Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Antibiyotik bittiginde benim bata 13 gün falan vardı nasip olursa inşallah bişey olmaz.

Ahh ya canim ne zor bir imtihandan gecmissin boyle zorlukla Anne olmus kadinlar var yakinimda(yengem, yakin arkadasim onlar da son 3 ay tansiyon sebebiyle hastanede yatmislardi) gerçekten insan diyor ki kolaylikla hamile kalip saglikla doguran kadinlar ne sansli diye..
Rabbim bu zorlugun sonucunu ne guzel vermis saglikla buyusun insallah her anini gormeyi nasip etsin
Bende hep Allahtan nasip hayirli ve saglikliysa nasip et diyorum hamile bir kadini gordugumde bile bakalim amh dusuk oldugu icin bir iki ay havuz yapacak doktor Allah dogru zamanda nasip edecektir insallah

Canım hakkında hayırlısı olsun umutsuzluğa kapılma Allah büyüktür vermek isterse her türlü verir her ay yenı bi umut demek umudunu yitirme önumuzdekı ay yine denersiniz
Doğru söylüyorsun var gibi hissediyordum
Bir hafta içinde dokuz tüp kan verdim hem hastalık hem gebelik için mecalim kalmadı

Elendim regl oldum :) herkesin iyi haberlerini alırız inşallah şubat topiği olursa orda görüşmek üzere kızlar

Kızlar ovulasyon testi bembeyaz çıktı yani tek çizgi hem de sabah ilk idrarla yaptığım halde. Böyle olabilir mi?

kızlar ben pcos hastasıyım aşılama çatlatma tüp bebek hepsi negatif oldu. yumurtamı büyütmek ve çatlatmak için ne kullanayım şuanda incir havuç kürü uyguluyorum 2.günüm bide maydonoz süt buharı vs duymuştum

kızlar ben kan vermek istiyorum artık sabırsızlanmaya başladım ama 2 hastaneye gittiğimde de benden muayene raporu istiyorlar başka türlü kan veremezmişim doğru mu? doktorum yoğun şu an.. başka bir hastaneye gidip başka bir doktora muayene olmak istemiyorum. ama sadece kan veremezsiniz diye olumsuz yanıt aldım

pcosluyum diyenler nasıl adet oluyor ya bende pcosluyum ilaçsız imkansız adet olamıyorum :)
maalesef yanlış bilgiler insanların kafasını karıştırıyor döngüsü 28 günden uzun olan bazı kişiler hemen PCOS var bende diyor mesela benim regl döngüm ortalaması 36-38 en en az 33 günde 1 regl oluyorum ama PCOS yok şükür . ciddi anlamda regl olamama sorunu PCOS. rabbim şifa versin.

Ovulasyon testini ilk idrarla yapmayın diyorlar,belki ondan kaynaklı olabilir. Tekrarla istersen öğleden sonra , iki saat sıvı alımını bırakıp.
Teşekkür ederim bir de öyle deneyeyim. Yoksa hormonlarım mi bitti diye korktum off çok sıkıldım bu süreçlerden artık ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…