Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En doğrusu Geldiği zaman o kendini göstericek zaten kaçışı yok Amin canım Rabbim evlatsiz bırakmasın.

Canım hiç belli olmaz bu işler bu arada bu topik ocak sonuna kadar duracak mı
Tabii ki duracak kuşum, Şubat ayında bir arkadaşımız topicler bizi artık
Canım kaybolup gidiyorsun nerelerdesin özledik
Kuzum ben çok yoğun çalışıyorum o nedenle ara ara kaçıyorum ama sürekli takipteyim sizi, liste de hep güncel. Ben de sizi özlüyorum valla. Öyle garip bir ay geçirdim şimdi de 0 belirti ile bekliyorum napayım. Sen nasılsın asıl iyisin değil mi?

Tamamdır canım ben nedense bu topicin bize uğurlu geleceğini düşünüyorum bakalım nasip

Test yapmayayım diye testlerimi trendyoldan söyledim. Sabırsızlıktan öleceğim gerçekten, hiç belirtim falan da yok ha
Yav benim de yakınımda ne sağlık ocağı var ne eczane var. Hastanenin yakınında nası eczane olmaz, yok. En yakın 20 dk görünüyor yürüyerek beklicem ben koydum kafaya fnfn

İnşallah canım benim 30u bat üçümüz arka arkaya güzel haber alırız inşallah canım
İnşallah canım ya ben bu sefer inovita aldım bir de üç tane predictor 6 gün öncesi olan erken gebeliklerden aldım beş gün önceden başlarım kendimi testlemeye akıllanmam ben

Yani dimi gerçekten geldiği zaman şüphe bırakmıyor ilk gebeliğim öyleydi 2.5 sene sonra oldu o da ama test yapmadan nerdeyse emindim diyebilirim diğer aylardan farklı hissediyordum N NewHopes

İnşallah canım ya ben bu sefer inovita aldım bir de üç tane predictor 6 gün öncesi olan erken gebeliklerden aldım beş gün önceden başlarım kendimi testlemeye akıllanmam ben
Bende belirti aramıycam falan diyorum ama belli olmaz yaklaşsın görecez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…