Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar ben en son 24 kasımda adet gördüm 5 gün önce test yaptım negatif kasıklarımda hafif ağrılarım oluyor adet olamıyorum

Kuzum olabilir bende kimyasal 41. Gun kanamada yerlere yapistim agri kesici bile gecirmedi sicak su torbasini ayaklarina koy iyi geliyor Candy7777 yanlis alintilamisim
İlk kanamada hiçbir şey hissetmedim kısa sürdü zaten ama bugün başlayan kanama hem çok hemde yerlerde süründüren cinsten inşallah yarına geçer

O zaman sen erken öğrenmeye bak canım sımdı yanlış yonlendırmek ıstemem ama 6 gun oncesınden gösterıyor erken gebelik testleri beklenen adet tarihin ne zaman?

O zaman sen erken öğrenmeye bak canım sımdı yanlış yonlendırmek ıstemem ama 6 gun oncesınden gösterıyor erken gebelik testleri beklenen adet tarihin ne zaman?
Batımız aynı seninle ama benim 2-3 aydır biraz erkene çekildi tam kestiremiyorum da. İnşallah güzel haberler alırız birlikte

Ay tamamen aynıyız canım ya o kadar açık pembe ki anlatamam ikimiz de müjdeli haberi alalım bu ay öyle çok istiyorum ki hayırlısıyla nasip olsun bana gelişmelerinden haber ver olur mu çok merak ediyorum seni

Batımız aynı seninle ama benim 2-3 aydır biraz erkene çekildi tam kestiremiyorum da. İnşallah güzel haberler alırız birlikte
Insallah canım Benım bat 14 ocak bi gün önce yada bi gün sonrada olabilir cunku bazen 23 bazen 24 bazende 25 günde bir adet oluyorum ama ortalama 14 Ocak sanırım benım bat tarihim insallah güzel haberler veririz bırbırımıze

Kızlar bişi sorucam da ben 28 Aralık'ta beta HCG yaptırdığımda regl günümdü 195 çıktı, bugün yani 3 ocakda tekrar yaptırdım 406 çıktı.. Sizce normal bi değer mi yoksa bı anormallik var mı? Yardımcı olursanız sevinirim

İnşallah kuzucuğum hayırlısı ne zamansa o zaman olsun ben saldım artık ayy müjdeli haberlerini bekliyor olacağımmm senin için hayırlı olacaksaaa hemencecik oluversin

Merhaba cnm beni silmişsin

N
canım ordakı hemşirelere yada doktor varsa sorsaydın Keske

Canım biraz az artmış sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…