Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah cuma günü bende Hamilelik haberimi veririm buraya

Merhaba uygulamanın adı nedir

Merhaba canım cok güzel sonuçlar alırsınız ınsallah rabbım kucağını boş bırakmasınAllah kolaylıklar versin canım kaç senelik evlısın doğal yoldan sansını denemişsindir illaki

BinevsJade canım ben çevreden duyduğum kadarıyla yumurtlamanı sağlayan bi ilaç ne kadar cok yumurtan olursa o kadar şans fazla ya bide küçük yumurtaları büyütmek amaçlıda vermıs olabılır sen istersen bi Google’dan Araştır yanlıs yonlendırmıs olmayayım.

Merhaba canım cok güzel sonuçlar alırsınız ınsallah rabbım kucağını boş bırakmasınAllah kolaylıklar versin canım kaç senelik evlısın doğal yoldan sansını denemişsindir illaki
Merhaba cok tesekkur ederim canim amin insallah 2yil oldu evliligim ama hic gebelik olmadi ekimde de tuplerimin kapali oldugunu ogrendim yil itibariyle de 35 oldum dogal zor artik cünkü rezevim cok az

Google baktim aslinda ama birkac formu varmis bu hormon ilacinin doktor da hormon ilaci dedi bende ô kadar sey sormustum ki artik son seylerde bende yorulup ne istiyorsa versin bakmayacagim demistim ama eve gelince size sorayim istedim. Insallah kistimi eritir de buyutmez

Merhaba cok tesekkur ederim canim amin insallah 2yil oldu evliligim ama hic gebelik olmadi ekimde de tuplerimin kapali oldugunu ogrendim yil itibariyle de 35 oldum dogal zor artik cünkü rezevim cok az
Insallah pozıtıf haberını en kısa zamanda verırsın bıze canım Allah gönlüne göre versın rabbim ol derse oluverır stres yapmamaya çalış tedavı surecını. Olumsuz etkilememek için kafa dağıt sureklı hersey nasıp kısmet verdıgıde vermedıgıde imtihan insallah annelik duygusunu tadarsın sende

Benimde adetim gecikti.
Kaset teste silik cizgi çıktı.
Kanda bugün negatif çıktı
Canım hakkında hayırlısı olsun umutsuzluğa kapılma Allah büyüktür vermek isterse her türlü verir her ay yenı bi umut demek umudunu yitirme önumuzdekı ay yine denersiniz

Amin canim benim insallah ne guzel seyler soyluyorsun cok iyi geldi gercekten hele ki sanirim bu duyguyu tatamissin Allah saglikla huzurla buyumesini nasip etsin
Cok stresli degilim aslinda ama korku belirsizlik var sonu güzel olsun insallah

Amin canim benim insallah ne guzel seyler soyluyorsun cok iyi geldi gercekten hele ki sanirim bu duyguyu tatamissin Allah saglikla huzurla buyumesini nasip etsin
Cok stresli degilim aslinda ama korku belirsizlik var sonu güzel olsun insallah
Evet canım tattım bu duyguyu ama kaybetme rıskını cok yaşadım son üç ay düşük riskim oldu iğnelerle ilaçlarla zor tuttuk hep yatıyordum ayakta durmak yasaktı saçlarım uzanmaktan ve haraketsizlikten keçe gibi oluyordu sonra doğuma yakın karacıger enzımlerım yukseldı bıraz daha geç kalsak bebeğe yada bana bısey olacakmış hemsıreler bile cok korktu cok rısklı bı durumu atlatmışız tansiyonum falan fırladı velhasıl kelam hiç bir şey kolay olmuyor hepımız hayatta bazı zorluklardan geçiyoruz sonu aydınlık ferah olsun inşallah senın sonunda feraha çıkar ben asla kucağıma alamayacağımı düşünüyordum cunku yüzüme doğarsa kaybetme riskimiz var bile dediler ama rabbım son sözu söyledı sende umudunu asla kaybetme canım

Hayırlısı inşallah. Olsun istemeye bile korkmaya başladım bir an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…