Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu da içi kızlar açtım valla içini de ama açınca hiç anlamadım belki anlayanınız vardır

Eklentiler

• 5EF70DB0-A09A-4271-BE98-05280C5F27CF.jpeg
    5EF70DB0-A09A-4271-BE98-05280C5F27CF.jpeg
    71,9 KB · Görüntüleme: 80
Bu da içi kızlar açtım valla içini de ama açınca hiç anlamadım belki anlayanınız vardır
Ben gölgeyi görüyorum hayatım, tavsiyem gerçekten gidip kan vermen. İdrar testi insanı muallakta bırakıyor ve stres yapıyor. Biraz bile idrar testine gelen hcg çoktan kanda görünür oluyor. Bence doğrudan git ver, aklında kalmasın.

Kızlar selam ben halis mi görüyorum anlamadım dayanamadım test yaptım 😂 yani şurada gölge gibi bir çizgi var gibi sizde görüyor musunuz? Ama garip bir şekilde testi sola sağa oynatınca çizgide oynuyor kafayı mı yedim anlamadım ssdf
Bende görüyorum canım vaarrrr🌸💓💓💖😘 adetın gecıktımı hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al inşallah❣️

Kızlar selam ben halis mi görüyorum anlamadım dayanamadım test yaptım 😂 yani şurada gölge gibi bir çizgi var gibi sizde görüyor musunuz? Ama garip bir şekilde testi sola sağa oynatınca çizgide oynuyor kafayı mı yedim anlamadım ssdf
Kuzum bu erken gebelık testımı adetıne kaç gun var ?

Arkadaşlar merhaba ben regl oldum bat 31/12 sat 27/01
bu arada aktara gittim ve gidene kadar da baya araştırdım çakşır kökü suyunu falan aktara da gittim sordum bana benim kullanmam için suyu verdi eşim içinde farmaex çakşır,çobançökerten özü diye bi su gibi bişey verdi onları kullanmaya başladık dün eşimle birlikte bakalım nasıl sonuçlar alacağız çakşır suyunu baya araştırdım ben hem kadın için hem erkekler için çok faydalıymış sorun olmasa bile sağlıklı yumurtalar oluşturmayı sağlayıp döllenmeyi kolaylaştırıyormuş erkeklerde ise sperm kalitesini arttırıyor eğer sizde denemek isterseniz diye size de bilgi vermek istedim isterseniz araştırın
Çakşırı ne kadar bi süre kullanmayı önerdi

erken gebelik canım. çatlamanın 11. günü bugün. bat 5 ocak. test bi garip ama gölge var mı yok mu anlamadım bir de oynuyor falan belki de çok batırdım. bakalım bat gün ilk idrarla yapacağım bi
Canım testın markası ne ben ilk gebeliğimi miratech erkengebelik testiyle ogrenmıstım böle cok cok gölgemsi bir çizgiyle ogrenmıstım testın markasına ve kalıtesınede bağlı eyer testinde bi yanlışlık hata yoksa var gibi duruyor insallah. Vardır testi tekrarla bakalım takip edelim

Canım testın markası ne ben ilk gebeliğimi miratech erkengebelik testiyle ogrenmıstım böle cok cok gölgemsi bir çizgiyle ogrenmıstım testın markasına ve kalıtesınede bağlı eyer testinde bi yanlışlık hata yoksa var gibi duruyor insallah. Vardır testi tekrarla bakalım takip edelim
inş kuşum. bu da miratech erken gebelik. Ya açıkçası çok zor görünen bi gölge bir de oynuyor anlamadım sdfg :d o yüzden çok umutlanmamaya çalışıyorum. Cuma tekrar yapacağım bakalım.

yaaaa bilemiyorum ki kuzum neredeyse mikroskopla bakacağız :KK70: bi kaç gün sonra tekrar yapayım bakalım ben bu test bi garipti çünkü
Bir kaç gün sonra mi ? Allah'ım bu sabirdan banada ver. Silik çizgi çıktığının aynı gunu eczanelerden bütün farkli markaları toplayıp test yapıp üstüne bir de kan vermistim😂
Tabi bu benim yaptığım normal birşey değil herkes senin gibi olabilse😁

Bir kaç gün sonra mi ? Allah'ım bu sabirdan banada ver. Silik çizgi çıktığının aynı gunu eczanelerden bütün farkli markaları toplayıp test yapıp üstüne bir de kan vermistim😂
Tabi bu benim yaptığım normal birşey değil herkes senin gibi olabilse😁
ay yok kuzum bende aşırı sabırsız biriyim :) ya bu teste güvenemedim ben silik görsem direk gider başka testte yaparım da bu mikroskopla baksak anca görülecek sola sağa oynayan minik bi gölge gibi anlamadım inan bende ya.

ay yok kuzum bende aşırı sabırsız biriyim :) ya bu teste güvenemedim ben silik görsem direk gider başka testte yaparım da bu mikroskopla baksak anca görülecek sola sağa oynayan minik bi gölge gibi anlamadım inan bende ya.
Adetine kaç gün var bu arada

inş kuşum. bu da miratech erken gebelik. Ya açıkçası çok zor görünen bi gölge bir de oynuyor anlamadım sdfg :d o yüzden çok umutlanmamaya çalışıyorum. Cuma tekrar yapacağım bakalım.
Canım cok hafıf bi pembelik varmı peki ?

çatlamanın 11. günü bugün 5 ocak bat bi test daha var elimde Albi diye bi marka asla duymadım kaset test belki bir de onu yaparım
3gun kala böyle silik çıkmıştı benimde. Albi yaptim, prodoctor,certain, laboguick, artimed bı kaç marka daha vardı aklıma gelmiyor şu an. Artimed kaset testle hep silik çıktı geri kalanı net çıkmıştı. Hadi inşallah güzel haberlerle gelirsin 🐣

O zaman testı tekrarla canım kuruma çizgisi de olabılır bu arada çizgi ne zaman belirdi hemen çıktımı yoksa 1 2 saat sonramı çıktı

X