Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese iyi seneleeeeer :KK200:

Buralardan tatil sebebiyle 5 gün kadar yoktum, beklediğimden çok sayfa sayfa yazışmalar olmuş maşallah :nazar: Dolayısıyla ekleyeceklerimi bulmak çok mümkün değil ne yazık ki. Hem hamişliğinin haberini alan varsa onları, BAT tarihi değişen varsa onları, ve yeni eklenmek isteyen herkesin bugünden itibaren beni etiketleyerek SAT ve BAT tarihlerini yazmasını rica edeceğim.

Müjdeli haberler inşallah :anneadayı:
lilyrosey lilyrosey Benim sat 28 kasımdı, bat ise 28 aralıktı, hamile olduğumu öğrendim 🥰 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏 İyi seneleer💗

Tam boyutunu söylemedi doktor bende sormadım çünkü bilinçsizce ilk yumurtlama takibimdi çatlamaya hazır dedi söylediği günleri değerlendirdik canım
Anladım balım sağolasın inşallah senden güzel haberler alırız🤗🙏 ben ovülasyon testi sipariş ettim regl sonrası bir dolu bir boş,yumurtlamanın pik yaptığı ve çatladığı günleri de full değerlendirip bakacağım artık

Ben regl oldum bu ay elendim kızlar Allahım geride kalanların yardımcısı olsun. Ovülasyonda da 19 u çatlama görmüştüm ama ona rağmen tutmamış nasip 😪 sat 2 Ocak bat 29 ocak
Hayırlısı olsun canım önumuzdekı ay yenı baştan başlarsın her ay demek yeni bir umut demek bozma moralını

cumadan beri bakmamıstım mesajları okuması anca bitti. herkeste bi heyecan belirti arama durumu. ama hepimizinde bildiği gibi genelde en rastlantısal az ilişki olan ay hamile kalırız ve belirtilerden hamilelikte anlaşılmaz :halay: benim ilk hamileliğimde oyle olmustu o ay az faaliyet yok belirti.(aslında hafif çillenme gibi bişey farketmiştim yuzume ama )asıl belirtiler adet gectikten sonraki o hafta baslıyor. gogus batması falan aman yarabbim dokunamıyordum ustune degemıyordum yatamıyoırdum. onceden hissettiklerim resmen benim belirti aramammış :emir_bebek:. herkesin hayırlısıyla bebeleri kucaklarına alması nasip olur ,inşallah. olay gebelikle bitmiyor maalesef saglıklıca dogurmak ta cok zor . analık delilik :)

Anladım balım sağolasın inşallah senden güzel haberler alırız🤗🙏 ben ovülasyon testi sipariş ettim regl sonrası bir dolu bir boş,yumurtlamanın pik yaptığı ve çatladığı günleri de full değerlendirip bakacağım artık
Amin inşallah canım hakkımızda hayırlısı olsun en yakın zamanda iyi haberler alırız inşallah

Hayırlı olsun inşaallah ♥️ bizede anlatır mısın süreci ne yaptın neler kullandın kaç yıldır istiyorsun ?
Çok teşekkür ederim canım benim Rabbim bekleyen isteyen herkese , hepinize tez vakitte hayırlı sağlıklı bir şekilde nasip etsin 🙏❤️ ben daha yeni evliyim 4 aylık, sadece bu ay ovulasyon takibi yaptım internetten sipariş edip adetimin 9.günü başladım çünkü test anca geldi.. Adet döngüm düzenlidir 2 gün pik oldu bende o 2 günü değerlendirdik, ardından silikleşti silikleştiği gün değerlendiremedik ama ondan sonraki iki günü de değerlendirdik. İlişkiden sonra hiçbir şekilde yerimden kalkmadım saatlerce belimin altına yastık koyarak bekledim ben. Diğer aylar bunu yapmıyordum pat kalkıyordum. Kalkmayın kesinlikle birkaç saat.. Bu ay ovulasyon takibi ile olmasaydı diğer ay için jel alacaktım jeller varmış spermin hareketini kolaylaştıran bide onu deneyecektim Rabbim fazla yormadan nasip etti, dilerim sizlerde yorulmadan bu duyguyu en kısa sürede hayırlı bir şekilde tadarsınız 🙏🙏🥰❤️❤️

Çok teşekkür ederim canım benim Rabbim bekleyen isteyen herkese , hepinize tez vakitte hayırlı sağlıklı bir şekilde nasip etsin 🙏❤️ ben daha yeni evliyim 4 aylık, sadece bu ay ovulasyon takibi yaptım internetten sipariş edip adetimin 9.günü başladım çünkü test anca geldi.. Adet döngüm düzenlidir 2 gün pik oldu bende o 2 günü değerlendirdik, ardından silikleşti silikleştiği gün değerlendiremedik ama ondan sonraki iki günü de değerlendirdik. İlişkiden sonra hiçbir şekilde yerimden kalkmadım saatlerce belimin altına yastık koyarak bekledim ben. Diğer aylar bunu yapmıyordum pat kalkıyordum. Kalkmayın kesinlikle birkaç saat.. Bu ay ovulasyon takibi ile olmasaydı diğer ay için jel alacaktım jeller varmış spermin hareketini kolaylaştıran bide onu deneyecektim Rabbim fazla yormadan nasip etti, dilerim sizlerde yorulmadan bu duyguyu en kısa sürede hayırlı bir şekilde tadarsınız 🙏🙏🥰❤️❤️
Hangi marka aldın canım memnun kaldın mı doğru gösteriyor muydu ben de inovitayı çok duydum iyi diyorlar

Hangi marka aldın canım memnun kaldın mı doğru gösteriyor muydu ben de inovitayı çok duydum iyi diyorlar
Laboquick markaydı benimki canım ben memnun kaldım doğru gösterdi her gün, bende kendi kafamdan almıştım hiçbi bilgim yoktu trendyl sayfasından 20ovulasyon+2gebelik şeklinde aldım.. Gebelik testide regl günümden bir gün önce yaptığımda pozitifi gördüm.. Normal kasetti. İnovitayı bilmiyorum ama eğer öyle bir duyum aldıysan o da iyidir mutlaka kuzum 🙏

Laboquick markaydı benimki canım ben memnun kaldım doğru gösterdi her gün, bende kendi kafamdan almıştım hiçbi bilgim yoktu trendyl sayfasından 20ovulasyon+2gebelik şeklinde aldım.. Gebelik testide regl günümden bir gün önce yaptığımda pozitifi gördüm.. Normal kasetti. İnovitayı bilmiyorum ama eğer öyle bir duyum aldıysan o da iyidir mutlaka kuzum 🙏
Ben de laboquick kullandım canım fena değildi ama ben de dört gün sonra tekrar pik göstermişti. O yüzden güvenemedim. Bir de ben çatlama gününden sonraki günleri değerlendirmemiştim ama aslında o günler de önemli diyorlar

Ben de laboquick kullandım canım fena değildi ama ben de dört gün sonra tekrar pik göstermişti. O yüzden güvenemedim. Bir de ben çatlama gününden sonraki günleri değerlendirmemiştim ama aslında o günler de önemli diyorlar
Ben çatladıktan sonra testi bıraktım canım belki yapsaydım benim de pik gösterebilirdi bilemedim o yüzden, ben regl gününe yakın merak ettiğimden yaptım orada birkaç gün üst üste pik oldu o da hamileliği de gösteriyormuş meğersem.. Evet çatlama gününden sonraki iki üç günü de değerlendirmek önemli zaten belli bı süre canlı da kalıyor içerde spermler

X