Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tam boyutunu söylemedi doktor bende sormadım çünkü bilinçsizce ilk yumurtlama takibimdi çatlamaya hazır dedi söylediği günleri değerlendirdik canım
Çanım bir de giderken aç,tok veya sıkışık olma gibi şeyler gerekiyor mu hiç bilmediğimden soruyorum kusura bakma ona göre gideyim

Ben çatladıktan sonra testi bıraktım canım belki yapsaydım benim de pik gösterebilirdi bilemedim o yüzden, ben regl gününe yakın merak ettiğimden yaptım orada birkaç gün üst üste pik oldu o da hamileliği de gösteriyormuş meğersem.. Evet çatlama gününden sonraki iki üç günü de değerlendirmek önemli zaten belli bı süre canlı da kalıyor içerde spermler
Anladım canım bu ay daha rahat olmaya çalışacağım ya stres etkiliyor valla

@yare34 @kiboshanim @Shrckl @Kaderim41 @cekubal kelebek_vadisi kelebek_vadisi @letitbee @cans16 @BinevsJade @esmeka @Fatoss06 @mucizelerbenibulur H hawaii ArasaNillGerek ArasaNillGerek @hemsirebiri @mrstroisy

Kızlar BAT yakın olanları ve geçenleri etiketledim, kaçırdığım olabilir son durumlarınız neydi? Müjdelerinizi bekliyorum inşallah :KK200:
Ben sabah testa yaptım kuzu bugun hacamat randevum var diye negatifti daha 11 ay var nasip 😅😅😅 adet gelince bildiriririm tekrardan❤ yarışmacı tüm arkadaşlara başarılar diliyorum 🧿🙏😅

Benım maddı imkanlardan deılde benden önce ve sonra annemin düşükleri olmuş yumurtalıkları bıraz yavaş çalışıyormuş iki tane genç kardeşi vefat etmiş. Strese üzüntüye maruz kalmış o yüzden olmadı diyor bu stres işi cok etkılıyor gerçekten de gebe kalmayı rabbım evlatlarımıza kardeş nasıp etsın kızım için cok istiyorum bunu rabbbim bizden almış onlara versin inşallah o duyguyu. Benım işte annemın ikinci olmamış cok uğraşmıslar ondan korkuyorum bizzat annem yaşadığı için bu durumu ekstra hassasım bu konuda ama verende Allah vermeyende ondan gelen herseye amenna.benımde ilk hamılelıgim ilk denemede olmustu gecenlerde korunmayı bırakınca olmadı bu ikinci denemem insan ilkinde nasılsa ikinciside öyle olur sanıyor ama öyle deılmıs rabbım hayırlısını versın hakkımızda💓💓
Gelmiş geçmiş olsun🙏 kendinde de benzer sıkıntılardan korkuyosan stres yaparsın bu da olumsuz etkiliyo süreci stresin tillahını yaşadım iki sene çünkü ordan biliyorum. Malesef bana da ilki nasıl oldu da hamile kaldın diyen var. Valla allahım nasip etti hemde korunurken hamile kaldım iki kez yumurtlamışım. Sürpriz yapıp geldi bize Allahım ayağına taş değirmesin tüm evlatlarımızın.

Kızlar selam ben halis mi görüyorum anlamadım dayanamadım test yaptım 😂 yani şurada gölge gibi bir çizgi var gibi sizde görüyor musunuz? Ama garip bir şekilde testi sola sağa oynatınca çizgide oynuyor kafayı mı yedim anlamadım ssdf

Eklentiler

• D33995AF-54F2-4DFF-8E45-3BF669B73F1D.jpeg
    D33995AF-54F2-4DFF-8E45-3BF669B73F1D.jpeg
    84,1 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar selam ben halis mi görüyorum anlamadım dayanamadım test yaptım 😂 yani şurada gölge gibi bir çizgi var gibi sizde görüyor musunuz? Ama garip bir şekilde testi sola sağa oynatınca çizgide oynuyor kafayı mı yedim anlamadım ssdf
Ben görüyoruuuummm! :nazar::nazar:

Evet bende gölge gibi bir çizgi gördüm kuzum😍

Kızlar ben elendim yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim😂 bide adet düzensizliği yaşayanlara soğan kürü öneririm 3 4 gün gece gündüz yaptım adetimi düzeltti tabi erken geldi (yani olması gereken günde geldi bu ay) bide maydonoz süt kürü varmış neyse onu deneyeceğim kafayı kırdım galiba ama hayırlısı herkes için 🤣bidahaki ay görüşmek üzere 🤗

Ay kızlar bilmiyorum yani o kadar gözle görülmeyecek bir gölge ki yani bi görüyorum bi görmüyorum anlamadım:/
Ben aslında bayaa net görüyorum o gölgeyi, erken bir gebelik inşallah bence bir kan verin netleştirmiş olursunuz. Yoksa iki gün daha bekle koyulaşma takibi yap falan strese giriyor insan iyice :nazar:

Ben aslında bayaa net görüyorum o gölgeyi, erken bir gebelik inşallah bence bir kan verin netleştirmiş olursunuz. Yoksa iki gün daha bekle koyulaşma takibi yap falan strese giriyor insan iyice :nazar:
Bekleyeceğim bakalım kuzum bi tane daha kaset test aldım cuma günü de onu yaparım olmazsam regl

Görünüyor canım hadi inşallah saglıkla gelsin🤗 gelişmelerden haber ver 💕

Kızlar ben elendim yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim😂 bide adet düzensizliği yaşayanlara soğan kürü öneririm 3 4 gün gece gündüz yaptım adetimi düzeltti tabi erken geldi (yani olması gereken günde geldi bu ay) bide maydonoz süt kürü varmış neyse onu deneyeceğim kafayı kırdım galiba ama hayırlısı herkes için 🤣bidahaki ay görüşmek üzere 🤗
Daha ay bitmedi canım hala diğer bat tarihim ocak içerisinde ayrılma buralardan bir yere ben de ay sonuna kadar burdayım😅

X