Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
10 gün oldu 3 kez birliktelik yaşadık iki gün arayla 1.20 negatif çıktı ama çregl olmadım daha var 3/4 gün tahmini

Kızlar bişi sorucam da ben 28 Aralık'ta beta HCG yaptırdığımda regl günümdü 195 çıktı, bugün yani 3 ocakda tekrar yaptırdım 406 çıktı.. Sizce normal bi değer mi yoksa bı anormallik var mı? Yardımcı olursanız sevinirim 🙏
hayırlı olsun kuzum bence cok normal 2 katına çıkmış görünüyor %60 fazlası olması yeterli diye biliyorum

evet verdim 10.gün verdim 1.20 çıktı regli bekleyeceğim moralim çok bozuk :KK43:
Umutlandırmak istemem ama şu an çok erken bebeğiniz varsa bile anca tutunmuştur bu değer çıkması çok normal canınızı sıkmayın ama varsa elinizde regle altı gün yazan erken gebelik testlerini denersiniz ama en azından pazara kadar bir bekleyin test için de derim🤗

Umutlandırmak istemem ama şu an çok erken bebeğiniz varsa bile anca tutunmuştur bu değer çıkması çok normal canınızı sıkmayın ama varsa elinizde regle altı gün yazan erken gebelik testlerini denersiniz ama en azından pazara kadar bir bekleyin test için de derim🤗
sağol canım bekleyeceğim modum baya düştü hiç test vs yapasım yok desem :) hayırlısı artık

Canım sen nasılsın kanamam var yazmışsın iyi misin şimdi ne durumdasın
Bugün daha iyiyim canım dün çok kötüydüm karnım çok ağrıdı ben daha önce hiç regl ağrısı ekmediğim için baya zorladı beni. Ben gen ay kimyasal geçirdim 27 aralıkta kanama başladı ama sadece iki gün sürdü ve azdı ama dün öyle bir kanama başladı ki galiba düşüğü asıl şimdi yapıyorum dedim

Bugün daha iyiyim canım dün çok kötüydüm karnım çok ağrıdı ben daha önce hiç regl ağrısı ekmediğim için baya zorladı beni. Ben gen ay kimyasal geçirdim 27 aralıkta kanama başladı ama sadece iki gün sürdü ve azdı ama dün öyle bir kanama başladı ki galiba düşüğü asıl şimdi yapıyorum dedim
Çok geçmiş olsun canım kendine dikkat et bol bol dinlenmeye çalış meyveler ye vitamin olsun bir an önce toparlanırsın inşallah🙏

Kızlar ben dün regl olmuştum ama sadece bir gün sürdü bugün gelen yok sizce neden öyle oldu. Bu ay çatlatma iğnesi kullanmıştım 🤷

X