Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
internette kanama ve kasık ağrısı karın ağrısı yerleşmede normaldir diyor tüm yazılarda ama en iyisini dr bilir
doktorum geç yumurtladım diye 9 ocaktan önce test bile yapma dedi. normalde günüm bugün olmalıydı.. yumurtlamadan 8/10 günde yerleşme oluyor diye okudum daha 14 gün geçmeden regl olur mu anlamadım...

Benimde. 36.günde geldi şuan da yoğun bi şekilde geliyor.

Rabbim bir daha göstermesin. İnşallah hakkında hayırlsı neyse onu nasip etsin Allahım
Kuzum nasılsın ben bugün tekrar adet oldum galiba kimyasaldan sonraki düşük kanamasıydı buda adet. Denemeye başlıycakmısın bu ay hadi başla aramızda üç gün varmış hem belki beraber öğreniriz

lilyrosey canım beni güncellermisin sat 3 ocak bat 30 ocak en sondan yakalarım inşallah bu ayı. İlk kanama düşük kanaması olup bu gerçek regl oldu galiba yani ben öyle düşünüyorum

Nasıl olayım kuzum iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın ? Yok kuzum beklicem bi süre ben inşallah rabbim bu ay nasip eder sana sağlıcakla

26sında yumurtlama olduysa regl günün nasıl bugün oluyor ki? Yanlışlık olmasın
canım inan ben de anlamadım. normalde son regl 5 aralıktı. bat 3 ocak görünüyor ama doktor ultrasonla baktı 26 aralıkta yumurta çatladı. hatta bana dedi ki 9 ocaktan önce test yapma. ama ben dün akşam pembe gördüm çok minik. bu sanaha kadar da gerisi yok..

Nasıl olayım kuzum iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın ? Yok kuzum beklicem bi süre ben inşallah rabbim bu ay nasip eder sana sağlıcakla
Yaa öylemi bekliycen demek tama canım sen kendini ne zaman hazır hissedersen ozaman kimse seni zorlayamaz. İnşallah canım nasip eder doktor kontrolunde yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum bir de yumurtlamadan sonra duphaston yazdı doktor birkaç tanede multivitamin yazdı inşallah faydası olur

Benimde 26sı ordan biliyorum çünkğ şu aralar olmamam gerektiğini :) 9unda görünüyor regl tarihim. Belki yerleşme kanamasıdır. Takipte kalmak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…