Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 gün geciktim ona güvenip kan verdim negatif çıktı canım

Çok ilginç ya ben de gördüm silik ikinci ciZgiyi. Nasıl olabili böyle bir şey 🙄
Valla gerçekten çok ilginç belliydi yani silik çizgi, Allah çok belli çizgiler görmeyi nasip etsin inşallah 🙏🏻
Ben bir buçuk senede hiç silik çizgiye denk gelmemistim o yüzden bilemiyorum🙁

Canım nasılsın ben bu belirtiyle süphelenmistim hem iç bacaklarım hemde kasıklarım çekiliyor gibi test yaptın mı?
Valla sabah ki testim silik değilde hayalet çizgiydi ama geçen gün kinden daha belirgin di.bakalım teste devam edeceğim tam şu anda da rahim bölgemde sanki içerden birşey bana batıyor gibi ama nabız atma hızında böyle bir minik his yaşadım bilmiyorum ya çok garip şeyler oluyor heralde hamileyim bilmiyorum ama heralde öyle

Valla sabah ki testim silik değilde hayalet çizgiydi ama geçen gün kinden daha belirgin di.bakalım teste devam edeceğim tam şu anda da rahim bölgemde sanki içerden birşey bana batıyor gibi ama nabız atma hızında böyle bir minik his yaşadım bilmiyorum ya çok garip şeyler oluyor heralde hamileyim bilmiyorum ama heralde öyle
Ay hadi inşallah canım seni de goturelim ekim annelerine🥰
Benimde öyle olmuştu en değişik belirti çekilme olandı. Sanki tutup yukarı çekiyorlar gibi bi agri oluyordu. Birde belime de ani ağrılar giriyordu

Ben 5 gün kullandıktan sonra gittiğimde doktor yumurtamı beğenmemişti. Önceki ay aşılama yaptırmıştım tutmadı çok stres yaptığım için doktor stresten istediğim büyüklükte değil deyip iğne yazdı 3 günde kalçadan iğne yapıp gittim. 2 yumurtam olmuştu biri 18 biri 15 mm. Çatlatma iğnesi vermedi kaçıncı gün çatladı bilmiyorum ama 11gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Heralde doktordan geldikten sonraki gün çatlamıştı yumurtam.
Polikistik over var bende normalde yumurtalarım ilaçsız bile büyürdü o ay stresten herşey çok kötüye gitmişti hormonlarım da baya kötü çıkmıştı ama o ay nasip oldu çok şü
Ben 5 gün kullandıktan sonra gittiğimde doktor yumurtamı beğenmemişti. Önceki ay aşılama yaptırmıştım tutmadı çok stres yaptığım için doktor stresten istediğim büyüklükte değil deyip iğne yazdı 3 günde kalçadan iğne yapıp gittim. 2 yumurtam olmuştu biri 18 biri 15 mm. Çatlatma iğnesi vermedi kaçıncı gün çatladı bilmiyorum ama 11gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Heralde doktordan geldikten sonraki gün çatlamıştı yumurtam.
Polikistik over var bende normalde yumurtalarım ilaçsız bile büyürdü o ay stresten herşey çok kötüye gitmişti hormonlarım da baya kötü çıkmıştı ama o ay nasip oldu çok şükür.
Acaba ilaç mı fayda etti iğneler mi gittiğimde demekki yumurtalarımın büyüyüp büyülediğini bakacak benimde senin için çok çok sevindim rabbim hiç olmayanların kucağını doldursun bazı insanlar gerçekten çok emek veriyo sağlıkla gelsin bebeğin canım sana hayırlı bir evlat olsun inşallah🙏🥰

Bugün 12. Gün negatif ama 🤷‍♀️
Allah Allah silik cikti demiştin ama? Yumurtlama gününü tam biliyo musun peki ben catlatma iğnesi attığım için biliyorum catladiktan 11 gün sonra çok silik çizgi çıkmıştı, onun haricinde 1 buçuk senede hiç denk gelmedi bana silik cizgi

Acaba ilaç mı fayda etti iğneler mi gittiğimde demekki yumurtalarımın büyüyüp büyülediğini bakacak benimde senin için çok çok sevindim rabbim hiç olmayanların kucağını doldursun bazı insanlar gerçekten çok emek veriyo sağlıkla gelsin bebeğin canım sana hayırlı bir evlat olsun inşallah🙏🥰
Amin canım teşekkür ederim darısı en kısa zamanda sana olsun 🤲🏻 1.5 yıl uğraştım sonunda oldu 😍 sen ne zmaan gideceksin doktora durumdan haberdar edersin merak ettim🥰

Amin canım teşekkür ederim darısı en kısa zamanda sana olsun 🤲🏻 1.5 yıl uğraştım sonunda oldu 😍 sen ne zmaan gideceksin doktora durumdan haberdar edersin merak ettim🥰
Bu hafta içi canım ya doktorum çok iyi Allahtan eşim de asker umarım izin alabilirde gideriz haberdar ederim tabi 🥰

Canım s
eninde bu ilacı içerken kasıklarında ağrı oluyomuydu benim kasıklarım ağrıyo ama niye olduğunu da anlamadım

X