Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun kuzum saglıkla kucağına al inşallah cok cok mutlu oldumpekı bu belirtileri tam olarak ne zAman hissetmeye basladın yumurtlamadan yada çatlamadan kaç gün sonra ?
İnşallah bitanem amin, inşallah isteyen herkes başta bu forumdaki arkadaşlarım sizler dahil, siz de tez zamanda güzel haberler alırsınız meme ağrıları ovulasyondan sonra başladı ama benim memem normalde de bi tık hassas olduğu için çok kaale almadım. Genel olarak dalgalanmalar halinde diğer belirtiler ovulasyondan 2 gün sonra çıkmaya başladı. Bi var bi yok gibi

İnşallah tutmuştur. Benim de nisan ayında bi kürtajım oldu kalp atışı duyamadık. Gün aşrı düzenli ilişki yapıyoruz. 2 ay önce rahim filmi çekindim inş etkisi olmuştur.

Canım 3 gün üstüste demişsin. Ovülasyon testi mi kullandın?

Ay canım benim de işte ovülasyondan 8 gün sonra o ağrı oldu regl oluyorum heralde ya dedim o yüzden umutluyum ama bilemiyorum ay hadi inş yaaaa
Ben de bir o kadar umutsuzdum çünkü belirtilerim geçen ayki belirtilerime çok benziyordu ama o ağrı beni bi tık şüphelendirdi çünkü ilk defa böyle bi şey yaşadım. İnşallah sende de minik bir mercimek vardıııır

Yaa canım benim çok mutlu oldum inşallah sağ salim kucağına alırsın. Vücut sıcalığı takibini bende yapıcam bu ay inşallah

bestmb kuzum test yaptın mı hadi meraktan çatlıyoruz burda
ahh kızlar yaptırdım 1.20 negatif çıktı öyle üzgünüm ki bat a daha 3/4 gün var çatlamanın ilk gününden 10 gün geçti 3 kez değerlendirdik ama işte bilmiyorum pozitife döner mi kanda artış olur mu? bilemiyorum..

Anladım kuzum ınsallah kan testındede cok güzel bi değer çıkar@yaseminnn35 bak canım cok erken hıssetmıs belirtileri benım ilk gebeliğindeki gibi

Canım bende cidden salmıştım. O ağrı beni de inanılmaz şüpheye düşürdü. Zaten o ağrıya rağmen olmazsam belirtileri asla tınlamam bir daha Reglime 2 gün var yine hafiften başladı sanki regl olacak da gibiyim. Hayırlısı. Senin adına çok sevindim gelişmelerden haberdar et bizi

V Vavelya09 canım 30daki çatlamayı düşünürsek daha erken ama ondan önce yumurtlama olduysa çıkar bence. Dayanabiliyorsan dayan ozaman cumartesiye

Mutlaka haberdar edeceğim ve sizler için dua edeceğim senden de kısa sürede güzel haberler bekliyorum

Canım erken daha 10.gün erken. Kimisi öğreniyor ama bazıları için erken oluyor.

Valla kuşum benim de hafiften karın ağrıları başladı regl olacak gibi bende de moraller biraz düşüşte. Bekleyeceğiz yapacak bir şey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…