Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Beklicem kuzum rahim dinlensin , doktor iki ay bekle demişti zaten bakalım rabbim ne zaman nasip ederse inşallah kuzum beslenmene dikkat et bu sefer herşey güzel olucak

Beklicem kuzum rahim dinlensin , doktor iki ay bekle demişti zaten bakalım rabbim ne zaman nasip ederse inşallah kuzum beslenmene dikkat et bu sefer herşey güzel olucak
İnşallah canminşallah bu yıl bize iyi gelir bebişlerimizi getirir

Kızlar aklım hep dünkü testte sizce bugün de erken gebelik yapsam mı? varsa gebelik 1 günde fark eder mi acaba testte

canım ovülasyon sabah ilk idrarla yapılmaz. Gün içerisinde min. 2 saat sıvı alımını kesip yap. Bir de Lh dalgandığı için bazen çok çok silik çıkabilir bazen ondan biraz daha koyu olabilir
Şimdi dediğiniz gibi yaptım bu şekilde çıktı

Eklentiler

• IMG_20240103_123910_edit_363035252719083.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar aklım hep dünkü testte sizce bugün de erken gebelik yapsam mı? varsa gebelik 1 günde fark eder mi acaba testte
Canım 1 gun bıle farkedıyor cunku her saat gectıkce beta hcg hormonu artıyor KESK’e sen dün kaset deılde erken gebelik testı. Yapsaydın

Canım elbette fark ediyor erken gebelik testiyle 4 gün kala yaptım çıkmadı. Ertesi sabah eğlencesine çıkmaz umuduyla yaptım gözle görülür çizgi çıktı burada hepimiz şok gecirdik değil mi kızlar

Daha pik değil canım. kaçıncı gün bugün döngünün? bir de kaç günde bir regl oluyorsun?
Döngüm maalesef belli değil 4 Aralıkta bebeğimin kalbi durduğu icin kürtaj olmuştum. Daha adet olmadım. Doktor korunma a gerek yok dedi. Beta geçen hafta sifirlanmisti

ben 26 aralıkta yumurtladım 8 gün sonra (dün akşam) pembe hafif akıntı geldi dünden beri hiç bir şey gelmiyor regl mi olacağım çok üzülüyorum
Canım ben de 26 sında yumurtlama 27si sabahı pik akşamına da çatlama gördüm. Birkaç gündür sadece akşamları kasık ağrısı oldu. Pazartesi de akşam pembe lekelenme geldi. Sonra sanki kahveye döner gibi bir renk oldu. Bu sabah geçmiş baktım. 7 Ocak adet tarihim bekliyorum. Ama sanki lekelenmeden sonra akşamları olan kasık ağrısı geçti. Geçen ay da reglden bir hafta önce falan böyle lekelenme oldu ama daha koyuydu pembeden. Birkaç gün sonra da regl olmuştum. Yine regl’e döner mi diye bekliyorum

Hanımlar şu kasık ağrısı nerede oluyor ya? Birkaç gündür bacak ile genital bölgenin kesiştiği alan çok kasıyor ağrı yapıyor. Hastanedeyim yine yamuk yumuk uyuyorum ondan mı diye düşündüm ama yine her şeyi belirti olarak da gördüğüm için emin olamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…