Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa öylemi yarın sabah tekrar denesen canım testi belki geç döllenmedir. Betan kaç çıkmıştı
05 çıktı değer.
Hala adet olmadım olacağıma dair pek belirtim de yok.
Bir kaç kişinin de testlerde pozitif çıkıp kanda negatif çıktığı var. Sonrasında kanda da pozitif olduğu varmış.
Böyle bişey olabilirmi

Olabilir tabi ki yarın ilk idrarla tekrar dene canım bence ben geçen ayki kimyasalımda 7 gün gecikmeyele beta 13 ile öğrendim kırmızılar gelmedikçe umut var

Olabilir tabi ki yarın ilk idrarla tekrar dene canım bence ben geçen ayki kimyasalımda 7 gün gecikmeyele beta 13 ile öğrendim kırmızılar gelmedikçe umut var
Canım gecmıs olsun Allah bıdaha yaşatmasın pekı gecen aykı gebelikte herhangi bir gebelik belirtisi yasadınmı?

Bat 7-9 ocak test yapmamak icin zor tutuyorum kendimi birde aralik 30unda yumurta catladi ona hic anlam veremedim napsam kizlar son gunler gecmiyor belirti yokta umut dunyasi iste

Bat 7-9 ocak test yapmamak icin zor tutuyorum kendimi birde aralik 30unda yumurta catladi ona hic anlam veremedim napsam kizlar son gunler gecmiyor belirti yokta umut dunyasi iste
Ya bendede hıc belirti yok ilk gebeligimde ilk ilişkinin üstünden 4 gun gectıkten sonra belirtilerim başlamıştı ilk belirtim hafıf bel agrıları ve göğüs hassasıyetıydı sımdı hıc bısey hıseetmıyorum dıye biraz buruklasıyorum ama umut her zaman var

Beklemekten başka çare yok malesef. Benimde 9ocak ama bugün öyle bir halsizliğim var ki. Hayal kırıklığı yaşamıcağımı bilsem test yapardım. Ama negatifi görmek istemiyorum

Bende bir kimyasal gebelik geçirdim o süreçte rahim perdemi öğrenmiştim her şeyde bir hayır vardır diyorum onu yaşamasam hiç öğrenmeden bebek sahibi olmayaca çalışacaktım erken öğrenmeme yardım etti

Belirtiye bakmiyorum sende bakma da zor ya napsam vakit gecmiyor 6sinda test yapcam bekleyemicem galiba

Beklemekten başka çare yok malesef. Benimde 9ocak ama bugün öyle bir halsizliğim var ki. Hayal kırıklığı yaşamıcağımı bilsem test yapardım. Ama negatifi görmek istemiyorum
Ben ayin 6sinda yapcam duruma gore 7sinde tekrar yaparim yada regl olurum daha fazla dayanamicam

Ben ayin 6sinda yapcam duruma gore 7sinde tekrar yaparim yada regl olurum daha fazla dayanamicam
İnşallah regl olmazsın erken gebelik testi mi yapacaksın peki? Valla bişeyler beni de dürtüyor ama beklicem ya. Ateş takibi yapıyorum. Düşerse zaten gerek kalmayacak

Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler

İnşallah regl olmazsın erken gebelik testi mi yapacaksın peki? Valla bişeyler beni de dürtüyor ama beklicem ya. Ateş takibi yapıyorum. Düşerse zaten gerek kalmayacak
Elimde "vanu" diye neyi düğü belirsiz bir erken gebelik var guvenemiyorum bitane daha almak istiyorum cunku haftasonuna geliyor yapacagim tarih insallah olmayalim regl ya ama duayi da tam edelim baska sebepten degil hamilelik yuzunden regl olmayalim insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…