Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaptım canım yeni yaptım:/ 12. gün çatlamanın üstünden ama çatlama ağrısı 2 gün devam etti o aralıkta döllenme olduysa erken mi şuan bilemiyorum
Kuzum sen sımdı adet olana kadar test yapma 5 ocağı bekle kafanda bıraz daha netlesmıstır dünkü test kafanı bulandırdı senın gölge falan var cevırınce kayboluyo falan dedın ya sımdı yaptığında negatıf çıkmış demekkı sen regl. Gelmeden ögrenemeyeceksın eyer gebelik varsa da çıkmıyorsa o zaman testler guvenılır deılmıs. Demekkı ama 2 gun kala normalde çıkması lazım kuzum sanki gebelik yok gibi canım moralını de bozmak gibi olmasın ama test onu gösterıyor insallah yanılırım sen şimdi artık test yapma adetini bekleyelım az kalmış zaten iki gün ne ki hemen geçer

Kızlar bende geri sayım başladı 6 gün var test yapmamak için zor duruyorum
Senın az kalmış benım daha adetime 12 gün var günler gecmıyor benımde ya sende herhangı bir belirti varmı gebelik belirtisi bende hiç bişey yok

yaptım canım yeni yaptım:/ 12. gün çatlamanın üstünden ama çatlama ağrısı 2 gün devam etti o aralıkta döllenme olduysa erken mi şuan bilemiyorum
bak şimdi bir yazı okudum kanda beta HCG döllenmeden sonraki 10.gün yükselmeye başlarmış en temizi gidip kan vermek gibi görünüyor en azından kafandaki belirsizlik ve stresten kurtulursun. stres te bizi etkiliyor doğurganlık yumurtlama regl günü hepsini etkiliyor canım

aynen öyle canım. 1 hafta önce regl olacak gibi ağrım vardı 2 gün. ki regle daha çok vardı o beni şüpheye düşürdü yani bu rağmen olmazsa bu ay bu vücuduma diyecek bir şey bulamıyorum artık

Kızlar dış gebelik geçirip hamile olan var mı aranızda ?
Senın dış gebelikmi oldu
Buda güzel bı bakış açısı bende öyle düşünüyorum aslında acaba gıdıp kan mı versem dıye benım daha 12 gun var adete cok erken ama ben kendımı bılıyorum kendımı tutamam 6 gun oncesınden başladım erken gebelik testlerine. En erken ne zaman kan verebılırız canım

Çatlama günümüz aynı, bat tarihimiz de benimki belki senden 1 gün sonradır. Benim de ovulasyondan sonraki 9. günün gecesinde müthiş bi karın ve bel ağrısı çektim 10-15 dk kadar. Adet olacakmışım gibi bir kramp ama biraz daha farklı. Hatta uyuyakalmışım, uykudan uyandırdı öyle söyleyeyim ateş basması da yeni yeni oluyor, normalde yorgansız pikesiz uyuyamayan ben 2 3 gecedir üzerimi açıp uyuyorum. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah ya

Yok canım çok erken senin şuan. sen daha yumurtlama dönemindesin bol bol değerlendirmeye bak :)

şöyle hesaplayabiliriz. eğer yumurtlama gününde birlikte olmuşsak o günden sonra 14 gün beklememiz gerekli ama biz sabırsız olduğumuz için 10. gün 11.gün de gidip kan vermeye meyilliyiz internetten yaptığım araştırmalar ve videolardan izlediğim kadarıyla '' Korunmasız cinsel ilişkiden bir hafta 10 gün sonra eğer hamilelik oluşmuşsa kanda hCG hormonu yükselir'' diye bir ortak kanıya vardım.. 1 haftalık gebelikte beta hcg 5-50 arasında da değişiyormuş.. erken öğrenmek güzel ama sonrasında Allah korusun yok kimyasal yok dış gebelik vs sorunları yaşayıp üzülmemek için ve 2 günde 1 hcg değeri 1000 görmek için kan vermek yorucu.

Yok canım çok erken senin şuan. sen daha yumurtlama dönemindesin bol bol değerlendirmeye bak :)
Yok kuzum zaten adetıme 6 gun kala başlarım bende teste keste kan verme olaylarına eyer kendımı tutamazsam ben ovulasyon takıbı yaptım çatlamanın uzerınden 3 gun gectı benım çatlamanın kaçıncı gününden ıtıbaren varsa çıkıyor kımısı 12 13 kımısı 17 dıyorda onu sormak ıstedım ben aslında

Senın az kalmış benım daha adetime 12 gün var günler gecmıyor benımde ya sende herhangı bir belirti varmı gebelik belirtisi bende hiç bişey yok
Senin daha varmış yumurtlama döneminde olmalısın o yüzden değerlendir canım. Benim şuan bi belirtim yok sadece belim çok ağrıyor bide çok uykusuzum uykuya doyamıyorum sanki gerçi gece elli sefer uyanıyorum ondan uykumu alamıyorum heralde halsizlik var genel olarak başka belirtim yok bakalım hayırlısı bende yarın öbür gün test yapmaya başlarım kesin

hepimiz öyleyiz beklemek zor iş
Ay sorma az kaldı heyecan basmaya başladı

ay resmen ben salonda üstüm açık yatıyorum üstümde minik bir battaniye ile vallahi çatlıyorum meraktan gidip akşam kan vericekmişim gibi sanki

Ya evet cok sabırsızız erken davranıyoruz erken öğrenmenin bazı dezavantajları var dedıgın gıbı kımyasal falan oluncada hayal kırıklığı oluyor bende ortalama senın dedıgın gibi yumurtlamanın üstünden 10 ıle 12 gun arası bı sure gectıkten sonra varsa çıkar dıye düşünüyorum

kuşum genelde 12. günden sonra diyorlar 14-17 arası en garantisiymiş ama. ya ben daha hiç hayatımda gebelik için kan vermedim desem zaten döngüm 30-32 arası hiç 33'ü görmedim. şuan 29. gün bakalım :) gecikmeden kan yıpratıcı olur bence kuzum ya

Kuzum ben ovulasyon takıbı yaptım 31 ocakta çatlama gördüm geçtı yanı benim ovulasyon dönemim eyer testler guvendıgımız gibiyse tabi senın belirtiler şüphe uyandırıcı ama bakalım hayırlısı olsun hakkında inşallah cnm

Evet bende gecikmeden kan verme olayından cekınıyorum galıba belkide en doğrusu vücut bılemıyorum ama dedıgın gıbı strese sokabılır cok krıtık değerler çıkınca bu sefer yükselecekmiş acaba yukselırmı stresı oluyor ınsanda cok görüyorum ıste 2 3 çıktı sizce yukselırmı dıye soranları sanırım kan verıleceksede adete yakın günlerde verılmelı 2 gun kala falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…