 gün kaldı canım, dün akşam önce erken test yaptım test bozuk gibiydi, iki çizgi gördüm ama çizgilerin sadece uçları vardı, kalanı gözükmedi, hemen arkasından kaset test yaptım, testte silik çizgi gördüm, bu sabah erken testleri yaptım onlarda da net gözüken azıcıcık silik ikinci çizgilerim vardı. Önceki yazışmalarda görselleri mevcut. 🤭 Pazartesi kan vermeye gidicem bakalım 🥹

ben yapacağım şimdi reglime 5 gün var tam baktım bu sefer doğru 5 güncük kalmış ama biraz pahalı geldi daha orta yollu birşey bakacağım dün kan testine 620 TL verdim de o yüzden bugün tutumlu olayım :KK70:
Freely ben 35 TL ye aldım valla koş al gel yap bekliyoruz 😂

bestmb bestmb Z zingarina10 test pahalı ama kızlar aynen valla 2 güne bir alsak batarız😀😀 2021 de ben 80 liraya mı ne almıştım şuanki fıyatı düşünmek istemıyorum🥲🥲
Bana bu marka testi istediğimde eczacım şey demişti ben sana veririm bunu fakat inan hassasiyet değerleri erken gebeliklerde beta ml değerleriyle ölçülür ve bununla miratech testin örneğin aynı. Predictor ithal ve yüksek ücretle ülkeye sokulan bir marka. Dolayısıyla bebişin varsa bu marka diye tutturmana gerek yok demişti benden demesi

İnşallah benim de testlerim yarın geliyor 5 tane sipariş verdim bata da 4 gün kalmış olacak her gün bir tane erken gebelik testi yapar atarım artık sfgksjfd:KK70:
ay inş vardır birşeyler canım, ben salı gününden beri yapıyorum erken gebelikler bi garip çıktı anlamadım. o yüzden yarın bir de sabah idrarıyla denerim artık 1 tane test kaldı elimde zaten :KK70:

2-3 gün kaldı canım, dün akşam önce erken test yaptım test bozuk gibiydi, iki çizgi gördüm ama çizgilerin sadece uçları vardı, kalanı gözükmedi, hemen arkasından kaset test yaptım, testte silik çizgi gördüm, bu sabah erken testleri yaptım onlarda da net gözüken azıcıcık silik ikinci çizgilerim vardı. Önceki yazışmalarda görselleri mevcut. 🤭 Pazartesi kan vermeye gidicem bakalım 🥹

Oyyy çok sevindim yaa silik çizgi varsa koyulaşacak inşallah. Rabbim sağlıklı bir şekilde inşallah devamıını getirsin canım.

Bana bu marka testi istediğimde eczacım şey demişti ben sana veririm bunu fakat inan hassasiyet değerleri erken gebeliklerde beta ml değerleriyle ölçülür ve bununla miratech testin örneğin aynı. Predictor ithal ve yüksek ücretle ülkeye sokulan bir marka. Dolayısıyla bebişin varsa bu marka diye tutturmana gerek yok demişti benden demesi
AA öylemi dedı canım ben aynı gün miratech yaptım cok cok hayalet çıktı ama bunu yaptım cok koyu cıkardı mıratechte şüpheye düşmüştüm aşırı aşırı hayalet bi cızgıydı varla yok arası bıseydı ama bu dedıgım Koyu çıkarmıştı bende bu nıye bu kadar pahalı dıyorum demek ithal ürün olduğu için bu kadar pahalı

Senin testler nasıl çıktı kız ben kaçırdım orayı
Kuzum bak ilk ikisi Salı günü son ikisi de dün :/ ama yani bi gördüm bi görmedim saçma sapan bir şey
İlk ikisi aynı test mirateck son ikisi comfort early mi ne iki tane yaptım aslında da açılar farklı

Eklentiler

• 09C9CBAC-F33F-44B3-8CBF-023FF4242546.jpeg
    09C9CBAC-F33F-44B3-8CBF-023FF4242546.jpeg
    84,1 KB · Görüntüleme: 53
  • 79DC9AC3-E67D-4A27-B925-A1CF79068EC6.jpeg
    79DC9AC3-E67D-4A27-B925-A1CF79068EC6.jpeg
    90,7 KB · Görüntüleme: 50
  • 934DE536-6E11-412F-B40B-DA89A99C8D5C.jpeg
    934DE536-6E11-412F-B40B-DA89A99C8D5C.jpeg
    82,8 KB · Görüntüleme: 53
  • 5A99F4B7-BEC8-48D1-8E0D-89E59B17D9E6.jpeg
    5A99F4B7-BEC8-48D1-8E0D-89E59B17D9E6.jpeg
    83,8 KB · Görüntüleme: 55
Kızceler ben ekım ayında freely denedım gebelık yoktu ve tertemız negatıf çıktı hıc yanıltıcı bı sonuç çıkarmadı valla bestmb bestmb Z zingarina10

X