Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama gerçekten ben olmayacağını anlıyorum ya göğüs hassasiyeti olmuyor bende. O yüzden bile bile lades oluyor benimki
Ya herkeste meme hassasiyeti olacak diye bir kural yok ki benim ilk gebeliğim ikizdi yinede olmadı meme hassasiyeti oysa ikiz gebelikte belirtiler çok yoğun yaşanıyor falan diyorlar

Ya herkeste meme hassasiyeti olacak diye bir kural yok ki benim ilk gebeliğim ikizdi yinede olmadı meme hassasiyeti oysa ikiz gebelikte belirtiler çok yoğun yaşanıyor falan diyorlar
Gerçekten kısıden kısıye göre degısıyor ya benım olmustu normalde adete 2 3gunkala hassasıyetım olurken ılk gebeliğimde adetıme 12 gun kala cok agrıyordu felaket hemde. Ama söyle bısey oldu benım ilk doğumdan sonra regl dönemlerimde yaşadığım göğüs hasssıyetı yok kayboldu

Aaa buna benzer bende de oldu evlendikten sonra adetlerim düzensizleşti küadet olduğum zamanlar karın kasık ağrılarım çoğaldı. Ama doğumdan sonra ağrı falan kalmadı adetlerim düzenli olmaya başladı dyorlardı da inanmıyordum

Biliyorum canım farkındayım ama ben o olmayınca anlıyorum ,kendimi öyle kodladım

Sat: 16.12.2023 bat: 14.01.2024 beni de ekler misiniz

Gerçekten varmıs demekkı böle bişey canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…