Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya ben tup bebek ıcın konustum doktorumla oda yumurta rezervin az degıl dedı suanda yapsan tup bebe 6ay sonrada yapsan aynı olur o acıdan dedı, cok dıkkat eıdyorum ya hele 6aydır saglıklı beslenmeye calısıyoruz.
kuzu ben 3 4 doktordan sonra profesore gıttım ılk gıttıgım doktorlar hamıle kalamazsın bu 8 mılyon spermle dedı yüüzme tokat gıbı ve aglaya aglaya eve gıtmıstım , asılama denemeyı bırak , dırek tup bebek dedıler benım degerlerımı sorgulamadan .
bu doktorumu bır arkadasım tavsıye ettı asırı motıve edıyor , nıye olmasın dedı 1mılyon ıle bıle hamıle kalan var dedı sperm degıskendır dedı tavkıyelere devam etsın dedı, suan 90 mılyondu aralık ayında .
hemen tup bebek yapsa yapardı orda fıyatlar dıger hastaneler gore 2katı hatta.
ama ıstersenız asılama deneyelım dedı,ona bıle ısrar etmedı . ılkı kımyasal olunca demekkı dollenme olabılıyor dedı,bıraz beklıycez bakalım inşallaahhh nasıp olur canım benım hepımıze :KK200::nazar:
Merhaba benimde eşimin 10 milyon sperm var aşılama yaptircaz aşılamayla olur dediler kısmet artık eşiniz ne kullandı da bu kadar arttı sperm sayısı

Merhaba benimde eşimin 10 milyon sperm var aşılama yaptircaz aşılamayla olur dediler kısmet artık eşiniz ne kullandı da bu kadar arttı sperm sayısı
İnşallah canım , biz üç ay takiye kullandık ona ek olarak keçiboynuzu kynaattm her gün, muz bitter çikolata fındık havuc keçiboynuzu pekmezi yedi şükür baya arttı ikinci aşılamam da hatta 90milyon çıktı ama nasp olmadı.
Bekliyoruz mucizemizi🤲♥️😰
Rabbim kimseyi evlat hasreti ile imtihan ermesin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ❤️ aminn

O bende de oluyor canim kanama olmadığı müddetçe korkma rahim büyüdükçe rahim kaslari kasılıyor sebebi odur canim
İnşallah inşallah tedirgin oldum. Peki birşey soracağım. Ben progestan ilaç kullanıyorum ya belki o yüzden kanama olmuyordur belki kötüdür olamazmı? Birşey vardır 😅 aklımda deli sorular

İnşallah inşallah tedirgin oldum. Peki birşey soracağım. Ben progestan ilaç kullanıyorum ya belki o yüzden kanama olmuyordur belki kötüdür olamazmı? Birşey vardır 😅 aklımda deli sorular
Hayir 🙈🙈 kafanı böyle setlerle bulandirma iyiyi güzeli cagir minnoşum ne zaman gideceksin doktora

Hmm anladım inşallah iyi olur. Ne zaman gideceksin hastaneye kalp atışı için
Canım ben önümüzdeki hafta çarşamba günü gidicem o zaman çağırdı kese gördükten 1 hafta sonra yani. Insallah sende toparlanirsin biraz başka biseyin var mı benim fena mide yanmam başladı

X