Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah uyandığımda azıcık bulantı oluyor ama bu memeler beni öldürüyooor, küçük oldukları halde yürüyemiyorum tuta tuta yürüyorum hafif sallansa bile nasıl canım yanıyor çığlık atıyorum, benimki de meme delisi, sürekli bağırıyorum ellemeeee dokunmaaaağğğğğ
Ayy demı o memıslerrr agırlık agrı yapıyor bende kımyasalda gogulserımden anlamıstım bıseyler oldguunu suanda her wc de elleme operasyonu basladı :) :)
evet erkekler öyle yaa, bende sakın dokunma dıyorum

Benim pazar 1561 çıkmıştı değerim çarşamba gunu de 5+4te kese ve yolk kesesi gözükmüstü canım inşallah seninde rahat rahat gözükecegini düşünüyorum, sadece benim rahmim ters diye vajinal ile görüldü.
Eğer hersey yolunda giderse 7. Haftanın için de garanti olur kalp atışı diyorum artik🥲
Göreceksin canım göreceksin bi sorunun yok şükür hiç endişelenme 😍😍🙏
Ah inşallah yavrum, günler geçmiyor.😂
Ben 3. kez kan vermedim merak da ediyorum ama belki gitmeden dayanamam veririm.

Ayy demı o memıslerrr agırlık agrı yapıyor bende kımyasalda gogulserımden anlamıstım bıseyler oldguunu suanda her wc de elleme operasyonu basladı :) :)
evet erkekler öyle yaa, bende sakın dokunma dıyorum
Mıncıklayıp durma minnoş, onlar kendini belli eder zaten.😂
O zaman bu ay sana ağrılı memeler diliyorum.😌

Kizlar slm, ocak ayi negatif sonuclanmisti. Simdi subat grubundayim 😊. Bu sabah ignemin 11.gunu. rontgen cekinmem gerektigi icin erkenden test yaptim. Silik cizgi cikti ama ilk 4dk. Testin basindaydim yoktu. Sonra esim uyandigi icin kaldirdim. 15-20.dk.gittigimde cizgi vardi. Icini acinca daha da rahat gorunuyor. 10 dakika sonra dikkate almamak lazim ben saatler sonra batigimda bile bu cizgiyi goremistim daha once. Bat igneye gore cuma 11 subat.

Sormak istedigim bu testleri hic kullanmadan once inceleyen var mi, yani islanmadan once o 2 cizgi gorunuyor da islaninca mi kirmizi oluyor. Yoksa kullanmadan once cizgiler gorunmuyor mu. Burada erken testte pozitif goren ve kan testi negatif cikan da cok okumustum. Notr olmaya calisiyorum ama pozitife daha yakinim ister istemez.Fikrinizi almak istedim. Test; days comfort.

Kizlar slm, ocak ayi negatif sonuclanmisti. Simdi subat grubundayim 😊. Bu sabah ignemin 11.gunu. rontgen cekinmem gerektigi icin erkenden test yaptim. Silik cizgi cikti ama ilk 4dk. Testin basindaydim yoktu. Sonra esim uyandigi icin kaldirdim. 15-20.dk.gittigimde cizgi vardi. Icini acinca daha da rahat gorunuyor. 10 dakika sonra dikkate almamak lazim ben saatler sonra batigimda bile bu cizgiyi goremistim daha once. Bat igneye gore cuma 11 subat.

Sormak istedigim bu testleri hic kullanmadan once inceleyen var mi, yani islanmadan once o 2 cizgi gorunuyor da islaninca mi kirmizi oluyor. Yoksa kullanmadan once cizgiler gorunmuyor mu. Burada erken testte pozitif goren ve kan testi negatif cikan da cok okumustum. Notr olmaya calisiyorum ama pozitife daha yakinim ister istemez.Fikrinizi almak istedim. Test; days comfort.
Hayır testlerde cizgi yeri belli değil bembeyaz oluyor o yüzden T ve C yazarlar burda çıkacak o iki çizgi diye gösterir.. bide kuruma çizgisi değilse kesin hamilelik var istersen yarın tekrarla veya gecikme olmasını bekle ve kan testi ver tabi dayana bilirsen 😁 inşaALLAH herşey gönlünce olsun ve hamileliğin kesinleşir

Ah inşallah yavrum, günler geçmiyor.😂
Ben 3. kez kan vermedim merak da ediyorum ama belki gitmeden dayanamam veririm.
Bende vermemiştim kuzu ilk 12 çıkmıştı ikincisi 56 çıkmıştı. Düsün 56 aslında daha kimyasala dönebilecek bi rakam. Adet olmuyorum diye kendimi telkin etmiştim, ama bi ver istersen çünkü doktor bana 1 hafta sonra tekrarla demişti

Hayır testlerde cizgi yeri belli değil bembeyaz oluyor o yüzden T ve C yazarlar burda çıkacak o iki çizgi diye gösterir.. bide kuruma çizgisi değilse kesin hamilelik var istersen yarın tekrarla veya gecikme olmasını bekle ve kan testi ver tabi dayana bilirsen 😁 inşaALLAH herşey gönlünce olsun ve hamileliğin kesinleşir
Sagol cnm, acaba zaten var olan bir cizgiyi mi goruyorum diye dusundum. Gorunuyor ama besbelli bir kirmizi cizgi degil tabiki. Birkac tane daha test aliyim cnm. Bakalim yarin ne cikacak. Herkese saglikli bir surec diliyorum 🌸🌸🌸

ayyyy hadı ınsallaaahhh bebıstır yaaa, ben hıc kullanmadım onu canım.

İiiyyyyy birde almanya olacak su hallere bak.. nelerine güvenerek ovunuyorlarsa yaptıkları tek şey çocuk parası vermek onuda başka yerden Fitil fitil getiriliyorlar insandan.. orda dogmama ve buyumeme rağmen sevemedim biturlu ..
Valla hayran olanı anlamıyorum eşimde doğma büyüme Almanya’da ama çok eksiklikleri var diyip duruyor

İiiyyyyy birde almanya olacak su hallere bak.. nelerine güvenerek ovunuyorlarsa yaptıkları tek şey çocuk parası vermek onuda başka yerden Fitil fitil getiriliyorlar insandan.. orda dogmama ve buyumeme rağmen sevemedim biturlu ..
Kesinlikle. Sosyal yardım verdikleri insanları pişman etmede üstlerine yok 😂 hele sürekli mektup gönderip aslında psikolojik şiddet uygulamaları 😳

X