Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bilgilendireceğim sizi canlar, şimdi çıkıyorum işten bana dua edin
Tamam canım benim inşallah hayırlı güzel sonuçlar alırsın, hepimiz için de aynı şekilde inşallah yalnız idrar testinde negatif görürsen canını sıkma lütfen, pozitif görmek için erken bir süreçteyiz çünkü

Bat tan 3 gün önce pozitifi gördüm canım. Ama sonrası çileye döndü o gün gidip kan verdim normsl olarak HCG düşük çıktı daha bat günü bile gelmediği için. Yok kimyasal mi vs mi yok yere kendime dert edindim. Yani test almayın elinizde test olursa dayanamayıp yapıyorsunuz. Elinizdeki kartları,paraları eşlerinize verin cebinizde beş kuruş olmazsa test alamazsıniz

Hadi ya, ben de 2-3 aydır deniyorum ama daha önce hiç ağrımamıştı bahsettiğim yer.
Benım sol tarafım sol kasık sol arka bel kemıgım sol kalça kemıgım bacakla genıtal bölgenin bırlestıgı yer ve bacağım komple agrıyordu ne varsa solumda oluyordu suphelenmıstım adete yakın artmıştı hatta bu agrılarım

Benim de bacağa vuruyor ağrı. Hatta bacağa vurunca fıtık falan mı demiştim. Acile gidip kan verenlere hep kızmışımdır şimdi kendimi zor tutuyorum ama yine de çok umudum yok hiç hamiş gibi hissetmiyorum ama bakalım

Ayy bende ilk gebeligimde cok erkem ogrendım strese girdim cok erken öğrenmenin avantajlarıda var dezavantajlarıda var

Kaç gun var canım adetıne

Ayy bende ilk gebeligimde cok erkem ogrendım strese girdim cok erken öğrenmenin avantajlarıda var dezavantajlarıda var
İşte elde değil artık 3.cocugumda böyle bir şey yapmam diyordum ama bir cacık degismemis yine yaptım yine yaptım benden adam olmazsabreden dervişler en azından adet gününuzu bekleyin

Henuz pik gormedim adete ortalama 12 gun var insallah yaklasir dun degerlendirdim gynoseed jel kullanmaya basladim hayirlisi olsun insallah ua

Ovülasyondan 10 gün geçti, adetim 8'inde
Canım beklemeni tavsıye ederım en azından bı 12 gun falan gecmıs olsun ovulasyon takıbı yapmışsın galıba cunku en az 11 12 gun gecmıs olması lazım dıyorlar erken yaparsan sonuç belirsiz oluyor ve bu sefer kafada adet gününe kadar hep soru işaretleri dolaşıyor ben kendım sabırsızım ama herkese yapabılıyorlarsa beklemelerını tavsıye edıyorum

Yok yapmadım da ilk yaptığımda tam takvimdeki gibi yumurtlamıştım bu ayda da aynı günlerde belirtilerim başladı, yine 14. günde yumurtladım diye tahmin ediyorum. Bekleyeyim canım teşekkürler

Henuz pik gormedim adete ortalama 12 gun var insallah yaklasir dun degerlendirdim gynoseed jel kullanmaya basladim hayirlisi olsun insallah ua
Hayırlısı olsun ınsalah kuzum eyer benım bu ay olmazsa bende o jelı almayı düşünüyorum sen nerden aldın Ebru ceylandanmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…