Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla kuşum benim de hafiften karın ağrıları başladı regl olacak gibi bende de moraller biraz düşüşte. Bekleyeceğiz yapacak bir şey yok
Kız benim de karnım belim ağrıyıp duruyor regl öncesi ağrısı gibi. Öyle hemen yelkenleri suya indirmemek lazım

Geç döllenmesi de mümkün. İlk gebeliğimde adetim 4gün geçmişti beta henüz 50ydi.
umarım öyledir belim ağrıyor ateş basması var artık hamile değilsem psikolojik yapıyorum diyeceğim çünkü regl zamanı hiç rahatsızlık yaşamam hayırlısı inşallah

bestmb canım hakkında hayırlısı olsun yıpratma kendını her ay yeni bi umut Allahtan umut kesilmez en azından kesın sonuç ulaşmış oldun öbür türlü birsuru testle uğraşıp kafanı bulandıracaktın düşünsene test yapıpta yalancı pozıtıf görseydin sonra kan verıp hamıle olmadığını öğrenseydin ne kadar büyük bir yıkım olacaktı senın için bu açıdan düşün canım hayırlısı herseyın

Kızlar yaaa çok kötüyüm kasıklarım belim iki taraflı yumurtalıklarım çok kötü ağrıyor yaa kasılıp duruyor ben adet olduğumda hiç biryerim ağrımazdı ağrısız adet olanlardanım ama bu durum çok kötüüüüüüü. Galiba 27 aralıktaki kimyasal kanaması değildi o çok kısa sürmüştü gerçek düşüğü şimdi yapıyorum galiba.

amin canım amin hayırlısı rabbimden hepimizin gönlünden geçen dua kabul olsun ama cidden yıkıldım ben bu kadar üzüldüysem hiç bebek sahibi olamayanlar nasıl üzülür diye utandım üzülmeye regl tarihi geciksin tekrar yapacağım

Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah doğru alarmdır ne zaman gebelik testi yapmam uygun olur acaba? Pik 31 aralık
Benım pik 30 Aralık çatlama 31 Aralık canım ben baya bi bekleyeceğim hatta bu ay belkintest bile yapmam cunku hıc hamıleymısım gibi hıssetmıyorum ilk gebeligimdeki belirtiler yok yapsam yapsam adetıme 2 gun kala belki bir erken gebelik testi yaparım

Gecmıs olsun cnm cok kötüysen bı acile git istersen

Benim ilk gebeliğimdeki problem kan pıhtılaşması çıktı. Doktorum öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı iğneye başlamamız gerek demişti. Bu sebepten stres yapıyorum. Yoksa bana kalsa aynı lafadayız beklerim epey geçene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…