Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebeğim 15.subatta regl günüm, inşallah gelmesin bu aaayyyyy😬😬😅🤣 ayy 31 olcak 22subatta doğum günüm yavrucagim gelse keşke.
Cuma kontrol mu var😍🐣💕
İnşallah minnoşum sevindir bizi sevindir.😍❤️
Ben daha kese bile göremedim doktorum izinde, yani bebek var mı yok mu belli değil stresli ve endişeliyim.

Hosgeldiin kuzuu sefa getirdiiin🙏 ben akşam korona olduğumu öğrendim 🥲 sen nasılsın iyi misinnn🙏😍
Diloşum sen ne çektin be, hiç şaşırtmadın beni, üzüldüm ama sen dışarı da çıkmıyordun pek, eşinden mi bulaştı?
Çok geçmiş olsun bebitom, çok dikkat et kendine.🥺

Eh işte ben de idare ediyorum, kese görsem daha iyi olacağım.😕

İnşallah kuşum 🥰❤️
Ayy vardır vardır ama haklısın insan çok merak eder ya 🤍🐣 nasıl bulantı vs var mı
Sabah uyandığımda azıcık bulantı oluyor ama bu memeler beni öldürüyooor, küçük oldukları halde yürüyemiyorum tuta tuta yürüyorum hafif sallansa bile nasıl canım yanıyor çığlık atıyorum, benimki de meme delisi, sürekli bağırıyorum ellemeeee dokunmaaaağğğğğ

Diloşum sen ne çektin be, hiç şaşırtmadın beni, üzüldüm ama sen dışarı da çıkmıyordun pek, eşinden mi bulaştı?
Çok geçmiş olsun bebitom, çok dikkat et kendine.🥺

Eh işte ben de idare ediyorum, kese görsem daha iyi olacağım.😕
Hiç şaşırtmadım dimi eksik olmuyor hastaliklar😬
Bilmiyorum canım, komşumla görüşmüştüm onun dün pozitif cikmis ama ben onun yanına gitmeden önce kemiklerim falan ağrıyordu belki benden onlara bulaştı onlar daha dün hasta olmuş.
Hastalık yüzünden çok hastanelere gittim ya acile ordan kaptım herhalde diyorum.
Sende kendine çok dikkat et herkesten korona haberi alıyorum ya valla dikkatli ol.
Bende kese görene kadar öyleydim simdide gün sayıyordum kalp atışı için çarşamba gidecektim bu çıktı 🤦🏻‍♀️
Her seferinde görsem rahatlicam diyorsun bi türlü bitmiyor anliyorum seniii

Hiç şaşırtmadım dimi eksik olmuyor hastaliklar😬
Bilmiyorum canım, komşumla görüşmüştüm onun dün pozitif cikmis ama ben onun yanına gitmeden önce kemiklerim falan ağrıyordu belki benden onlara bulaştı onlar daha dün hasta olmuş.
Hastalık yüzünden çok hastanelere gittim ya acile ordan kaptım herhalde diyorum.
Sende kendine çok dikkat et herkesten korona haberi alıyorum ya valla dikkatli ol.
Bende kese görene kadar öyleydim simdide gün sayıyordum kalp atışı için çarşamba gidecektim bu çıktı 🤦🏻‍♀️
Her seferinde görsem rahatlicam diyorsun bi türlü bitmiyor anliyorum seniii
Aa evet sen 14 gün çıkamayacaksın şimdi, dayanması çok zor Allah sabır versin hepimize. 🤲🏻🥲 Keşke gittiğimde kalp atışı da duysam ama erken daha.🥺

C vitaminine ve yeşil yapraklılara yüklen minnoşum bağışıklığın düşmesin, propolis de yardımcı olur inşallah rahat atlatırsın.❤️

Aa evet sen 14 gün çıkamayacaksın şimdi, dayanması çok zor Allah sabır versin hepimize. 🤲🏻🥲 Keşke gittiğimde kalp atışı da duysam ama erken daha.🥺

C vitaminine ve yeşil yapraklılara yüklen minnoşum bağışıklığın düşmesin, propolis de yardımcı olur inşallah rahat atlatırsın.❤️
Yok canım 14 değil allahtan 7 gün karantina. 14 gün olsa iyice çıldırırdim iyice herhalde.
Keşke duysan canım ama erken olabilir onun için beklemek lazım işte 🥲
Sağolasin canım yemeye çalışıyorum inşallah toparlanirim bi an önce 🥲🙏

Yok canım 14 değil allahtan 7 gün karantina. 14 gün olsa iyice çıldırırdim iyice herhalde.
Keşke duysan canım ama erken olabilir onun için beklemek lazım işte 🥲
Sağolasin canım yemeye çalışıyorum inşallah toparlanirim bi an önce 🥲🙏
İnşallah çiçeğim sen neleri atlattın bee, enfeksiyon geçmiş olsa bari? 😍🌸

