Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Reglinin 3. Veya 4. Günü aç karınla kadın doğuma gidip kan verin, hormonlarınıza baksınlar güzelim unutmayın

canım bu havuç olayını piki görünce yapın diyorlar. yumurta iyice olgunluğa erişsin havuç da çatlamasına yardımcı olsun diye. Erkenden içmek belki tam büyümeden çatlamasına da sebep olabilir mantıken. Bilmiyorum ya ben bu tarz şeylere pek itimat etmiyorum doğru yapamazsam yanlış bir şeye sebep olur diye

evet canım heyecanıma yenik düştüm kimseyi dinlemedim 10 ocağa kadar test yapmama sözü verdim kendime
Evet o heyecan çok kötü hepimizde. Al ben de yaptım silik gibi çizgiler var şimdi, tutunur mu tutunmaz mı kimyasal olur mu olmaz mı korkusu mevcut

Ben de emin olamıyorum ya hayırlısı artık

Yok canim tam zamanini tutturamamis olabilirimde bende normalde de alir icerim iyi geliyor diye yumurta catlamasina yardimci oldugunu sonradan ogrendim hatta. Ama dedigin mantikli bir ihtimal cabuk buyutuyor da olabilir

Evet o heyecan çok kötü hepimizde. Al ben de yaptım silik gibi çizgiler var şimdi, tutunur mu tutunmaz mı kimyasal olur mu olmaz mı korkusu mevcut
Canım endiselenme her hamilenin başına gelecek değil ya bu kimyasal gebelik. Ah bizler kendime diyorum ilk önce bir şey olmadan yok yere endişeye kapılıyorum,kapiliyoruz. Gunu gelmeden yapılan testler bizi surunduruyor başka bir şey değil

Mesela ben de şimdi test yolu gözlüyorum sdjfs gelse de yapsam artık yoksa aniden kendimi bir eczanede bulabilirim

Evet ya gerçekten öyle, haklısın sen kan testi ile doğrulamış mıydın kuzum bu arada ya? Yani 4-5 gün sonra kan vermem bir sakınca oluşturur mu ki? Bat bu cumartesi veya pazar

baktım şimdi net olarak benim BAT 9 ocak yani baya erken gitmişim kan vermeye yanlış anımsamışım. şu anda da göğüs hassasiyet ağrı ve baş ağrısı var hayırlısı
Eski gebeliğimde bata 5gün kala 6gün erken gebelik testim negatif çıkmıştı. Sonra nasılsa adet olacam diye beklerken gebe olduğumu öğrenmiştim

Canim benim kimyasalimda regl cok gecikti ama tam gununde regl olup kimyasal gebelik gecirende var biz test yapmasak farkina varmayacagiz belki her kadin senede bir iki kere kimyasal gecirebilirmis. Iyi dusun iyi olsun kafana takma hamisliginin tadini cikar

Evet ya gerçekten öyle, haklısın sen kan testi ile doğrulamış mıydın kuzum bu arada ya? Yani 4-5 gün sonra kan vermem bir sakınca oluşturur mu ki? Bat bu cumartesi veya pazar
Canım bat gününden 3 gün önce kan verdim 13.95 çıktı. 3 gün sonra batın ertesi günü gittiğimde 110.90 olmuştu. İstersen bat in geçmeden kan verme ya da en azından bat gununde ver. Sonrasında istersen iki gün sonra yine verirsin.bat gelmeden sonuç düşük çıkınca insan kimyasal mi diye endişe ediyor. Halbuki biliyorsun bat günü gelmemiş elbette düşük olacak. ama işte annelik işin içine girince toptan siyirmaca oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…