Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay sende ben gibisin canım benim de 30-32 arası. Bugün 30. Gün ay İnş güzel haberi alırız gerçi benim çok umudum yok ama
30 gunluk dongude 23. Gun yumurtlama oldu bende iyi mi. Benimde umudum da belirtim de yok ki canim. Hatta agrim olursa regl beklerim belki yapmam diye bile dusunuyorum.

Belki daha yükselecektir benimde bat 10 ocak..bende heyecandan duramıyorum ama bence birdaha idrarda görmeden gitmeyin kan vermeye daha üzücü olur
baktım şimdi net olarak benim BAT 9 ocak yani baya erken gitmişim kan vermeye yanlış anımsamışım. şu anda da göğüs hassasiyet ağrı ve baş ağrısı var hayırlısı

30 gunluk dongude 23. Gun yumurtlama oldu bende iyi mi. Benimde umudum da belirtim de yok ki canim. Hatta agrim olursa regl beklerim belki yapmam diye bile dusunuyorum.
ya döngüsü uzun olanların oluyor galiba böyle benim de 17-20 arası olur hep çatlama :) benim de umudum pek yok galiba kuzum yani iki kere erken gebelik yaptım aşırı gölge vardı ama ikinci kere göremedim düşün o kadar

Aslında olması gereken o zaten ya doğal akışına bırakmak gerekiyor biz de artık Allah ne verdiyse bakacağız duruma göre

Aman ben de reglim işte canım pazara kadar tamamen temizlenmiş olurum bir aksilik çıkmazsa bugün de sipariş ettiğim ovül. Testleri gelecek bu arada sen baya erken regl olmuştun bence o yüzden regl sonrası yumurtlama olmuş olabilir o yüzden aslında regl bitimi her zaman başlamak iyi olur bence her an içerisi dopdolu olsun yumurtamıza gına gelsin biz darlandık biraz da o darlansın

Burada okumuştum çok kişiden regl sonrası hemen hamiş kalanları bakalım

lilyrosey günaydın hanımlar V Vavelya09 Z zesamu93 etiketleyemediğim hanımlar regliniz çok şiddetli geçiyorsa ve düzensizlik yaşayan varsa işin ehli birine hacamat yaptırmanızı öneriririm. Tam gününde reglim başladı ve ağrı sızı yok denecek kadar öyle az ki hiç yok da diyebiliriö majezik almadan iki günü atlatamayan ben az önce reglim başladı ve hiç ağrım yok benim ki ciddi anlamda bi tecrübe tavsiye ederim hem ağrı hem de gecikmeli regl olanlar için❤❤❤

Burada okumuştum çok kişiden regl sonrası hemen hamiş kalanları bakalım
Olur inşallahh bakarsın hsg çekilmene gerek kalmaz. Ben de haftaya cuma gidip test yapacağım kan idrar hormon vitamin neye bakıyorlarsa artık . Eksik gedik bir şey var mı. Bir de yumurtlamam ne durumda büyümüş mü falan ona baktıracağım. Devlet de yumurtlama takibi oluyor mu yani muayene olsam görür mü yumurta var mı yok mu büyüklüğü falan?

Birde bu ay o kadar havuc sulari falan ictim neler yedim benim yumurtlalar ya cok nazli ya da ikinci yumurtayi catlattim simdi senin yarin bat gunu heralde dimi. Yarin olmazsan aksama kadar yap bidaha niye oyle golge cikti ki. Benim gebelik yokken kalbim kadar temiz cikiyor cunku kuruma cizgisi bile olmuyor.

Gunaydin kuzum yaa gercekten mi hacamati nerden yaptilar ki belden mi valla oyle birsey olursa inanilmaz rahat ederim ben hayattan kopuyorum

Bilmiyorum ki 12 ocakta benimde dahiliye randevum var bende değer baktırmaya gidecegim ama yumurtlama takibi devlette olacağını sanmam

Havuç suyunu ben de merak ediyorum canım kimisi incirle kaynatıyormuş sen nasıl yaptın ,ben biraz da dinç olayım diye istiyorum. Çok halsizim bir kendime gelirim belki

Kadın doğumda testler yapılmıyor mu canım dahiliye daha detaylı mı bakıyor
Dahiliye kan testini falan yapıyor diye biliyorum. Ben öyle okumuştum dahiliye gidip gebe kalmak istediğinizi söyleyip testleri yaptırabilirsiniz diye

Havuç suyunu ben de merak ediyorum canım kimisi incirle kaynatıyormuş sen nasıl yaptın ,ben biraz da dinç olayım diye istiyorum. Çok halsizim bir kendime gelirim belki
Ben direkt suyunu sikip ictim canim kati meyve sikacaginda elma havuc ne buldum karistirdim a vitamini yagda cozunuyor diye de icine 2 damla zeytinyagi damlattim tahmini catlama tarihinden bir iki gun once birkac kez ictim o kadar acaba o yuzden mi diyorum iki defa catlama oldu ilk catlama akinti agriyla 25i gibi oldu, yine ayni akinti agri 30unda oldu ovulasyonla onu teyit edebildim. Direk suyunu icemesende havucu ince tarafiyla rendeleyip zeytinyaginda hafif soteleyerekte yiyebilirsin. Suyla kaynatinca vitaminleri suda cozunmuyor cunku. Bilmiyorum ben oyle dusunuyorum. Birde sabah ac karnina keciboynuzu pekmezi tavsiye ederim.

baktım şimdi net olarak benim BAT 9 ocak yani baya erken gitmişim kan vermeye yanlış anımsamışım. şu anda da göğüs hassasiyet ağrı ve baş ağrısı var hayırlısı
Kan için çok acele ettin güzelim sen, bence bekle biraz. Ben reglimin gecikmesini bekliyorum kan testi için, en erken pazartesi gidicem. Sen de bence 2 günde 1 idrar testi yaparak kontrol et

Kan için çok acele ettin güzelim sen, bence bekle biraz. Ben reglimin gecikmesini bekliyorum kan testi için, en erken pazartesi gidicem. Sen de bence 2 günde 1 idrar testi yaparak kontrol et
evet canım heyecanıma yenik düştüm kimseyi dinlemedim 10 ocağa kadar test yapmama sözü verdim kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…