Şimdi hangi güne ertelendi randevun? Bileyim de o gün kaçırmayayım.😍

Bekleyeceğiz el mecbur. Sonu bahar olsun daaa.🥲

Kuzummm naptın. Nasılsın ? Doktora gittin mi ?
Evet canım yazdım diğer sayfada herşey normalmiş ama kan tahlili veremiyorum çünkü 1,5 yıl olması lazımmış evlilikte bizim doldu ama ayrı ülkelerde Yanyana 3 ay oluyor o nedenle şuan başladı süre diye sayıyor Almanya sadece bu gibi şeyler var yani adetin 2. Günü test veremeyeceğim ama olsun bir sorun görüntüde yokmuş artık bakacağız

İnşallah çiçeğim sen neleri atlattın bee, enfeksiyon geçmiş olsa bari? 😍🌸

Şimdi hangi güne ertelendi randevun? Bileyim de o gün kaçırmayayım.😍

Bekleyeceğiz el mecbur. Sonu bahar olsun daaa.🥲
Ah canım yaa 😍😍
Enfeksiyon baya düzeldi gibi yani wc zamanlarına göre söylüyorum 🙈 geçen haftadaki gibi değilim şükür o zaman falan çok ağrımda vardı ilaçlar iyi geldi.
Tam o biterken bu başladı işte burnum falan açılsa iyiyim baya hafif kırgınlığım var o kadar.
Şuan pazartesi basladi karantina önümüzdeki hafta pazartesi bitecek. Ee bende 2 gündür hastayım zaten o zamana Allah izin verirse atlatırım diye düşünüyorum, diğer hafta içi bi gün giderim belki dayanamam salı giderim hemen 🥲 7+3 olacak o zaman 🥲
Ben buralardayım zaten sana yazarım cuma günü bana o keseyi gösterrr😍😍
Sen o zaman kaç günlük olacaksın tam kuzu?

Ah canım yaa 😍😍
Enfeksiyon baya düzeldi gibi yani wc zamanlarına göre söylüyorum 🙈 geçen haftadaki gibi değilim şükür o zaman falan çok ağrımda vardı ilaçlar iyi geldi.
Tam o biterken bu başladı işte burnum falan açılsa iyiyim baya hafif kırgınlığım var o kadar.
Şuan pazartesi basladi karantina önümüzdeki hafta pazartesi bitecek. Ee bende 2 gündür hastayım zaten o zamana Allah izin verirse atlatırım diye düşünüyorum, diğer hafta içi bi gün giderim belki dayanamam salı giderim hemen 🥲 7+3 olacak o zaman 🥲
Ben buralardayım zaten sana yazarım cuma günü bana o keseyi gösterrr😍😍
Sen o zaman kaç günlük olacaksın tam kuzu?
Bundan sonrasını rahat geçir inşallah bebeğim😘
O zaman kalp atısı duyuluur, ultrasonla da olsa vajinal kamerayla da olsa duyuluur.:21:
Uygulamaya göre cuma günü 5+4 olacak bebeğim, keseyi göreyim Allahın izniyle de şimdilik en çok bunu istiyorum. Bir rahat nefes alayım.🥲

Bundan sonrasını rahat geçir inşallah bebeğim😘
O zaman kalp atısı duyuluur, ultrasonla da olsa vajinal kamerayla da olsa duyuluur.:21:
Uygulamaya göre cuma günü 5+4 olacak bebeğim, keseyi göreyim Allahın izniyle de şimdilik en çok bunu istiyorum. Bir rahat nefes alayım.🥲
Benim pazar 1561 çıkmıştı değerim çarşamba gunu de 5+4te kese ve yolk kesesi gözükmüstü canım inşallah seninde rahat rahat gözükecegini düşünüyorum, sadece benim rahmim ters diye vajinal ile görüldü.
Eğer hersey yolunda giderse 7. Haftanın için de garanti olur kalp atışı diyorum artik🥲
Göreceksin canım göreceksin bi sorunun yok şükür hiç endişelenme 😍😍🙏

Evet canım yazdım diğer sayfada herşey normalmiş ama kan tahlili veremiyorum çünkü 1,5 yıl olması lazımmış evlilikte bizim doldu ama ayrı ülkelerde Yanyana 3 ay oluyor o nedenle şuan başladı süre diye sayıyor Almanya sadece bu gib bui şeyler var yani adetin 2. Günü test veremeyeceğim ama olsun bir sorun görüntüde yokmuş artık bakacağız
İiiyyyyy birde almanya olacak su hallere bak.. nelerine güvenerek ovunuyorlarsa yaptıkları tek şey çocuk parası vermek onuda başka yerden Fitil fitil getiriliyorlar insandan.. orda dogmama ve buyumeme rağmen sevemedim biturlu ..

X