Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Can hastanesine gidiyoruz biz.Baş anomalisi için aldığım yorumu söyleyip sizi ve kendimi üzmek istemiyorum şuan.Takviye kullanıyoruz henüz sonuç elde edemedik ama örnek verir de düzelme görürsek mutlaka öneririm size de.Şuan da söylerim kullandıklarımızı ama öneri olarak kabul etmeyin araştırın uygun görürseniz kullanın.Arı sütü bal polen karışımı ve promotil men kullanıyo eşim
Şuan hastaneye mi gidiyorsun kan vermek için mi baş anamolisi için mi

Yok canım hastaneye gitmiyorum Regl olmayı bekliyorum olmazsam dediğim gibi cumartesi gece Ya da pazar sabah kan vericem.Eşimin genel durumunu açıkladım sadece
Şimdi anladım ya yurtdışı öncesi eşin içinde Dr gitmeniz iyi olmuş biz yetiştiremedik burada zaten şuan yapmıyorlar 1,5 yıl evli olmanız gerekli öncelikle dediler.eğer yaza kadar gebelik oluşmazsa Dr gideceğiz Tr de. Bu Arada doktorunuz söylemiştir ama koenzimQ10 bakır çinko bunlarda erkek problemlerinde oldukça etkiliymiş

Şimdi anladım ya yurtdışı öncesi eşin içinde Dr gitmeniz iyi olmuş biz yetiştiremedik burada zaten şuan yapmıyorlar 1,5 yıl evli olmanız gerekli öncelikle dediler.eğer yaza kadar gebelik oluşmazsa Dr gideceğiz Tr de. Bu Arada doktorunuz söylemiştir ama koenzimQ10 bakır çinko bunlarda erkek problemlerinde oldukça etkiliymiş
Ben çok yoruldum takip edemiyorum kendi gitsin baksın sorsun alsın kullansın gerçekten çok üzülüyorum artık kalbim ağrıyo yemin ederim

Ben çok yoruldum takip edemiyorum kendi gitsin baksın sorsun alsın kullansın gerçekten çok üzülüyorum artık kalbim ağrıyo yemin ederim
Sakin ol seni anlıyorum onlar biraz değişik bizim gibi değiller bu konuda onlarda bebek hisseleri doğduktan 2 ay sonra oluyormuş bizimse hemen oluşuyor o nedenle belkide doğalarında geç adaptasyon var bunun için canını sıkma en düşünceli bile aynı anlamıyorlar bu konuyu ve hassasiyetini biz onlardan mutlaka bir adım öndeyiz

Kızlar doktora gittim bir sıkıntı çıkmadı hormonların da gayet iyi durumda dedi letu diye bir ilaç verdi kullananınız var mı acaba😌

Kızlar 2 sorum var tecrübelisiniz siz artık birinci sorum bacak çekilmesi olan var mı ara ara olan anlık bacak çekilmesi yaşıyorum anlık batma rahimde birde gaz ne yesem gaz yapıyor ama ne yesem su bile

yumurtlama zamanını biliyormusun canım? ya da bu ay istersen ovulasyon testi al oyle kacırmazsın belki yumurtlama gününü. bayag uzun sürüyormus adetin, yumurtlama olduktan sonra hsg yaptırırsan o ayki yumurtan radyasyondan etkilenir, hamilelik düşünmemen gerekir sanırım oyuzden 14 günü gecmesin dediler. hayırlısı olsun hakkında canım, inşallah hersey yolunda gider
İnshaAllah canım.. şundan dolayı dediler öncesinden hamile kalma durumu olursa diye ama bu mümkün değilki çünkü birleşme bile olmadı yani olamaz .. neyse bakalım gidince òğrenicez hakkimizd hayırlısı bakalım

Hayır ya yarın sabah yada pazar sabahı planım ama korkuyorum negatif göreceğimi biliyorum işte umut edeyim diye soruyorum hiç umudum yok belirtiler değişik şekilde onnedenle kafam karışıyor
Bence hiç stresse sokma kendini inanki bir faydası yok.. birşeylere oyalan vallaha günü gelince yap testini İnshaAllah hayırlısı olur hem demistimya nasılsa öylesine denedin hani fazla.umut.baglamadan bekle

Hayır ya yarın sabah yada pazar sabahı planım ama korkuyorum negatif göreceğimi biliyorum işte umut edeyim diye soruyorum hiç umudum yok belirtiler değişik şekilde onnedenle kafam karışıyor
Gel özelden Almanca konuş benimle neler öğrendin anlat bakayım bir aziick kafan dağılır ☺️

Kızlar 2 sorum var tecrübelisiniz siz artık birinci sorum bacak çekilmesi olan var mı ara ara olan anlık bacak çekilmesi yaşıyorum anlık batma rahimde birde gaz ne yesem gaz yapıyor ama ne yesem su bi
Kızlar 2 sorum var tecrübelisiniz siz artık birinci sorum bacak çekilmesi olan var mı ara ara olan anlık bacak çekilmesi yaşıyorum anlık batma rahimde birde gaz ne yesem gaz yapıyor ama ne yesem su bile

Belirtiler olmasa bile hamile olabilirsin kendini kötüye yöneltme canım benim mesela düşük yaptığım bebeğimde hiçbir belirti yoktu adet günümde test yapmıştım çıkmamıştı gecikmenin 8 .gününde kan testiyle öğrenmiştim ama gecikmeden bende de batmalar ve halsizlik olmuştu hayırlısı olsun diyelim zman geçmez şimdi ama sabret umarım bebeişin vardır🥰

Tamam canım teşekkür ederim.. ama aynı gün ilişki değilde ertesi gün olur değil mi? Hem belki kanamamda olursa
Bacım kanama bitene kadar ilişki kesinlikle yasak enfeksiyon kapmamak için. Genelde kanama iki/üç gün sürüyor, ama 7 günü bulabilir. Bazi doktorlar radyasyondan dolayı o ay korunmayı tavsiye ediyor, bazileri değil.

X